~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 29 sie 2005, 14:31

W nowej "Rewii" jest takie srednie zdjecie Ani :lol:
Cosmic Love
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 30 sie 2005, 16:17

ŁZY OD A DO Z

Łzy mają swoją nową płytę.Ły koncertują.Łzy chcą wygrać w Sopocie.Co jeszcze?Jeżeli wydaje się Wam,że wiecie już wszystko o Łzach-zapraszamy do lektury naszego abecadła.Poznajcie grupę Ani Wyszkoni od Ł do Z,ups...od A do Z !

A jak Adam Konkol.
Gitarzysta,lider,główny kompozytor i współzałożyciel grupy.Po prostu jej mózg i dusza.Muzyka jest dla niego lekarstwem.Dosłownie.Adam ma wade serca połączoną z nadciśnieniem płucnym,czego skutkiem są krwotoki.Utrudnia mu to wystepy na żywo,ale w studiu daje z siebie wszystko.Dzielny człowiek.
B jak babcia.
Oczywiście babcia Tobiasza, a mama Ani Wyszkoni.To ona jest pierwszym krytykiem i fanem wokalistki.Ocenia,doradza,pociesza.A przede wszystkim opiekuje się Tobiaszem,kiedy Ania wyrusza w trasę koncertową.
C jak czarny.
Kiedyś ulubiony kolor całego zespołu,który znany był z mrocznego wizerunku.I choć może chłopaki z Łez nie za bardzo zmienili swoje przyzwyczajenia,to Ania już tak.Od kilku lat pokazuje się na scenie i teledyskach w kolorowych kreacjach.Najczęściej białych,kobiecych,a czasem nawet bardzo odważnych.
D jak dziewczyny.
Na każdej płycie Łzy umieszczają piosenke,której bohaterka jest jakaś dziewczyna("Emmanuelle Noire"',"Anka ot tak","Julia tak na imię mam","Weronika-efekt motyla").Inna sprawa,że utwory te zawsze stają się wielkimi przebojami zespołu.
E jak Eurowizja.
Niespełnione marzenie grupy.W ubiegłym roku Ślązacy staneli do walki o zwycięstwo w krajowych eliminacjach do tego popularnego konkursu.Efekt-drugie miejse tuz za grupą Blue Cafe,która później zajęła 17 miejsce w finale.Czy Łzy wypadłyby lepiej?Tego nie dowiemy się już nigdy...
F jak fani.
Od początku są z zespołem "na dobre i na złe",a dokładniej od pierwszej płyty "Słońce"."To nasza pierwsza płyta wydana w 100% własnymi środkami.Nagrywaliśmy ją przez 10 miesięcy!(oczywiście z przerwami).Myślieliśmy,ze sukcesem będzie,jeżeli sprzedamy chociaż tysiąc egzemplarzy.Okazało się,że mamy małe wymagania jeśli chodzi o sukces(cokolwiek to słowo znaczy)"-mówi Adam...
G jak Gabi.
Przyjaciółka Ani z czasów szkolnych."Nasze drogi rozeszły się,bo Gabi wyjechała za granicę.Ale jeszcze wcześniej, w czasach licealnych , gdy ona szła na dyskotekę,ja...jechałam na koncert!Teraz ,gdy się spotykamy na ulicy,zawsze zamienimy ze sobą kilka słów,zapytamy,co słychać"-mówi Ania.
H jak "Historie,których nie było".
Najnowsza płyta zespołu.Już piąta w dorobku grupy.Nagrana w wyjątkowych okolicznościach(rekonwalescencja Adama).Kto wie,czy nie najlepsza.Przekunją o tym promocyjne single "Pierwsza łza" i "Przepraszam Cie".
I jak idole.
A dokładniej idolki Ani.W dzieciństwie Sandra."To była moja idolka!Zaczęłam jej słuchac jak miałam 6,7 lat.Potem była C.C Catch.Okropny miałam gust"-śmieje się wokalistka,która przeszła okres fascynacji Anją Orthodox i zespołu Closterkeller.Dziś wokalistka Łez słucha Tori Amos,Alanis Morissette,Heather Nova,The Rasmus ui Simply Red.Jednym słowem-wszystkiego,co dobre!
J jak jedzenie.
"Nigdy nie miałam problemów z nadwagą,mogę jeść wszystko bez ograniczeń,nawet słodycze,które uwielbiam"-mówi Ania."Jestem jednak 'uczulona' na brzuch.Pupa może być tak duża jak u Jenifer Lopez,ale brzuch musi być płski.Dlatego próbowałam kiedyś ćwiczyć,ale szybko mi przechodziło.Mam to szczęście,że moi rodzice są szczupli.Genetyka i już!I całe szczęście,bo w trasach koncertowych nie odżywiamy się zbyt zdrowo.Nasze posiłki to głównie hamburgery,ale mamy tez zasadę,że w niedzielę jemy dobry,porządny obiad!"...
