Pszów.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 12 cze 2005, 0:03

A ja słyszałam "Zdjęcia z wakacji" dzieki Pati z PSzowa:*****

i "Przeprasam Cie" - Siostraaaaaa(Elly):*****************
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 12 cze 2005, 0:57

a ja słyszalam "weronike" od Adasia.... dziękuję Adasiu :) i w sumie się zastanawiam, czy to jakiś przypadek nie był ;D
Obrazek
Martynka

Postautor: Martynka » 12 cze 2005, 10:32

A mnie się trafiło "przepraszam cię". :) Prezesowa trafiła w dziesiątkę. :)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 12 cze 2005, 11:01

a do mnie "W moim śnie" <serduszka>
dziekuję Sylwia ;***
Obrazek
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 12 cze 2005, 11:55

a mi opadła szczena :shock:
chce więcej :twisted:
płyta włąśnie zaczyna 6 raz leciec :P
ciągle sie niemoge pozberać po koncercie :wink:

edit:
przyjme wszytkie foty w dobre ręce :D
zooy85@wp.pl
Ostatnio zmieniony 12 cze 2005, 13:20 przez fanek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 12 cze 2005, 12:47

a mnie sylwia nie kocha ;( pomimo tego, że ją mam w swojakach.. ;(

:lol:

piszcie relacje! ahh...jak mi sie chce na konceeeeert
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 12 cze 2005, 13:17

Moja podróż na koncert zaczęła się o 18... kiedy to musiałam dojechać do Katowic na ul.Sokolską... tak więc z mamą sobie pojechałyśmy do Katowic... Z Katowic razem z Anetą Bodziem i Pati pojechaliśmy do Pszowa... Troszkę z początku pobłądziliśmy ale dojechaliśmy do Pszowa na godzine 20.20 albo jakoś tak...Moja mama sobie gdzieś poszła a my poszliśmy pod scene... ale jeszcze grał jakiś inny zespół więc tak czekaliśmy gdzieś do 22... Między czasie pogadałam sobie z Elly... Ają, Beli i Moniczką...I tak zleciał czas do koncertu... Zaczęło się jak zawsze od "Wróciłam" :) "Wróciłam" później "Łzy szczęścia" "Narcyz" "Jej historia" "Słodkie winogrona" "Trochę wspomnień" "W moim śnie"(ciekawe dlaczego Ania popatrzyła się na mnie i uśmiechnęła.. :D Czyżby była zdziwiona że znam teksty :D) "Przebój" "Weronika" "Zdjęcia z wakacji" "Twoja, ot tak" "Niebieska sukienka" "Anastazja" "Oczy" "Przepraszam Cię" "Anka" I Ania wzieła na scenę jakąś Izę z publiczności :) Po "Ance" była "Pierwsza łza" Później "Agnieszka" i "Jak anioł" i zeszli ze sceny... (nie pamiętam czy to taka kolejność była...ale jakoś tak ;) ) Później wyszli jeszcze na bisa i zaśpiewali "Zamykasz drzwi, odchodzisz" i "JJJ" i Ania zeszła do publiczności ;) Po koncercie poszliśmy za barierki... Wzieliśmy sobie od Ani autografy na zdjęciach... okładkach z płyt itp... i mieliśmy zamiar udać się już do auta... ale zobaczyliśmy jeszcze Adriana... to poszliśmy do niego... później po drodze jeszcze poszliśmy sobie do Adama... i udaliśmy się do auta... Wsiedliśmy i po jakimś czasie zasnełysmy :D ja się obudziłam już w Katowicach :twisted: Przyszłam do domu i od razu poszłam spać... a wcześniej włączyłam płyte jeszcze ;) No to chyba tyle :)
Pozdrowienia i podziękowania dla:
Anety, Bodzia, Pati i mojej mamy- Za możliwość pojechania na koncert :)...
Dla Elly, Moniczki, Aji i Beli- Za rozmowy przed koncertem...
Dla całego FFC- za ponowne spotkanie...
Dla zespołu- Za super koncert :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 12 cze 2005, 13:31

