~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 10 paź 2003, 20:16

hehe adas dobrze prawisz :)
moim zdaniem powinni napisac kto jest prawdziwym autorem od razu. takie cos poprostu nie moglo nie wyjsc na jaw... no a w koncu to zaden wstyd ze ktos inny pisal teks, no jesli to nie wychodzi po jakims czasie.... bo wtedy to o takiej osobie ktora przywlaszcza nie da sie miec dobrego zdania nie wazne jak bardzo zostala ona naciagnieta i oszukana. przedewszystkim oszukala fanow lez i wszystkich naokolo
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Małgorzata » 10 paź 2003, 20:31

Ja może nie skomentuję tego artykułu.....bo....no właśnie nie skomentuję.... :roll:

Powiem tylko tyle, że najbardziej to mi sie podobają zdjęcia....które i tak już widziałam :lol:

Aha...no i zaczynam sie obawiać...co będzie teraz.... teraz to dopiero poszerzy się krytyka, ludzie będę obwiniać o oszustwo Łzy....ah.....już nie myślę.... :?
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 10 paź 2003, 21:12

Moim zdaniem to nieporozumienie... zresztą nie wiem... na szczęście nic nie zależy ode mnie i raczej dużo w tej sprawie nie mogę zrobić, bo - szczerze mówiąc- nie wiem co o niej sądzić
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 10 paź 2003, 22:09

Ania nas oszukała tak po prostu, oszukała tyle osób, oszukała mnie, sama mówiła, ze szanuje szczerych ludzi, a teraz? ona nie jest szczera, wcisnęła nam takie rzeczy, a to nie artykół kłame tylko ona.
:(
nie umiem już kochać Łez tak jak kiedyś
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 10 paź 2003, 22:19

Oczekujecie od nas wyjaśnień wiec postaram się wam wyjaśnić tyle ile mogę. Tekst faktycznie nie jest Ani tylko pana doktora co do tego to już nie ma wątpliwości. Jeśli chodzi o artykuł o którym mowa tak naprawdę nie ma w nim nic przesadzonego pomimo iż nie mam zaufania do tego typu czasopism. Spójrzcie na to obiektywnie; skoro pan M. (rzekomo zauroczony wdziękiem Ani) napisał ten tekst, podarował go Ani, podpisał umowę w której zrzeka się praw autorskich (podkreślam autorskich a nie majątkowych a co za tym idzie również majątkowych) to chyba nie po to żeby potem jej je zabrać po odniesieniu sukcesu. Szanowny pan doktor jest jawnym oszustem i naciągaczem który najpierw podpisał umowę która nie ma mocy prawnej (o czym Ania niestety nie wiedziała i to był jej błąd), potem poczekał aż stanie się hitem, a następnie pokazał swoje prawdziwe oblicze zgarniając dla siebie to co dla niego nie należy (czego się zrzekł ) nad czym zespół ciężko pracował. Przyznaję tekst jest dobry ale bez muzyki którą stworzył zespół i linii melodycznej którą stworzyła Ania nikt by o nim w tej chwili nie wiedział i pan M. na pewno nie czerpał by z tego tytułu żadnych korzyści. O tym dlaczego was wcześniej nie poinformowaliśmy powinna wyjaśnić wam Ania i nie odbierałbym tego jako oszustwo.
Awatar użytkownika
kleine

Postautor: kleine » 10 paź 2003, 22:38

Sylwia pisze:Kleine napisał(a):

..... I ten pan wcale nie nazywa się M. tylko L.

Jak już .....to nazywa się M.L....tak więc może jak chcesz pokazać że wiesz więcej niż powinnaś(eś) to podawaj informacje prawdziwe..

