Rumia.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Madzia

Rumia.

Postautor: Madzia » 07 cze 2003, 4:18

Koncert byl rewelacyjny!!!!!!! Ludzi sporo i atmosfera niepowtarzalna. Nie ma co porownywac jezeli chodzi o frekfencje z koncertem w Galaxy :) Wszystko byloby super, gdyby nie ta kradziez mikrofonu. Az mi wstyd za nasze spoleczenstwo.
Pozdrawiam zespol i wszystkich fanow.
Carpe Diem
Awatar użytkownika
Przemas-Gdynia

Postautor: Przemas-Gdynia » 07 cze 2003, 4:47

Zabawa była naprawde przednia !!! Ale ten mikrofon :( WSTYD WSTYD !!! NOno to czekamy wszscy do 23 czerwca w Gdyni :D tylko napiszcie gdzie a na pewno wpadne :!:

:D Super koncert :D
Awatar użytkownika
plucky

Postautor: plucky » 07 cze 2003, 5:17

Koncert byl fajny, ale wg mnie zdecydowanie za krotki. Za malo utworow z 1. i 3. plyty. :( Koncert w Galaxy bardziej mi sie podobal mimo niskiej frekwencji. Teraz czekam z niecierpliwoscia na koncercik w Gdyni (pewnie na Skwerze), a pozniej (w sierpniu) na kolejny koncert w Gdansku. :)
Awatar użytkownika
aero32

RELACJA Z KONCERTU W RUMII

Postautor: aero32 » 07 cze 2003, 6:20

Koncert był dobry. Nawet udało mi się wleść na scenę i wygrać drugą płykę :P. Ludzi było sporo, chociaż nie wiem, bo byłem pod sceną i nie patrzałem w tył. Porobiłem zdjęcia, ale aparat mi trochę nawalił i chyba wyjdzie gdzieś tylko z 9 :( liczyłem na więcej.

Miał miejsce mały incydent, pownieważ zespołowi wczoraj skradziono sprzęt, więc nie dziwię się, że podczas podpisywania płyty w Żanie :) trochę byli przybici (też bym był zły, jakby mi ukradli sprzęt). Jestem pełen podziwu dla Łez pownieważ gitarzyści nawet nie zmieniali gitar podczas koncertu.

Co do samego koncertu to zaczęło się to wszystko gdzieś koło 21:10 od piosenki DLA MIŁOŚCI, WARTO, potem zagrali WESTCHNIENIA I SZEPTY, ŁZY SZCZĘŚCIA i NARCYZ-a. Potem już nie znam dokładnej kolejności, ale chyba zagrali TWOJA OT TAK, która to wersja live zrobiła na mnie kapitalne wrażenie. Zagrali jeszcze ANKA OT TAK, MODLITWA, ZDJĘCIA Z WAKACJI, AGNIESZKA, OPOWIEM WAM JEJ HISTORIĘ, NIEBIESKA SUKIENKA, OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE, TROCHĘ WSPOMNIEŃ Z TAMTYCH DNI, JAK CUKIEREK, PRZEBÓJ, ANASTAZJA JESTEM. Nie jestem do końca przekonany o kolejności, ale mniej więcej taka była, jaką podałem wyżej. Przed pierwszym zejściem ze sceny zagrali TAK NIEWIELE, potem na chwilę zniknęli i gdy pojawili się zagrali jeszcze raz OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE, SŁODKIE WINOGRONA i na zakończenie JESTEM JAKA JESTEM.

