~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 25 paź 2003, 18:39

może tak, ja trochę się zacofałem więc z opóźnieniem wypowaidam sie na poprzednią sprawę:
A co do doktora "ucze sie leczyć na pamięć..." to świadczy o pazerności i braku zasad moralnych, tak to nie miał nic przeciwko a jak tylko coś sie udaje, wykluwa czy bije rekordy na polskich listach przebojów to zaraz wszyscy chcią mieć w tym udział... mógłby wynegocjować jakieś prawa autorskie przed opublikowaniem tekstu, a teraz sie rzuca... osobiście gościa nie trawię i słowa w jakich bym go opisał niestety ine przejdą przez tutejszą cenzurę :lol: ...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 25 paź 2003, 18:39

Wg mnie to trochę niebezpieczne nie ze względu na Bin Ladena czykogośtam, ale w ogóle co chwila dochodzi tam do zabójstw, a poza tym oglądaliście napewno tą reklamę batonika Kit-Kat, raczej muzyka arabska rózni sie od naszej zapewne też upodobania tamtejszych obywateli też będą inne i wątpię czy przepoje ŁEZ się tam spodobają, w końcu to nie USA...
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 25 paź 2003, 18:45

O bosh, muzyka arabska ._. Mam kuzyna, który mieszka w Niemczech, jest wielkim fanem Turcji i hh. Jak przyjechał do nas w wakacje, to ściągnął jakiś turecki hh, blee, tfu _-_ :P
A w ogóle jakoś wątpie aby ten koncert miał miejsce :\
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 paź 2003, 20:17

Gusia pisze:O bosh, muzyka arabska ._. Mam kuzyna, który mieszka w Niemczech, jest wielkim fanem Turcji i hh. Jak przyjechał do nas w wakacje, to ściągnął jakiś turecki hh, blee, tfu _-_ :P
A w ogóle jakoś wątpie aby ten koncert miał miejsce :\

a ja wlasnie jestem wielkim przeciwienstwem twojego kuzyna mieszkam w Austrii a nielubie turkow z roznych powodow.. oni poprostu uwazaja sie za nie wiem kogo i nachetniej by wszystkich ktorzy sie na nich popatrza pobili :)
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 25 paź 2003, 20:23

Co to znaczy te: turecki hh, blee, tfu _-_ :?: :?: :?: :lol:
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 25 paź 2003, 20:26

ja turków nie znam, ale upodobania mojego kuzyna nie podchodzą pod moje gusta.. egkhm :P i myślę, że już jakby łzy wylądowały w Iraku to by nie spodobały się tamtejszym mieszkańcom, swoją drogoą dobrze, że Ania nie jest blondynką ;P

em, slaweek oznacza to, że niezbyt bardzo podobało mi się, ze miałam jakieś turecki bałagan na kompie :P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 paź 2003, 20:39

hehe bo ci z tamtych dziwacznych krajow chca kupowac blondynki na bazarach sam sie o tym przekonalem jak bylem tam na wakacjach :P moja kuzynke chcieli zamienic za wielblada :P ale jakos udalo sie ja wybronic :P
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 25 paź 2003, 20:43

A mówią że niewolnictwa już nie ma... To jest niezły pomysł :lol: :lol: muszę tylko namówić kumpelę której nie lubię, żeby pojechała kiedyś tam ze mną, przynajmniej trochę zarobie :lol: :twisted: 8) ...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 paź 2003, 20:46

hehe trzeba bedzie Arka przefarbowac jak pojada bo jeszcze przywiaza nam Lezki Wielblada i bedziemy mieli problem :P
Awatar użytkownika
Gusia

Postautor: Gusia » 25 paź 2003, 20:48

wielbłądy nie są urodzonymi śpiewakami, więc dlatego wolę aby tam nie jechali ;PPP [joke :P]
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 paź 2003, 21:23

Carti pisze:hehe bo ci z tamtych dziwacznych krajow chca kupowac blondynki na bazarach sam sie o tym przekonalem jak bylem tam na wakacjach :P moja kuzynke chcieli zamienic za wielblada :P ale jakos udalo sie ja wybronic :P

W Tunezji chcieli dać za mnie 10 kameli.... Na początku sądziłam, że to żart... Niestety okazało się, że nie :? Tam jest niebezpiecznie ;)
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 25 paź 2003, 21:25

Danio ja bym za ciebie dal wiecej :P hehe a teraz na powaznie ci ludzie tam sa nienormalni mysla ze wszystko mozna kupic :P

Danio daje 20 co ty na to? (tylko skad ja wezme te kamele :roll: ):D
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 25 paź 2003, 21:33

Carti niestety - zapomnij :lol:
Nie sądzę, że Łzy pojadą do Iraku....Nie..... Nie możliwe... :twisted:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 25 paź 2003, 23:23

Ghrave pisze:A taka ciekawostka, ze zołnierze amerykansy podzczas przesłuchiwania ludzi Saddama, aby ich "zmiękczyc", puszczali na okragło "Enter Sandman" Metalliki... :D

albo piosenki z "Ulicy Sezamkowej" :D też o tym słyszałam :D a o tym wyjeździe Łez do Iraku... jawiedziałam że ten "Fakt" to kolejna plotkarska gazeta w stylu "Spuerexpressu" :/
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 26 paź 2003, 12:12

Carti pisze:Danio daje 20 co ty na to? (tylko skad ja wezme te kamele :roll: ):D

Jak to skąd Konrad: w kiosku na przeciwko sprzedaja :twisted: akurat w paczkach po 20 sztuk :twisted: tylko nie przepłać :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Łzy”