~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 07 paź 2003, 23:49

Narcyzek pisze:No ciekawe dlaczego Ewo :wink: [/color][/b]

Prawda...? :wink:
Zresztą chyba pamiętasz moją reakcję u Kariny na niedziałający głos na kasecie... :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 09 paź 2003, 15:16

Artykuł z "Życie na gorąco":

"Ten człowiek zrobił wszytsko, żebym mu zaufała, a potem perfidnie mnie wykorzytsał. Zamienił moje życie w koszmar- tak o swoim osobistym lekarzu mówi Anna Wyszkoni z zespołu Łzy. Doktor M. jest lekarzem w mieście na południu Polski. Kilka miesięcy temu w jego gabinecie pojawiła się Anna. Lekarza zainteresował nie tylko stan jej gardła, ale też problemy w małżeństwie. Robił wszytsko, ażeby zdobyć względy młodej wokalistki. Prawił komplementy prosił o spotkania, przychodził na koncerty zespołu, przynosił kwiaty. -Sprawiał wrażenie Zakochanego- mówi Anna Wyszkoni
Podczas jednej z wizyt lekarz podarował wokalistce tekst piosenki. Zatytułował go Szeroko zamkniętymi Oczami - Powiedział: ,,Tekst jest twój, chcę, żebyś go zaśpiewała. Na tym mi tylko zależy, to prezent"- mówi nam wokalistka. Podpisał oświadczenie, że zrzeka się praw do tekstu. "Zostań to jeszcze nie pora, zostań choć jeszcze na chwilę. Aż zamigoczą radośnie iskry w księżycowym pyle. W tym hotelowym pokoju zachwyćmy się sobą raz jeszcze.." śpiewała Anna Wyszkoni. Wokalistka nie powiedziała nikomu, kto jest autorem piosenki. Tekst podpisała własnym nazwiskiem, a zespół zastrzegł sobie do niego prawa w ZAIKS-ie. Piosenka stała się hitem, a Łzy zdobyły za nią nagrodę publiczności na festiwalu w Opolu. Wtedy właśnie autor tekstu postanowił odkryć karty.- Zaczął domagać się zysku z tytułu praw autorskich do piosenki. Wysyłał do mnie setki SMS-ów z pytaniami, czy nie jestem mu coś winna, wymuszał na mnie spotkania, dzwonił i mówił, że zespół nie jest wobec niego w porządku. Ciągle zaznaczał, że nie chce zrobić krzywdy, ale nie może sprawy tak zostawić- mówi Wyszkoni. -Zachwycał się tak, jakby zapomniał, że piosenka była prezentem! Zaczął mnie osaczać. -Nie wiedzieliśmy, co się z Anią dzieje- mówi na lider zespołu, Adam Konkol.- Nie rozstawała się telefonem komórkowym, była jakaś nieobecna, zestresowana. Dopiero później doktor M. zaczął kontaktować się z innymi członkami zespołu. Wtedy dowiedzieli się, kto jest prawdziwym autorem piosenki.
Zespół zgłosił w ZAIKS-ie, że nastąpiła pomyłka i autorem jest M. Zgodnie z prawem należy mu się połowa z zysków z odtwarzana i sprzedaży utworu. Ania Wyszkoni całą winę wzięła na siebie. Mimo to doktornie rezygnuje z dręczenia psychicznego Wokalistki i zespołu.
- Ciągle wysyła swoje SMS-y. Ostatnio przeczytałam, że powinnam zasłonic pępek, bo nie wypada tak pokazywać się w telewizji. - Nie mam nic do powiedzenia na ten temat- usłyszeliśmy, kiedy zapytaliśmy M. o powody jego konfliktu z zespołem. Podobno M. proponuje swoje teksty innym artystom..
Sylwia Sitkowska "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 paź 2003, 15:23

Dziękuję Gusiu za przepisanie artykułu... dużo mówi...
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 09 paź 2003, 15:34

JA TEN ARTYKUL NARAZIE ZOSTAWIAM BEZ KOMENTARZA Z MOJEJ STRONY-MUSZE TO WSZYSTKO DOKLADNIE PRZEMYSLEC ZEBY NIKOGO NIE URAZIC SWOJA WYPOWIEDZIA....
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 09 paź 2003, 15:38

