~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 23 lut 2004, 19:30

AGANIESZKA pisze:w gazecie "program tv"" (nie wiem czy ogulno polskiej) jest mały wywiad z Anią..może jutro albo pojutrze tu go przepisze.. dodam że są bardzo ładne zdjątka :)

A czy to nie chodzi o Tele Tydzien ?? tyle ze tam jest nie wywiad a artykuł o Ani :?
Ale o tym już chyba ktoś pisał na poprzedniej stronie o ile sie nie myle :twisted:
~Czerwona na Niej sukienka, czerwoona w sercu udręka. (;

http://marzen-horyzont.blog.pl
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 23 lut 2004, 20:30

Malvina pisze:Heh...fajnie by było jakby w jakiejs gazecie dali mega plakat z Łezkami :P

w Pazdzierniku byl w Popcornie mega wielki plakat z Lzami :) obecnie wisi u mnie na scianie podpisany :) Plakat jest swietny poniewaz Arek zrobil na nim bezbledna mine :twisted:
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 23 lut 2004, 20:41

Też mam ten plakat :D
Poza nim to mam jeszce jeden taki mega, a tak to pare w formacie a 3 albo ciut wieksze no i 5 w formacie A4 :D.Ale to za mało...bo ciągle mi widac białe sciany w pokoju.,,a ja chce miec wytapetowany Łzami :P
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 23 lut 2004, 21:17

Miłe panie i panowie....przypominam, że to temat służący nam do informacji co gdzie jak i w jakiej gazecie....a nie to omawiania plakatów Łez :twisted: Jak porzadek to porządek :wink:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 23 lut 2004, 22:12

AGANIESZKA pisze:w gazecie "program tv"" (nie wiem czy ogulno polskiej) jest mały wywiad z Anią..może jutro albo pojutrze tu go przepisze.. dodam że są bardzo ładne zdjątka :)

"program tv"? a to jest wydawane osobno, czy dodawane do jakiejś gazety codziennej? bo nie orientuje sie za bardzo, gdzie szukac;)
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 24 lut 2004, 19:33

nie to nie jest żaden dodatek anie też tele tydzień.. ta gazeta nosi nazwe "program tv" ale dzis jej zapomniałam..ale sie postaram .
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 24 lut 2004, 21:03

W Super TV (dodatek do Superexpresu) z piatku jest male zdjecie Adama i krotki tekst...
" Łzy przygotowuja sie do nagrania trzeciego juz teledysku z piosenka z nowej plyty NCNJ. Wybor padl na piosenke "Troche wspomnien tamtych dni". Premiera zalezy od samopoczucia lidera zespolu, Adama Konkola, ktory ma wrodzona wade serca z nadcisnieniem plucnym. Zespol jest gotow poczekac z nagraniem klipu, az Adam poczuje sie lepiej"
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 25 lut 2004, 9:15

Ooo....a o coś nowego, bo mi sie wydawało, ze jednak na niego nie bedą czekać :P .No ale, Super Express wie lepiej :)
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 26 lut 2004, 13:22

Dzisiaj ogladałam u kuzynki nowe Bravo..... no i jest rozwiązanie tego konkursu na najlepszy zespół, wokaliste, etc .

Łzy zajęły 4 miejsce 9% głosów ( dodam że pierwsze było The rasmus)
Jest jeszcze malutki artykuł w sumie przepisany z oficjalnej strony

Łzy "Adam zostaje"!!!
Kategorycznie zaprzeczamy, jakoby Łzy przyjeły na stałe nowego gitarzystę!,oświadczył zespół na swej oficjalnej stronie internetowej.
Ciężko chorego Adama Konkola zastępuje teraz wrocławski muzyk ACE ( w końcu bedziemy wiedziec jak to sie pisze :lol: ), ale wyłacznie podczas tournee. "Kiedy Adam poczuje sie lepiej, zamierza występowac, tyle że przy szczególnych okazjach", czytamy dalej. Fani odetchnęli z ulgą, ale co na to lekarze ???

Jest jeszcze małe zdjęcie Adama i całego zespołu i dopiska: Łzy nie mogą istnieć bez Adama! Tymczasem lekarze wydali mu całkowity zakaz wystepowania na scenie....

marigell

Postautor: marigell » 26 lut 2004, 13:28

Musze sobie kupić to Brawo ....
Obrazek
Awatar użytkownika
kasieńka15
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: kasieńka15 » 28 lut 2004, 16:31

A w dzisiejszym Fakcie jest mały artykuł o Adamie:

ADAM CZUJE SIĘ ZNACZNIE LEPIEJ

Jest duża szansa że Adam Konkol niedługo opuści klinikę w Zabrzu.
W poniedziałek poczuł sie an tyle dobrze, że lekarze postanowili wypisać Go do domu. Niestety, kiedy Jego rodzice byli w drodze dostal kolejnego, pierwszego po tygodniu przerwy, krwotoku :( - Jeśli wytrzymamkolejny tydzień bez krwotoku, będę mógł pojechać do rodziców- cieszy się Adam- Chciałem przy okazji podziękować Czytelnikom Faktu, którzy trzymają za mnie kciuki, dzwonią, wysyłają meile i martwią sie o moje zdrowie.

Jest malutkie zdjecie Adama

Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 28 lut 2004, 23:27

Ja jak zawsze zacofana ale Bravo już mam od kumpla :D
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 lut 2004, 23:34

apropos nowego bravo..
w piątek przychodze do szkoły, patrze, a wszystkie dziewczyny mają na szyi identyczny krzyżyk Ankh...Pytam Baśki "aleś se Baśka wrzyżyk kupiła..." a Ona na to: "W Bravo był.." Słuchajcie, myślałam, że walne jak to usłyszałam;P w bravo dodali Ankh :lol: bueheheheheh;P
Awatar użytkownika
Belitka
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Belitka » 29 lut 2004, 20:33

:D A ja też mam ten krzyżyk... heh i nawet bardzo ładny taki "stylowy"...
I ten napis "PATRICK NUO TEŻ TAKIE NOSI!!!" Zachęta do kupna gazety :P

PS. ŁZY zaję 4 miejscu w BRAVOORDZIE ( czyli stare Ottony Bravo) gdyby nie zagranica ŁZy były by pierwsze :P
marigell

Postautor: marigell » 03 mar 2004, 11:23

Jakby ktos jeszcze to wiedział to podsumowaniu TERAZ ROCK`a Łzy sie znalazły , a w marcowym numerze jest też krótka notka o Adamie :D

Przebój - 10. "Oczy szeroko zamknięte"
Wokalistka - 7 Anna Wyszkoni

:lol:
Obrazek

Wróć do „Łzy”