K jak koncerty.
Na trasie ich wakacyjnych wojaży są m.in.:Warka,Wyszków,Przysucha k/Radomia,Grójec,Rawicz,Dęblin,Piła,Imielin.
L jak lekcje.
Śpiewu i fortepianu,które pobierała Ania."Lekcjie śpiewu niewiele dają,gdy w tym śpiewaniu nie ma uczucia.Sama pamiętam,jak uczyłam się grać na fortepianie.Moje lekcje skończyły się,gdy musiałam wykuć drugą część'Dla Elizy'Beethovena.Zaczęłam się męczyć.Choć troche mi teraz żal,że nie potrafie grać na fortepianie"-przyznaje po latach wokalistka Łez.
M jak miłość.
To częsty temat tekstów grupy z Rybnika.Śpiewająca je Ania tak wspomina swoje pierwsze porywy serca:"To była typowo szkolna miłość.Miał na imię Dawid.Ja chodziłam do klasy'A' ,on do'B'.Spotykaliśmy się długo.Chodziliśmy ponad trzy lata,ale z przerwami.Nasze drogi się rozeszły,on mieszka za granicą,a ja jezdżę po Polsce z zespołem".
N jak nagrody.
lzy uzbierały ich sporo,tak jak Złotych Płyt.Np.w finale plebiscytu "Superjedynki 2004"podczas Festiwalu w Opolu,głosami widzów TVP1,słuchaczy RMF FM,internautów portalu interia oraz czytelników "super TV" grupę uznano zespołem roku,a ich utwór "Oczy szeroko zamknięte"wybrano przebojem roku.
O jak Offspring.
Niewiele polskich wykonawców może pochwaliś się występem obok takich sław,jak The Offsprin,a Łzy...owszem!18 czerwca 2001r.Ania i jej kumple dali wspaniały koncert w katowickim Spodku.I,jak twierdza (a wspierają ich w tym fani),wtedy zaczęła sie ich prawdziwa droga do sławy!
P jak przedszkole.
Tu Ania stawiała pierwsze muzyczne kroki."wydaje mi się,że od zawsze chciałam śpiewać.Z własnej woli,bo uwielbiałam scenę,jakaś siła ciągnęła mnie do niej.Śpiewałam już w przedszkolu,a w podstawówce walczyłyśmy z koleżankami o glowne role w przedstawieniach.W czasie imprez rodzinnych też lubiłam sie popisywać"-mówi z uśmiechem.
R jak rozwód.
Bolesna rysa na obfitującym w sukcesy życiu Ani Wyszkoni.Owocem tego zkończonego juz związku jest syn Tobiasz.
S jak Sopot 2005.
Łzy chcą wygrać ten festiwal.Ich piosenka "Przepraszam Cie"znalazła się w dziesiątce,która zostanie przedstawiona telewidzom.W głosowaniu sms-owym wybiorą oni sześć z nich,które będą rywalizować o nagrodę Bursztynowego Słowika i 40 tys.ł. oraz Słowika Publiczności i 20 tys.zł.trzymamy kciuki!
T jak Tobiasz.
"Niektórzy nie wierzą,kiedy opowiadam o tym,że kiedy Tobiasz był malutki i miał rok,to już wiedział,że ta pani w telewizorze to mama.Teraz staram sie mu tłumaczyć,że mamusia ide do pracy pospiewać,a potem wróci i będziemy razem"-opowiada Ania o swoim 3,50letnim synku...
U jak urodziny.
Niedawno ,bo 21 lipca wokalistka Łez (rocznik 1980)obchodziła 25,urodziny!Wszystkiego najlepszego Aniu!
W jak www.lzy.pl
Witryna internetowa Ślązaków.Uwierzcie nam-wiele widzieliśmy oficjalnych stron polskich zespołów,ale ta jest naprawdę "wypasiona"!
Z jak zespół.
Oficjalnie istnieje od września 1996r.Od tego czasu grają w prawie niezmienionym składzie:AniaWyszkoni(wokal),Adam Konkol(gitara),Arek Dzierżawa(bas),Adrian Wieczorek(klawisze;dołączył do grupy w 1998),Dawid Krzykała(perkusja),Rafał Trzaskalik(gitara;od1999).Jednmak początki Łez sięgają 1992r.,kiedy grupa nazywała się Rave i byli w niej tylko panowie.Po dwóch latach zespoł rozpadł się,a muzycy dołączyli do punkowego zespołu The Pilators.I jescze dyskografia-do tej pory Łzy nagrały 5 płyt:"Słońce"(1998),"W związku z samotnościa"(2000),"Jesteś jaki jesteś"(2002),"Nie czekaj na jutro"(2003)i "Historie ,których nie było"(2005).
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 30 sie 2005, 16:27