Wlasnie przed chwila kupilam "zycie na goraco" specjalnie zeby przeczytac ten artykul.Nie wiem co mam o tym sadzic.Skad wogole pomysl na taki artykul?Czy to rzeczywiscie prawda?
Z jednej strony musi byc w tym chociaz troche prawdy,ale z drugiej strony mozna zauwazyc,ze w artykule wypowiada sie Ania i dlatego sie zastanawiam czy Ania rzeczywiscie bylaby sklonna opowiedziec wszystko (jesli to prawda)w takich najmniejszych detalach.Dziwne.
Co sadzicie o tym?
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 paź 2003, 16:09

Właśnie w moje ręce wpadł POPCORN.Nie rozumiem manieryzmu gazet, że gdy jest plakat danego zespołu nie ma nigdy o tej grupie wzmianki.
Plakat fajny-Arek ma dziwną minę :wink: , wszyscy uśmiechnięci (poza Adamem) i chłopacy mają glany :D Ania swoje białe trampki :)
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 09 paź 2003, 16:11

dzięki za przepisanie artykułu, nie wiem co o nim powoedziec
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 09 paź 2003, 16:25

nula pisze:dzięki za przepisanie artykułu, nie wiem co o nim powoedziec

JA TAK SAMO :shock: :shock: :shock:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 paź 2003, 16:28

tak, ten artykuł dużo wyjaśnia ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 09 paź 2003, 17:06

zaszokował mniew ten artykół całkowicie!
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 09 paź 2003, 17:13

Ale jaja w zyciu bym sie tego nie spodziewal i nawet troche nierealne mi sie to wydaje ale coz takie jest zycie... chociaz mocno mnie to zadziwilo...
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 09 paź 2003, 18:46

moj jedyny komentarz-ktos juz o tym na forum pisal i zostal za to zjechany...
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 09 paź 2003, 19:05

jestem wstrząśnięta szok szok i tyle, i znowu nie będę mogła spać, to jest straszne i sama nie iwem, co sądzić na ten temat, najpierw nie uwieryzłam, teraz .... myślę
:( :( :(
humor mi sie popsuł:( i musze kupić na gorąco, jutro rano....
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 paź 2003, 19:27

czarna łza

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 18:54 Temat postu: Czy Ania nie jest autorą tekstu "Oczu szeroko zamknięty

--------------------------------------------------------------------------------

Zaczne od tego ze.... w to co teraz napisze nie wieże.....ale..... jestem taka wściekła że musze to napisać Przeczytałam w pewnej gazecie
o tym ze tekst "Oczu....." napisał lekarz ktory jest zakochany w Ani.... powiedział ze to jest prezent....ze chce widziec jak Ania to spiewa......
ze zrzeka sie do niej praw.... itp
Podobno teraz dreczy Anie....psychicznie.... wysyła do niej sms 'y i domaga sie zysków w zwiazku z sukcesem utworu....
Wartykule pojawiają sie wypowiedzi Adama na temat zachowania Ani itp
Przepraszam wiem ze nie powinnam tego pisac...... wiem ze to nie jest możliwe..... Wkurzają mnie takie szmirowate brukowce ktore zmyslaja..... zeby tylko wbudzic sesacje.... przepraszam za to co teraz powiem.....
Prosze.... powiedzcie ze to kłamstwo... TO NIE MOZE BYC PRAWDA!!!
Nie mozna wierzyć we wszystko co piszą w gazetach

Powrót do góry

anka, ot tak

Wysłany: Czw Paź 09, 2003 19:00 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

ja nie wierzę, ale w jakiej gazecie to było???
to jest niemożliwe, niemożliwe, niemożliwe, ale zawsze można zapytać sie samej Ani....
wyobrażam sobie czasem jakby to było gdybym nie była tu
nie chcę już żyć nie wiem po co...
błagam was zlitujcie się i zabijcie mnie

lecz zobaczyć Boga nie będzie mi dane...

Powrót do góry
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 09 paź 2003, 19:47

Wydaje mi sioę że to bzdury kompletne. Nie wierzę żęby tak zespól postąpił. Przecież w JJJ dziękowali chłopakowi za tekst Nadzieja nie dla mnie.
Brukowce szukają takiej sensacji to wszystko.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl

Wróć do „Łzy”