Minusem koncertu moim zdaniem było to, że zagrali dwa razy piosenkę OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE. Byłoby lepiej gdyby została zagrana jakaś inna piosenka. Myślę również, że ŁZY powinny przypomnieć sobie starsze swoje kawałki, gdyż tłumy chciały, aby zespół zagrał piosenkę ZABIJ SIĘ, a Adam powiedział: "To było tak dawno, że nie pamiętamy". Szkoda. Apeluję więc do zespołu, aby poprzypominał sobie kawałki z pierwszej płyty i też grywał je na koncertach (chociaż z 3). Ogólnie podsumowując koncert był super.
Awatar użytkownika
Dark_Lilith

Postautor: Dark_Lilith » 12 cze 2003, 19:24

Ja też byłam w Rumii na koncercie i bardzo mi się podobałoo. Wygrałam kubek, chociaż miałam szansę dostać płytę, lecz tą już sobie kupiłam wcześniej. A kiedy ten koncert w Gdynii? :D
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 12 cze 2003, 23:59

W Gdyni 23 czerwca na Skwerku o godz.22.30 :smile:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 17 cze 2003, 17:28

Cześć, Adamie... sorki za to, że na początku nie wierzyłam w to, że to Ty byłeś na czacie, ale na serio już niejednokrotnie będąc na nim jacyś debile się pod was podszywają i już ci to tłumaczyłam (podczas rozmowy), przez co muszę traktować Was mimo wszystko za potencjalnych ściemniaczy, co nie jest miłe, ani dla mnie, ani tymbardziej dla Was.... więc ludzie miejcie trochę kultury i nie udawajcie osób, którymi na serio nie jesteście.... jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam sylwia;-)
Ostatnio zmieniony 29 sty 2004, 15:16 przez Sylwia;-), łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 17 cze 2003, 18:02

,Ale przeciez to nie jest problem zablokować jakies nicki tak, by tylko uprawnione osoby mogły z nich korzystać. :roll:
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 17 cze 2003, 18:16

Adam, ja wiem, że wtedy byłeś zdenerwowany, wkurzony (nie dziwie się, mnie tam już prawie szlag trafił :P ) ale wiesz... Ten post powinien chyba być w działe "Łzy" w temacie "Chat na www.lzy.pl" ;)
Awatar użytkownika
Madzia

Postautor: Madzia » 20 cze 2003, 3:03

Ależ Adasiu. Ty wcale nie zasmiecasz forum :!: :!: :!:
Pisz jak najwiecej :D
Pozdrawiam
Carpe Diem
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 20 cze 2003, 3:11

Jak nie zaśmieca.....jak zaśmieca :D :D .....temat chata nie jest w dziale koncerty.... :twisted: :twisted: :twisted:
Sylwia
Awatar użytkownika
Madzia

Postautor: Madzia » 20 cze 2003, 21:41

Mi wcale nie przeszkadza, ze ten temat zostal poruszony wlasnie na tym forum. 8)
Carpe Diem
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 26 lis 2004, 12:31

aż mi nawet łza się w oku kręci,gdy czytam moje wypociny z przed półtora roku, jak wróciłem z tego koncertu z Rumi. Cio to był za koncert!! pamiętam go po dziś dzień!! a po nim jakie zarąbiste wakacje się zaczęły!! normalnie aż sobie zacytuję: "Pamiętam wciąż zabawy w białej pościeli, Pocałunki i słowa że nic nas nie rozdzieli ... Pamiętam też podróże nad wielkie jeziora, I wszystkie nasze dni w tęczowych kolorach" hmmm..... a teraz już nic nie ma!! nio ale może jeszcze kiedyś będzie coś :)

hmm... a nawet baaaaa!! napisałem tekst do jedej mojej piosenki, a w nim jest taki fragment: "... puby, plaże i niezapomniany koncert Łez" i to właśnie o ten koncert w Rumi chodzi!!!!

jak wtedy było fajnie......
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 17 lis 2009, 17:26

UWAGA!
Koncert w Rumii zaplanowany na 19 listopada został odwołany!
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 17 lis 2009, 17:41

Nemo pisze:UWAGA!
Koncert w Rumii zaplanowany na 19 listopada został odwołany!

o nie :( a wiesz może czemu?
zawsze tak jest, że jak w końcu mają być w trójmieście, to coś kipnie. Znając życie to ciała dał organizator, o firmie Polimeni nie ma najlepszych opini...
"Zamykam serce i udaję że nie czuję..."

Wróć do „Koncerty”