Ten artykuł był przepisany, zeskanowany, cytowany i komentowany wielokrotnie kilka stron wcześniej :wink: chyba juz kazdy go przeczytał wiec męczyłaś sie na marne
"Najszybsza miłość to ta bez pośpiechu..."
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 31 sie 2005, 13:16

W październikowym Popcornie(nie chwaląc się) będzie zdjęcie Ani ze mną w dziele :GWIAZDY NA ŻYWO".
"KIEDY MOJĄ DUSZĘ OGARNIE CIEMNOŚC,KSIĘŻYC ZOSTANIE MOIM KOCHANKIEM"

tel:603418753, gg3231269
Awatar użytkownika
Emanuelnoire
Kontaktowanie:

Postautor: Emanuelnoire » 31 sie 2005, 16:34

W nowym "popcornie" jest recenzja plyty nowej. I mile bylo moje zaskoczenie ze ocana to "nie przegap". A tresc recenzji brzmi:
" Łzy maja na naszym rynku ugruntowana pozycje. Juz dawno zapomniano, że kiedys zespoł był niechcianym przez nikogo ( oprocz wiernej publicznosci )outsiderem. Teraz jest niekwestionowana gwiazda. Kazda wiec nowa płyta wysluchiwana jest ze szczególna uwaga- czy zespol trzyma oczekiwany poziom, czy go obnizyl?. Uspokajam niepewnych-Łzy zachowuja klase! Zespoł nagrał kolejna bardzo przyzwoita i rówzna płyte, ktrej repertuar, jak zawsze, sprawdzi sie doskonale na koncertach ( oooooooo........taaaaaaaaakkkkk :twisted: :twisted: ). Choć troche żal, że zabrakło na albumie prawdziwego superhitu.."
Cosmic Love
Awatar użytkownika
Joanna
Kontaktowanie:

Postautor: Joanna » 31 sie 2005, 16:58

Oprócz atykółow w wyżej wymienionych przez nas na forum warto również wspomnieć o najnowszym wydaniu gazety telewizyjnej Imperium tv w ktorym znajduje sie notka na temay festiwalu sopockiego oraz zdjecie Ani . Znajduje sie to na samym początku gazety w dziale wydarzenie tygodnia .
oprócz tego w poprzednim wydaniu życia na gorąco znajduje sie artykół o Ani , itp.
Pozdrawiam was serdecznie.
www.konkollzy.fora.pl
:D :D
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 03 wrz 2005, 12:18

W nowym Tele Tygodniu w artykule o Przeboju Lata Jedynki w Sopocie jest średniej wielkości zdjęcie Ani, gdy śpiewała w Sopocie w tym czerwonym stroju, troszkę śmiesznie wyszła ;)
Właściwie nic nie napisali, tylko wymienili Łzy między wykonawcami występującymi.
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Wiedźma

Postautor: Wiedźma » 15 wrz 2005, 13:23

W najnowszej "Przyjaciółce" jest artykuł o Ani Wyszkoni! To co zwykle, kilka fotek z Tobiaszem, krótka historia zespołu i kilka linijek o "tajemniczym" facecie Ani :wink: :P Ogólnie dośc ciekawy artykuł :lol:

P.S. Dzisiejszy etap Tour de Pologne odbędzie się w moim mieście - Lesznie! Ogladajcie TVP1, może mnie tam gdzies dojrzycie :wink: :D Buziaczki :P :P :P
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2005, 13:25 przez Wiedźma, łącznie zmieniany 2 razy.
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz" - Julian Tuwim
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 15 wrz 2005, 13:24

W najnowszym numerze PRZYJACIÓŁKI jest artykuł o Ani Wyszkoni:) Na okładce jest ładne zdjęcie Ani i w środku także. Zdjęcia są z Tobiaszkiem w domu i na traktorze Tobiasza. Artykuł dość ciekawy i polecam go wszystkim.

Awatar użytkownika
Konrado

Postautor: Konrado » 15 wrz 2005, 13:27

:lol: nie ma to jak podwójna recenzja :D, ja tam może jestem dziwny :P , ale nie kupuje gazet wcale nawet jak są w nich Łzy :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Sabina_ot_tak
Kontaktowanie:

Postautor: Sabina_ot_tak » 15 wrz 2005, 13:32

No cóz,jak czytałam tan temat ,to jeszcze nie było wzmainki i tej gazecie,ale w tym samym momencie co ja pisala o tym także Wiedzma,ale ona wysłała pościk wcześniej......

Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 15 wrz 2005, 14:20

Wieczorem wrzuce skany :wink:
Awatar użytkownika
Wiedźma

Postautor: Wiedźma » 15 wrz 2005, 14:48

Saba-Łezka pisze:W najnowszym numerze PRZYJACIÓŁKI jest artykuł o Ani Wyszkoni:) ...

...Artykuł dość ciekawy

Wiedźma pisze:W najnowszej "Przyjaciółce" jest artykuł o Ani Wyszkoni...

...Ogólnie dość ciekawy artykuł

Saba-Łezka! Zauważyłaś, że pierwsze i ostatnie zdania naszych wypowiedzi są prawie takie same?! Czyżby telepatia :wink: :twisted: :D
Buziaczki :*
"Żyj tak, aby Twoim znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz" - Julian Tuwim
Małgoś
Członek FFC

Postautor: Małgoś » 15 wrz 2005, 20:28

Obiecane skany z przyjaciółki

http://img76.imageshack.us/my.php?image=ksiki0016px.jpg

http://img331.imageshack.us/my.php?imag ... 0025de.jpg

http://img181.imageshack.us/my.php?imag ... 0032zm.jpg

Artykuł sympatyczny chociaż czytałam ostatnio dość sporo podobnych, a zdjęcia bardzo fajne :)
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 15 wrz 2005, 20:44

Świetny ten artykuł :)
A fotki prześliczne :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook

Wróć do „Łzy”