Hej! Jednym słowem, no może dwoma...dali czadu...było świetnie.
Szczerze przyznam, ze byłam zaszokowana początkiem bo koncert nie zaczął sie od "Dla miłości warto" tylko jakaś nową piosenką z płyty...jeszcze ich nie kojarze, więc nie powiem Wam jaka to piosenka była...
Ania wyszła ubrana cała na biało w krótkiej spódniczce i ze szkrzydłami i również zakończyła koncert piosenką na której miała skrzydła(znak rozpoznawczy nowej płyty) W odstępie paru piosenek przebierała sie, bardzo sprawnie i szybciutko, więc nie trzeba było długo czekać.
Ogólnie koncert świetny, może dlatego wywarł na mnie takie wrażenie bo to był pierwszy mój koncert bo dwu letniej przerwie i mało nie brakowało a na nim też bym sie nie pojawiła. Cóż jeszcze hmm....aaa Arek rutynowo zaplątał się w gitarze hehe;) biedaczek, nie umiał później kłaków wyciągnąć, ale poszarpał, poszarpał i uwolnił sie....(Jak On zawodowo trzepie głową;))
Zdziwiło mnie rownież to, ze na kaprysie Ania nie zaprosiła nikogo na scene, bo z opowiadań słyszałam, że to już rutyna, ale za to na "Anka ot tak" wzięła jakąś młodą dziewczynę i obie dały czadu, świetnie się bawiła i Ania i ta dziewczyna, bardzo mi sie podobało... Musze przyznać, to już z resztą nie pierwszy raz...Ania ma swietny kontakt z publicznością na JJJ zeszła do publiczności i nieźle nas rozruszała.
No i koniec, jak zwykle bardzo bardzo ostry, aż mi kłaczki na nogach stanęły;) Chłopcy świetnie się bawili, Ania zresztą też...poszło do Dawida i waliła w perkusje, świetnie to wyglądało.
Miałam na tyle nie fortunne miejsce, ze stałam z lewej strony, zaraz przy głośnikach i miejscami miałam wrazenie, ze Ania piszczy, ale wiem,ze mieli problemy z ustawieniem dźwieku...chyba wszyscy wiedzą, bo słychać było co techniczni mówili(Ejjjj stopa, stopa nie działa;)

Zdziwiło mnie jeszcze to, że grali tak krótko, niby w normie, jak zawsze, a jednak na dla mnie to było zbyt krótko...jak dobrze pamiętam, to dwa lata temu w Pszowie trzy razy bisowali, zakonczyli pięknie łabędziem, a teraz raz w prawdzie zagrali trzy piosenki ale tylko za jednym podejsciem, później już nie wyszli.

Ahhh i wiem co jeszcze musze napisać. To ze było fajnie to już pisałam, wogóle to był pierwszy mój koncert gdy sie nie bawiłam, tylko stałam i wsłuchiwałam sie w słowa i muzyke nowych piosenek...są śliczne.
A to co mialam napisać...Strasznie, ale to okropnie brakowało mi ludźi którzy zawsze byli na koncercie i którzy sie ze mną bawili...pod tym względem bylo mi troche obco, i jakoś tak hmmm nawet ciężko mi to zdefiniować...po prostu smutno. Ludzie świetnie sie bawili to prawda....i słyszałam że przód krzyczy Łezki, Łezki...tak jak my kiedyś, ale mimo wszystko brakowało mi tam znajomych twarzy.

Mam nadzieje, że na następnym koncercie będzie już cała ekipa, pozdrawiam trzymajcie sie, mam nadzieje, ze ten "nastepny raz" nie będzie za kolejne dwa lata.

Chciałam podziękować zespołowi, za te cudnowne chwile, po których upewniłam się, że nie ważne co grają to zawsze będę ich podziwiać.
Podziękowania kieruje w strone Sabiny, która zaciągnęła mnie za scene i do namiotu zespołu... Było fajnie:P jedna z sytuacji: Adrian pamiętasz mnie jeszcze? Tak, oczywiscie! to Ty ostatnio robiłaś z nami wywiad<lol> pfff
*Pozdrawiam również Dagmare, z którą miałam okazje zamienić kilka słów...życze Ci powodzenia w realizacji marzeń.