Nie wiem po co od razu ten pretensjonalny ton.... W tym co napisałam chodziło mi tylko o nazwisko, które zresztą można było przeczytać przy okazji napisów kończących "Od przedszkola...", więc nie chodzi tu o pokazanie, że wiem więcej niż powinnam (bo pewnie nie wiem)....
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 10 paź 2003, 22:44

może faktycznie spójrzmy na to obiektywnie, Ani sprawa, jak to wszystko szło, w sumie, nie musiała nam mówić, chociaż fajnie by było gdyby powiedziała....
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 paź 2003, 22:52

no nie histeryzujmy już tak. jej sprawa jak to było. trudno stało sie i sie nie odstanie. kocham tę piosenke tak jak do tej pory i ta wiadomość nic nie zmieniła przynajmniej w moim przypadku. ludzie teraz sie nie liczy to co było.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 10 paź 2003, 22:55

zgadzam się było minęło nie można tego zmienic
Awatar użytkownika
monika-15

Postautor: monika-15 » 10 paź 2003, 23:43

no tak... sprawa jest rzeczywiście trudna i ważna... ale mnie mimo wszystko nie satyswakcjonują wyjaśnienia Adriana... przecież Ania napewno wiedziała, że umowa w której autor zrzeka się praw autorskich musi być podpisywana u notariusza!
a drugą spwawą jest fakt, ze Ania KŁAMAŁA... podała się za autorkę tekstu... DLACZEGO...?
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 11 paź 2003, 0:02

Jest takie stare przysłowie, które mówi, że kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera. I nic do tego nie mają prawa autorskie oraz inne prawne kwestie. Na chłopski rozum jeśli ktoś najpierw daje komuś prezent a potem po ten prezent wyciąga łapę jest... sami sobie dopowiedzcie kim i jest tym kimś choćby nie wiem jakie paragrafy za nim stały. Szkoda słów...
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 11 paź 2003, 10:46

heh no doktorek rzeczywiscie skoto oddal i sie zrzekl nie powinnien zadac za to zyskow ale jest tez druga strona medalu. po co Ania pisala ze to jej tekst skoro nie byl. ja nawet jakby mi ktos dal tekst i powiedzial ze sie zrzeka praw autorskich nie podpisalabym go swoim imieniem bo w ten sposob oszukalabym sama siebie i innych. ok zrzekl sie ale mimo wszystko to on napisal i to jego nazwisko od poczatku powinno figurowac jako nazwisko autora...
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: annagdy » 11 paź 2003, 11:26

LUDZIE otwórzcie swoje oczy do ...... bo już nie można tego słuchać!!!!!ani czytać ! przecież Łzy zawsze były zespołem który cenił sobie baaaardzo kontakt ze swoimi fanami! Jestem na forum od niedawna jednak tej muzyki słucham od.......i jeszcze dalej.Czy nie liczą się dla was te super spotkania? Koncerty, zabawa i to co czujecie kiedy słuchacie własnie ŁEZ? po co takie wielkie słowa :oszukała, okłamała,to już nie jest ta Ania i td!!!! I co? już nie będzie was na koncertach? przestajecie słuchać ,zamykacie uszy ???? szkoda słów . ze swojej strony pozdrawiam gorąco wszystkich PRAWDZIWYCH FANÓW Łez i cały zespół do zobaczenia gdzieś tammmm...na kolejnym koncercie annagdy! :)
annagdy
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 paź 2003, 11:39

chciałam zauważyć że słów "oszukała" itp. używają "nowi" (nie lubię używać tego słowa) Łzy są Łzami dalej... przecież póki nie wiedzieliście to było OK prawda? a ta historia trwa już długo...
Ostatnio zmieniony 11 paź 2003, 21:45 przez mloda.jg, łącznie zmieniany 1 raz.
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 11 paź 2003, 11:57

Annagdy i mloda!!Macie calkowita racje!
Fakt,ze ta sytuacja z "Oczami" nie jest moze pocieszajaca i zachwycajaca,ale trudno,stalo sie i nie ma co ciagle sie uzalac.
Jedynie ciekawi mnie fakt,dlaczego od razu nie bylo mowy o prawdziwym autorze textu,zamiast tego wszedzie jako autorka textu byla Ania.
Wiem dlaczego wszyscy sie tak burza.Kazdy twierdzi,ze text "Oczu" jest niesamowity,niepowtarzalny,taki liryczny,po prostu piekny,do tego dochodzi fakt,ze to wlasnie Ania go napisala.Wtedy myslimy,aaahh ta Ania jak pieknie pisze.Nagle doznajemy rozczarowania.
Tak na marginesie,teraz sa nowi fani,ktorzy nie we wszystkim sie orientuja i krytykuja pewne sytuacje.
Pomimo jakis incydentow,pozostana tylko prawdziwi,oddani od zawsze fani Łez.
Pozdrawiam!
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...

Wróć do „Łzy”