~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 12 paź 2003, 11:00

Polecam uwadze ostatnie 3 strony postów w temacie Ania Wyszkoni (czyli jest jaka jest) i za to ją kochamy - w świetle ostatnich wydarzeń to bardzo ciekawa lektura
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 12 paź 2003, 11:08

Oby to był "krótki" trudny okres. My jako fani powinniśmy zrozumieć w końcu to nie koniec świata. Wydaje mi się, że jednak jakiś oficjalny komunikat powinien się pojawić to by rozmyło wszystkie wątpliwości i sprawa byłaby jasna.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 12 paź 2003, 11:34

Syriel pisze: Jedno jest pewne... Przed nami (zarówno zespołem, jak i fanami) niełatwy okres...
Syriel...masz rację....u nas gdy gazeta ujrzała światło dzienne....po przeczytaniu artykułu od razu spotkałam się z komentarzami: "Masz swoje Łzy....takie oszusty....a Ty wierzysz w nich jak w obrazek..." No fajnie....ludzie niestety nie wiedzą wszystkiego...i od razu wierzą w głupie artykuliki w prasie :roll: Zreszta te komentarze w swoją stronę traktuję jak powietrze....ja w końcu sama wiem najlepiej o co chodzi....

P.S. To w "Twoim Impreium" też jest artykuł o "Oczach" :?:
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 12 paź 2003, 11:38

Narcyzek, bo ludziom wszystko się podoba jeśli nie ma problemów. Jak tylko pojawi się jakiś problemik to od razu rezygnują mówiąc, że ich oszukano. Ten artykuł to najlepszy test na prawdziwego fana :!:
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 12 paź 2003, 12:49

Iwona Bielawa pisze:Tylko Ani mi szkoda...

tylko ze to po czesci Jej wina wiec niewiem czy tak szkoda Ci Jej byc powinno...a co do calej sprawy to jakos specjalnie sie tym nie przejelam...tzn no fakt glupio Ania zrobila ze podpisala sie pod tym textem ale stalo sie...nie czuje sie jakos specjalnie oszukana jak niektozy...a pan M. zarobi sobie troche...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 paź 2003, 12:58

Narcyzek, ten artykuł w "Zyciu na gorąco" był baaaardzo Łagodny. Właściwie oskarża się w nim wyłącznie M.L., a Anie próbuje się w nim wybielić jako wyłacznie "ofiarę".
Skoro po tym artykukle mówią o Łzach "oszuści", to co będą mówić, gdy w mediach będą dużo gorsze opinie na ten temat?
Ja bym tylko chciał, żeby w każdej medialnej opinii znalazło się zdanie w stylu "reszta zespołu Łzy zdaje sobie sprawę z postępowania Ani i nie uważają jej błędu za dotyczący wyłacznie Ani a nie zespołu Łzy".

Według mnie skoro już taka sytuacja się zdarzyła, to ZESPÓŁ nie powinien chowac głowy w piasek i udawać że nic takiego się nie stało, tylko próbować uczciwie naprawić błąd Ani, na ile jest to jeszcze możliwe.
A więc ogłosić oficjalnie że autorem jest ML, oddać mu co należne, i nie kryć się z tym.
Tyle jako zespół.
Prywatnie jako członkowie zespółu mogą wyrażać zdanie o ML według swojego uznania, ale nie może być wątpliwości ani dyskusji na temat jego prawa do uznania jako autora tekstu przeboju.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 12 paź 2003, 13:29

Adaś...ale nie zapomnij, że cała sytuacja z "Oczami" zaczęła się nie od tego arytułu, ale od radia...to w radiu pierwszy raz się "wydało" a tam Łzy oskarżyli za przywłaszczenie sobie tekstu :? A ten artykuł dodał oliwy do ognia...a następne to już będa nie dodawać tylko dolewać.... :wink: I nie wiem czy tak łątwo to przejdzie bez rozgłosu.... :?
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Ivi

Postautor: Ivi » 12 paź 2003, 14:14

a ja nie uważam czuć się oszukana ani nic takiego,poprostu uważam,że każdy robi błedy w życiu,każdy ma swoje wybory w życiu. ja zazwyczaj szanuje decyzje innych a pomyłki się zdarzają i to często,czasami z porywem chwili wydaje się że coś jest słuszne a dopiero pózniej ponosi się konsekwencje, życie.
"Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
Zostaną po nich buty i telefon głuchy(..)
Potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
Jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
Kiedy myślimy o kimś zostając bez niego(..)"
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 12 paź 2003, 14:15

sliwka pisze:
Iwona Bielawa pisze:Tylko Ani mi szkoda...

tylko ze to po czesci Jej wina wiec niewiem czy tak szkoda Ci Jej byc powinno...

