ANIA W. MA TATUAŻ

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 03 cze 2003, 19:45

Hehe Adas zagiety :P Sam wogole temat jest The Best hehe :twisted: Co do tatuazu to przeciez nic zlego-sam mysle nad zrobieniem czegos :wink:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 cze 2003, 19:56

moze jak bede pełnoletnia se zrobie ;)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 cze 2003, 19:59

Adas pisze:No patrz Młoda, zagięłaś mnie, ja kompletnie nie wiem co bym zrobił :P

Zakładam przede wszystkim, że jak kocha to nie chce sprawiać przykrości kochanej osobie. Gdyby mimo to tatuaż powstał - to czy nie świadczyłoby to o tatuażu ważniejszym od uczuć kochanej (podobno) osoby?

w ońcu mi się udało Ciezagiąć :D
tylko chodzi mi o to, że ta dziewczyna nie wiedziałaby, że nie lubisz tatuaży... bo nigdy na ten temat jeszcze nie rozmawialiście... i co wtedy?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 03 cze 2003, 20:17

mloda.jg pisze:tylko chodzi mi o to, że ta dziewczyna nie wiedziałaby, że nie lubisz tatuaży... bo nigdy na ten temat jeszcze nie rozmawialiście... i co wtedy?

Wspominałaś cos o kochaniu...
Wiesz, ja jestem "starej daty", i dla mnie słowo "kochać" znaczy więcej niż........no dobra, nie powiem niz co robić :P
A w szczególności słowo "kochać" obejmuje w moim słowniku również "rozmawiać ze sobą o tym, o czym się myśli".

No chyba, że ktoś się w ogóle nie zastanawia tylko po prostu robi tatuaż np. przy okazji spaceru, mijając studio tatuażu wstepuje tam i robi.
No i własnie tu kompletnie nie wiem co bym zrobił gdybym się zakochał w kims tak nierozsądnym. Straszne... i nie wiadomo czy lepsza taka głupia miłość, czy jej brak...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 03 cze 2003, 20:22

Ja jak byłem młodszy to sie jarałem i chcialem miec całe rece wytatułowane, ale teraz stwierdziłęm ze w sumie to mi by nie pasowało... a jakos małe tatuaze, albo jakis jeden to u mnie by wogóle w rachube nie wchodził :D :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 cze 2003, 20:39

Adas pisze:Wspominałaś cos o kochaniu...
Wiesz, ja jestem "starej daty", i dla mnie słowo "kochać" znaczy więcej niż........no dobra, nie powiem niz co robić :P
A w szczególności słowo "kochać" obejmuje w moim słowniku również "rozmawiać ze sobą o tym, o czym się myśli".

hmm... dla mnie kochać to kochać... :roll: czyli też między innymi rozmawiać ze sobą, bo bez tego nie można być razem... :roll:
nie wiem co Ci po główce chodzi ;-)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 03 cze 2003, 20:42

a tatuaż miałam kiedyś, taki malutki, w czasie wakacji...
ale na prawdziwy bym sie nie zdecydowała... bo za ileś tam lat nie będzie taki ładny jak na początku... zamiast zdobić będzie szpecił
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 03 cze 2003, 22:15

dla mnie tatuaże są obojętne. są bo są. ja nie wiem czy bym chciała. po co?
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 04 cze 2003, 2:03

mloda.jg pisze:

gdyby dziewczyna którą kochasz nagle przyszła i oznajmiła Ci że właśnie zrobiła sobie tatuaż
(...)
nie wiedziałaby
(...)
bo nigdy na ten temat jeszcze nie rozmawialiście... i co wtedy?
(...)
dla mnie kochać to kochać... :roll: czyli też między innymi rozmawiać ze sobą, bo bez tego nie można być razem...

;)

To chyba juz nie muszę odpowiadać dokładniej ;)
Awatar użytkownika
Jasiek170

Postautor: Jasiek170 » 04 cze 2003, 2:32

Ja to zauważyłem na koncercie w Rybcu
....Darling Only You
Are The Light Amoung
THE DARK!!!.......
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 cze 2003, 2:37

Adas pisze:
mloda.jg pisze:

gdyby dziewczyna którą kochasz nagle przyszła i oznajmiła Ci że właśnie zrobiła sobie tatuaż
(...)
nie wiedziałaby
(...)
bo nigdy na ten temat jeszcze nie rozmawialiście... i co wtedy?
(...)
dla mnie kochać to kochać... :roll: czyli też między innymi rozmawiać ze sobą, bo bez tego nie można być razem...

;)

To chyba juz nie muszę odpowiadać dokładniej ;)

Rozmawiać ze sobą... A może akurat nie będziecie o tatuażu rozmawiać? Jak o wielu różnych rzeczach się nie rozmawia, to może właśnie tatuaż do takich "nigdy nie omawianych" rzeczy będzie należeć? Bo po prostu taki temat nigdy się nie nawinie, bo będą inne? :)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 04 cze 2003, 3:27

Justysia, wroć do miejsca gdzie pisałem, co znaczy kochać;)
Inne wazniejsze "tematy" oczywiscie bywają....ale to nie jest to samo co "rozmawianie ze sobą" ;)

Zresztą, zawsze mozna się zakochac od pierwszego wejrzenia...podobno ;)
Wtedy w ogóle nie ma tematu, nie wie się nic, czy ma tatuaż, czy jest prostytutką, czy pije flaszkę wódy co drugi dzień, czy może ćpa, a może kradnie, może zabija, a może ma sztuczną szczękę albo jest chory na aids?
Zakochac się mozna w kazdym, i nie trzeba nic o nim wiedzieć.

Trzeba by więc najpierw założyć - czy można się zakochać w kims kogo się nie zna, z kim się nie rozmawia? Czy może najpierw trzeba się znać jak przyjaciele, a miłośc, ta trwała, przychodzi póżniej? I może nie przyjdzie z powodu tatuażu, czy czegokolwiek innego, co komus akurat może się nie podobać.
marigell

Postautor: marigell » 04 cze 2003, 12:41

Domyślam się, że Adasiowi chodzi o rozmowe o chęci zrobienia tatuażu :) bo skoro zgadzamy się co do tego że trzeba się nad tym dobrze zastanowić to wiąże sie to także z "doradzaniem" bliższych lub dalszych znajomych :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 04 cze 2003, 17:23

Ale jeśli - zakładamy, że kobieta - nigdy nie planowała zrobić sobie tatuażu, więc o tym nie rozmawiała ze swoim partnerem, nagle pod wpływem impulsu (jak ja w Opolu ;) ) chce sobie zrobić tatuaż i go robi. To czy partner, który jak sie potem okaże nie znosi tatuażu - to czy jest to powód do zostawienia tej kobiety?
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 04 cze 2003, 17:36

własnie mi chodzi o taki impuls... ;-)
chociaż Adaś ma rację, to byłaby głupota i moje pytanie w tym momencie było pozbawione sensu... :roll: bo jeśli kocha naprawdę to sama nie podejmie tak ważnej decyzji tylko najpierw poradzi się ukochanej osoby

Wróć do „Łzy”