I Jeszcze jedno....całemu zespołowi,życze aby piąta płyta, jak najprędzej otrzymała status platyny, zeby wysiłek włożony w tworzenie jej, jak najszybciej zaowocował.

Jeszcze raz pozdrawiam. Trzymajcie się
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 12 cze 2005, 14:56

Koncert REWELACYJNY. Ania jak na moje ucho zaśpiewała czyściutko jak nigdy dotąd.....przecudnie.....To, że Ania ma świetny kontakt z publicznością wiedziałam do dawna....ale mile mnie zaskoczyło, że pomimo zimna Ania ubrana w jakiś tam polarek wychodziła do FFC i nie tylko przed koncertem kilka razy....uśmiechała się....było to niewątpliwie miłe :) . Zresztą miło, że Jola (bo to pewnie Jej zasługa) dała znowu możliwość FFC być z tej drugiej strony. Ja na koncert pojechałam ze znajomymi i jak już weszłam za scenę i zobaczyłam FFC które się tam już przewijało to się uśmiechnęłam. Muszę przyznać, że to naprawdę niezwykle miłe ze strony Joli, że daje Wam takie możliwości na koncertach :D .

Co o nowych kawałkach...

"W moim śnie"....po prostu powalił mnie ten kawałek na maxa, nie dość, że na płycie brzmi on rewelacyjnie to na koncercie Ania śpiewa go tak pięknie, że aż mi ciarki przechodziły. Dla mnie jedna z piękniejszych kompozycji Łez.... która na wczorajszym koncercie brzmiała wprost genialnie.

"Jak anioł".....cudna kompozycja...Adi na pierwszym planie z klawiszami co się dało odczuć....wersja bez tego "komputerowego" wstępu genialna, nic fałszu nie słyszałam choć to dość trudna piosenka....zwłaszcza te wstawki....

"Wróciłam".....nie podobają mi się te skrzydła......dla mnie to widowiskowe jest......piosenka ta jak na początek koncertu to dla mnie nienajlepszy wybór...ja chyba bym się skusiła na coś innego. Niespecjalnie na mnie robi wrażenie ale jest niczego sobie.

"Weronika".....na koncercie wypada genialnie i bez wątpienia powtórzyć powinna sukces Agnieszki (niech tylko publiczność nauczy się słów)...ludzie na tym będą szaleć, początek bardzo rockowo brzmi co mnie osobiście na rękę.

"Zamykasz drzwi".....jak na koniec to dobry wybór....choć ja zawsze obstawiałam "Tak niewiel"". Kawałek dość spokojnie brzmi, wstawki lekkie na koniec powodują, że Ania ma czas dziękować publiczności itp...ale ten kawałek dla mnie zdecydowanie lepiej brzmi na płycie.

"Przepraszam".....na koncercie wyszło fantastycznie. Przyznam szczerze, że byłam ciekawa jak Ania sobie z tym kawałkiem poradzi na żywo..i muszę pochylić czoła. Wyszło Jej to przepięknie, brak mi słów...nie wiem tylko jak to wyjdzie gdy Ania nie daj Boże będzie miała problem z gardłem....wczoraj tego problemu nie miała.....a ja za to prawie miałam łzy w oczach na tym numerze....rewelacyjnie wyszedł.

No...o samym koncercie pisać nie będę więcej....bo reszty utworów nie ma co pisać bo utwory znacie....tylko kolejność jest zmieniona. Ania bierze na "Ance" kogoś z publiczności....(aaa...nie podoba mi się też ten welon...bleee) i to chyba lepiej, że na tym niż na "Przeboju". Ja bym z kolejki wywaliła kilka kawałków ale wiem, że publiczność na te kawałki właśnie czeka :P .

Wszystko było fajnie...oprócz tego, że strasznie zimno było.....i jakaś siedząca Pszowska publiczność mnie nie porwała....zresztą ja już widziałam lepszą widownię....to był w końcu gdzieś mój ok. 70 koncert (ha...jest się czym chwalić...wiem :D :D :D :D ).

