~ Kolorowe Magazyny ~

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 gru 2003, 19:27

Co do tej gitary, to moja mama gdy sie o tym dowiedziala, to zaczela gadac ze mu odbilo itp, tlumaczylam jej wiele razy na czym to polega itp, to Mama na to ze za takie rozwalenie gitary moglby przeznaczyc kase na cel charytatwyny....z jednej strony się nie zgodzę ze nie mieli sie do czego przyczepic.....mozna to tak odebrac, ludzie patrzą i mówią "widac za duzo kasy ma w domu ze sprzet niszczyc" tylko zas z drugiej..... :roll:
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 gru 2003, 19:36

iwonkax pisze:Co do tej gitary, to moja mama gdy sie o tym dowiedziala, to zaczela gadac ze mu odbilo itp, tlumaczylam jej wiele razy na czym to polega itp, to Mama na to ze za takie rozwalenie gitary moglby przeznaczyc kase na cel charytatwyny....z jednej strony się nie zgodzę ze nie mieli sie do czego przyczepic.....mozna to tak odebrac, ludzie patrzą i mówią "widac za duzo kasy ma w domu ze sprzet niszczyc" tylko zas z drugiej..... :roll:

Swego czasu czytałam jakąśtam historie Nirvany i otóż Kurt C., kiedy to zespół był jeszcze mało znany, za każdym razem rozwalał gitarę o perkusję... A bębny potem sklejali taśmą klejacą :wink: :P :twisted:... tak wiec takie rozwalanie sprzetu to nic nadzwyczajnego na rockowych koncertach...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 gru 2003, 19:39

Syriel pisze:
iwonkax pisze:Co do tej gitary, to moja mama gdy sie o tym dowiedziala, to zaczela gadac ze mu odbilo itp, tlumaczylam jej wiele razy na czym to polega itp, to Mama na to ze za takie rozwalenie gitary moglby przeznaczyc kase na cel charytatwyny....z jednej strony się nie zgodzę ze nie mieli sie do czego przyczepic.....mozna to tak odebrac, ludzie patrzą i mówią "widac za duzo kasy ma w domu ze sprzet niszczyc" tylko zas z drugiej..... :roll:

Swego czasu czytałam jakąśtam historie Nirvany i otóż Kurt C., kiedy to zespół był jeszcze mało znany, za każdym razem rozwalał gitarę o perkusję... A bębny potem sklejali taśmą klejacą :wink: :P :twisted:... tak wiec takie rozwalanie sprzetu to nic nadzwyczajnego na rockowych koncertach...

o tym to ja wiem...ze to normalne, ale mówie jak patrzą na to ludzie, którzy o rockowych koncertach nie maja pojecia, i o tym ze rozwalanie gitary nie znaczy wcale o nie szanowaniu pieniędzy....
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 gru 2003, 19:40

Moja mama tak nie narzeka... maja pieniądze na rozwalanie gitay to niech sobie rozwalają - takie jest zdanie mojej mamy... a akcje charytatywne itp... to "Konkol Cup" to co to było? Adam przeznaczył nadmiar swoich pieniedzy ;-) na jakis tam cel
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 11 gru 2003, 19:43

iwonkax pisze:o tym to ja wiem...ze to normalne, ale mówie jak patrzą na to ludzie, którzy o rockowych koncertach nie maja pojecia, i o tym ze rozwalanie gitary nie znaczy wcale o nie szanowaniu pieniędzy....

Nom... ale zauwżyłaś, ze Adam nie rozwalił tej gitary na której grał przez cały koncert, ale na JJJ zmienił na jakąś inną... pewno jaką ruska podróba :twisted: :wink: (heheh)... jednak oszczędny jest.... :wink:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 gru 2003, 19:44

mloda.jg pisze:

Moja mama tak nie narzeka... maja pieniądze na rozwalanie gitay to niech sobie rozwalają - takie jest zdanie mojej mamy... a akcje charytatywne itp... to "Konkol Cup" to co to było? Adam przeznaczył nadmiar swoich pieniedzy ;-) na jakis tam cel

no akurat wątpie zeby moja mama wiedziala o tym Cupie Konkola czy jak to sie tam mówi :twisted: dlatego chyba zareagowala tak a nie inaczej :twisted: zreszta moja mamusia to jest przewrazliwona na takie rozwalanie czegos itp :P i nie rozumie jak jest naprawde :wink:

Syriel pisze:[Nom... ale zauwżyłaś, ze Adam nie rozwalił tej gitary na której grał przez cały koncert, ale na JJJ zmienił na jakąś inną... pewno jaką ruska podróba :twisted: :wink: (heheh)... jednak oszczędny jest.... :wink:

tego to nie zauwazylam :D malo widzialam co sie dzialo na scenie....a moze to byla taka zabawkowa? :wink:
Ostatnio zmieniony 11 gru 2003, 19:45 przez iwonkax, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 11 gru 2003, 19:44

teksty większości ich piosenek są tak banalne, że można je porównywać z repertuałem czerwonowłosego wokalisty.

