~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 02 lut 2004, 17:01

ja jak zobaczyła okładke Bravo to najpierw sie ucieszyłam a potem sie tylko modliłam żeby znowu nie było jakiegoś pseudo kolorowo-cukierkowatego tła fuj blech naszczescie nie było : ) uff
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 03 lut 2004, 15:16

Teraz przejrzałam ostatnie strony i nic o tym nie ma.W wczorajszym FAKCIE(nie napisałam wczoraj bo mi kolego dzisiaj dopiero przyniósł ten artykuł :( )było tak:
NIEZWYKŁY GOŚĆ ADAMA
"Do dzieci mam szczególny stosunek,to wyjątkowe istoty"-powiedział Adama Konkol(28l.),lider grupy Łzy,gdy w piatek zawitał do niego mały Patryk Cisowski ze wsi Stanowiska k. Włoszczowy(woj.Świętokrzyskie)
O chłopcu pisaliśmy kilka tygodni temu-cierpi na genetyczną chorobę oczu,tzw.nadwzroczność.Dzięki naszemu apelowi na konto Caritas wpłynęły pieniądze,które pozwolą Patrykowi kontynuować kurację.Ale spełniło się też drugie wielkie marzenie Patryka.Na wieść,że Adam Konkol,jego ukochany muzyk z ukochanego zespołu,też ciężko choruje,chłopiec zapragnął z nim porozmawiać.Zawieźliśmy więc Patryka do kliniki w Zabrzu,gdzie chory na srece Adam leży od kilku tygodni-"Bardzo lubię zespół Łzy"mówi nieśmiało Patryk"Ale mama nie miała pieniążków by kupić płyty".Adam wręczył chłopcu 3 płyty zespołu.Całą powrotną drogę do domu dziecko słuchało muzyki swego idola"Ja niegdy nie myślałem że on istnieje naprawdę"szeptał co jakiś czas.
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 03 lut 2004, 16:07

To co przeczytałam jest poprostu wzruszające. Dzęki Sama, Sama za przepisanie!
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 lut 2004, 16:56

To jest naprawde wzruszajace... az sie popłakałam :cry:
Najbardziej poruszły mna slowa Patryka ze nigdy nie myslał, ze Adam naprawde istnieje....
dziekuje sama, Sama za to przepisałas:*
jak widac wszyscy kochaja Adama bez wzgledu na wiek:*
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 03 lut 2004, 18:04

sliczny artykuł :cry: szkoda mi Patryka...czemu tak kochane dzieci popadaja w takie choroby :wink: to jest nie fair...czemu te dzieci sa winne :?:
jego marzenie sie spełinło..spotkał sie z Adasiem...na pewno jest szczesliwy, mimo tego z choroby nie zostanie wyleczony :cry:
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 03 lut 2004, 18:19

Nie ważne gdzie Adam jest, nawet w szpitalu przynosi radość, szczęście, uśmiech. To jest wspaniałe :D
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 03 lut 2004, 21:38

...czemu tak kochane dzieci popadaja w takie choroby to jest nie fair...czemu te dzieci sa winne

Kasieńka bo tak jest skonstruowany ten popieprzony świat.Tutaj porządni ludzie chorują i cierpią (dzieci są przecież bardziej bezbronne niż dorośli),a na wolności są bandyci,mordercy i gwałciciele,że o pedofilach nie wspomne i mają się dobrze.
To wszystko jest na maksa chore i (przepraszam za wulgaryzm) pojebane.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 03 lut 2004, 21:59

Tak ciacho bardzo dobrze to ująłeś :D Świat jest poprostu naprawdę nie fair!!
A ten chłopiec Patryk to fajnie powiedział to: "Ja nigdy nie myślałem, że on naprawdę istnieje" :D
:D
Awatar użytkownika
Sama,Sama

Postautor: Sama,Sama » 04 lut 2004, 13:27

A czy świat kiedykolwiek był sprawiedliwy? Niewinni ludzie umierają,chorują...A przestępcy są zdrowi...Nigdy nie będzie sprawiedliwości na świecie.A to co powiedział Patryk o Adamie...Że nie wiedział że On istnieje naprawdę...Za co ten mały musi tak cierpieć?!
Ostatnio zmieniony 10 mar 2004, 11:34 przez Sama,Sama, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 04 lut 2004, 14:12

wzruszające prawda??? słyszałam o tej histori od koleżanki,która kupuje fakty, wie ze się Łzami intersuje i opowiedziała mi historie chorego chłopca. NIestety tak juz jest,ze przeważnie dobrych ludzi tragedie i nieszczęscie spotykają a ci najgorsi zyją na wolnosci nie patrząc jak krzywdzą inną.
Jak to się mówi złego diabli nie biora heh:(
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 04 lut 2004, 14:58

smutne z tym Partykiem.. ale fajnie, że Adam tak go uszczęśliwił.
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 04 lut 2004, 19:00

wzruszające.. ażmi łezka popłyneła..
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 04 lut 2004, 21:16

Bardzo miło ze strony Adama...tak "niewiele" potrzeba by uszczesliwic czlowieka...
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 05 lut 2004, 15:33

Tak...to prawda Adaś potrafi ludzi uszczęśliwić...I to piękne że dał choć cząsteczkę szczęścia temu chłopczykowi! Zersztą Adaś to nas wszystkich uszczęśliwia! :) :) :)
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 06 lut 2004, 17:15

Słuchajcie w gazecie "Na Żywo" jest jakiś artykuł o Adamie możliwe, że strona lub dwie trudno mi powiedzieć, bo nie mam kasy na tą gazete (8.50zł) A sprawdzić też nie moge, bo jest zamknięta w foli bo jest jakiś tam prezent (płyta). Ten artykuł jest o Adama chorobie możliwe że wywiad.

Wróć do „Łzy”