Tylko nie zapomnijmy ze Ania jest czlowiekiem jak kazdy z nas, moze i zrobila glupstwo ale jestem pewna ze teraz nie jest z tym szczesliwa...Mi tez jest szkoda Ani, jak sobie pomysle co ona teraz czuje....
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Adrian-LZY
Zespół Łzy
Kontaktowanie:

Postautor: Adrian-LZY » 12 paź 2003, 14:50

Adaś nikt z zespołu nie chowa głowy w piasek. Pan L. Dostał już to co (rzekomo) do niego należy. Prawa autorskie są już przepisane na niego, więc wyciągnie z tego korzyści majątkowe a o to przecież mu chodziło. Z obawy że reszta zespołu nie pozwoli na to aby jego tekst został przez nas wykorzystany sam ustalił z Anią że my nie mamy o tym wiedzieć. Macie odpowiedź na pytanie dlaczego was nie poinformowaliśmy i dlaczego nie ma jego nazwiska na płycie. Zdajemy sobie sprawę z tego że w Polsce dopiero będzie o tym grzmiało ale tego niestety nie da się uniknąć. Największym błędem Ani jest jej naiwność która ją całkowicie zaślepiła i jej nieznajomość prawa. Nikt ją w ten sposób jeszcze nie oszukał więc nie miała podstaw do podejrzeń. Karę już poniosła i jeszcze poniesie. Od czasu kiedy ?Oczy? odniosły sukces jest bez przerwy dręczona smsami i telefonami przez w/w pana i wierzcie mi widzimy jak czasami ją to wykańcza. Podejrzewam że 90% was popełniło by ten sam błąd na miejscu Ani.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 12 paź 2003, 15:08

POWIEM SZCZERZE ŻE SŁYSZAŁEM O TEJ SPRAWIE JUZ WCZEŚNIEJ, ALE MYŚLAŁEM ŻE TO TYLKO PLOTKI... WSPOŁCZUJE ANI I CHŁOPAKOM BO SPRAWA NIEJEST PROSTA. I TAK JAK NAPISAŁA SYRIEL, NAPEWNO NIEBĘDZIE TO ŁATWY OKRES PRZED NIMI (ORAZ NAMI), KIEDY MEDIA ZACZNĄ WYPISYWAĆ JAK ZWYKLE TYLKO CZĘŚCIOWĄ PRAWDĘ. ALE TRZYMAJMY SIE RAZEM, BO W JEDNOŚCI SIŁA, TO NAPEWNO WSZYSTKO DOBRZE SIĘ SKOŃCZY.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 12 paź 2003, 15:08

Adrian szczerze współczuje wam rej sytuacji. To prawda w Polsce ta afera dopiero wyjdzie, ale pamiętajcie ZAWSZE będziemy z wami!!!!
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 12 paź 2003, 15:17

Pytanie do Adriana : Czy będziecie dalej grali Oczy na koncertach?
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 paź 2003, 15:22

dawno temu (koło 9 miesięcy wstecz) ktos powiedział,że ten tekst jest zbyt zrozumiały dla innych, w porównaniu z innymi jej tekstami.... Ale oprócz tego zdania nic nie zostało zrobione w kierunku sprawdzenia tego..... Ale może się mylę... Ja o sprawie wiem od jakiegoś półtora miesiąca... Ale moja reakcja była taka "jasneeee" i już... Jakoś bardzo mną to nie wstrząsneło... Może z powodu wcześniejszych podejrzeń...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 paź 2003, 15:52

szkoda ze tak wyszlo...
ŁZY na tym straca... czas leczy rany i ludzie zapominaja...
ale zawsze zostaje pewien uraz...
SZKODA..... ze tak wyszlo....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”