Co do utworów który ja bym na miejscu zespołu grała na koncertach to niewątpliwie byłby to utwór: "Sztuka stapiania".....bo o "Ciszej, ciemniej" to chyba nie ma co marzyć.....do czasu koncertów klubowych :wink:

a mnie sylwia nie kocha

Ee.....kocha Cię Iwonko.....na seriooooo
Ależ Iwonko....wierz bądź nie....ale miałam do Ciebie dzwonić na kawałku "Jak anioł"...ale mi siadła bateria...i nie mogłam nawet odebrać telefonu Ewelinki...za co Cię Ewciu przepraszam.... :D

pomimo tego, że ją mam w swojakach.. ;(

Jasneee........z braku laku mnie masz w swojakach......bo nie masz nikogo z PLUS-a :twisted: :twisted: ...zresztą Ty sknero nie piszesz mi sms-ów dużo...nawet pomimo tego, że masz je za 1 grosz...;. :oops: ...i kto tu kogo nie kocha :roll: :roll:

Fajnie też było, że Ania wypowiedziała do Was FFC.......za moich czasów niedoczekałam się tego...... :wink:
Sylwia
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 12 cze 2005, 19:49

Sylwia pisze:.......za moich czasów niedoczekałam się tego...... :wink:

GADASZ JAKBYŚ MIAŁA 70 LAT NA KARKU, A NIE 70 KONCERTÓW :P
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Michiru

Postautor: Michiru » 12 cze 2005, 21:25

Koncert genialny. Relację pewnie bardzo dobrze napisze Elly, a że byłam z nią to się nie bede rozpisywać tylko najwyrzej dodam coś od siebie. Poza tym nie mogę tak długo siedzieć przy kompie ze względu na oczy.
Oczywiście Wielkie Podziękowania dla Ojczenasza i Elly za wszystko. :!:
p.s. aha i dla mamy Elly za pyszne bułki i ciastecza :D
[b:2104711a63]w ciemności ostrząc paznokcie, rozszarpuję noc...
w lesie gdzie płaczą cykady, nie ma odwrotu...[/b:2104711a63]
Martynka

Postautor: Martynka » 13 cze 2005, 11:48

Łukaszo pisze:
Sylwia pisze:.......za moich czasów niedoczekałam się tego...... :wink:

GADASZ JAKBYŚ MIAŁA 70 LAT NA KARKU, A NIE 70 KONCERTÓW :P

... ale już niedługo, Łukaszo. Już niedługo. :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 14 cze 2005, 0:24

Jc chciałam wszystkim przekazać, że dałam w imieniu FFC - Misia imieninowego i 'dziękczynnego' :D dla Ciocinki :P (Joli). Jolka ma imieniny jutro czyli we wtorek. Ah jak się niesamowicie cieszyła <lol> Dostała jeszcze od nas kartkę z życzeniami i wypisanymi FFC-owiczami :wink:

Aha, jeszcze jedno. Zdjęcie Myszki Ojczenasz wsadzi na lycosa ;]
Ostatnio zmieniony 14 cze 2005, 0:29 przez Elly, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Ojczenasz
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ojczenasz » 14 cze 2005, 0:26

:D Hej.Dałem na lycosa nowe fotki z Pszowa w katalogu PSZÓW05.Jest też zdjecie misia.Ale o tym było przedtem.Miłego ogladania.

http://members.lycos.co.uk/elly0888
I wtym jest wielki błąd, w horoskop patrzysz wciąż
i nie pomoże Ci następny rok
Nad sobą pracuj więc, już nie rozklejaj sie
I tylko weż się w garść, wtedy osiągniesz cel.
Awatar użytkownika
Elly
Kontaktowanie:

Postautor: Elly » 14 cze 2005, 0:51

Łe, zle napisałam, 15ego jest w środę, nie we wtorek. Relację napisze jak tylko będzie większy luz, czyli po wystawieniu ocen :P
Obrazek

Wróć do „Koncerty”