eh, sadze, ze tak mogl napisac tylko ktos, kto nie zna całej lub choc duzej czesci twórczości Łez, ale ocenia cały zespół po piosenkach typu "Anka", "Przeboj".. a ja twórczosc Ich Troje niestety znam, bo kiedys byłam wielka fanka :lol: nie wiem czy tekst chocby "westchnienia i szepty bezwstydne" albo "słonce" mozna porównac z "zawsze pojde w Twoja stronee, wiec nie ogladaj sie, za chwile Cie dogonie.." :roll:

dziekuje za przepisanie art.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 gru 2003, 19:48

iwonkax pisze:no akurat wątpie zeby moja mama wiedziala o tym Cupie Konkola czy jak to sie tam mówi :twisted: dlatego chyba zareagowala tak a nie inaczej :twisted: zreszta moja mamusia to jest przewrazliwona na takie rozwalanie czegos itp :P i nie rozumie jak jest naprawde :wink:

a nie wie?? to ja Ty się starasz ;-) moja wie prawie wszystko o Łzach :twisted: ;-)
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 11 gru 2003, 19:51

mloda.jg pisze:
iwonkax pisze:no akurat wątpie zeby moja mama wiedziala o tym Cupie Konkola czy jak to sie tam mówi :twisted: dlatego chyba zareagowala tak a nie inaczej :twisted: zreszta moja mamusia to jest przewrazliwona na takie rozwalanie czegos itp :P i nie rozumie jak jest naprawde :wink:

a nie wie?? to ja Ty się starasz ;-) moja wie prawie wszystko o Łzach :twisted: ;-)

jak coś zaczynam mówić o Łzach to mama mówi ze mam siedziec cicho :( bo ona woli Ich3 :twisted: oczywiscie nic nie sugeruje :wink: a nawet nie wiecie jak myle ich3 ze Łzami, jak leci jakas piosenka trojaków to sobie mysle "o mama puscila Łzy" istne podobienstwo.... :twisted:
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 gru 2003, 19:58

iwonkax pisze:jak coś zaczynam mówić o Łzach to mama mówi ze mam siedziec cicho :( bo ona woli Ich3 :twisted: oczywiscie nic nie sugeruje :wink: a nawet nie wiecie jak myle ich3 ze Łzami, jak leci jakas piosenka trojaków to sobie mysle "o mama puscila Łzy" istne podobienstwo.... :twisted:

czyli coś musi być w tym że porównują Łzy do I3 :twisted: skoro fanka już ich myli ;-)
ja nigdy nie przyzwyczaję sie do tego porównywania Łez do I3 pod względem muzycznym
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 gru 2003, 23:13

mloda.jg pisze:

a moim rodzicom, zarówno mamie jak i tacie bardzo podobało sie rozwalenie gitary na koncercie w Lubiniu. Tacie szczegolnie, to go tak zafascynowało w tym koncercie, ciągle o tym gada "jak to Adam nie rozwalił gitary", to ja tyle o tym nie mówie..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
dokturek

Postautor: dokturek » 12 gru 2003, 0:36

W tym artykule przytoczonym powyżej jakiś dziennikarz sam sobie przeczy. Autor artykułu pisze, że teksty większości piosenek Łez można porównać z repertuarem czerwonowłosego wokalisty, czyli wychodzi na to, że Łzy i Ich 3 to prawie to samo. Zaraz potem dziennikarz sugeruje jednak, że show na scenie robione przez Łzy nie pasuje do tego zespołu. A przecież show na scenie pasuje do Ich 3. A więc dziennikarzowi wyszło jednak, że Łzy nie są podobne do Ich 3. W ten sposób sam sobie zaprzecza. Tak więc artykuł napisany jest trochę bez sensu.
Podsumuję to krótko: Jak się nie wie co pisać o Łzach to się pisze to co się wie o Ich Troje. Jaki jest tego skutek widać po tym artykule.
Marek C.
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 12 gru 2003, 12:09

Cień Anioła pisze:
Iwona Bielawa pisze: I nie tylko, bo był tam tezx luki, Ninona , Marcin...

Jaki Marcin :roll: :?:

Marcin, przyajciel Ninony z Warszawy...
Ale było tesh kilka innych osób...
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 12 gru 2003, 12:30

Iwona Bielawa pisze:
Cień Anioła pisze:
Iwona Bielawa pisze: I nie tylko, bo był tam tezx luki, Ninona , Marcin...

Jaki Marcin :roll: :?:

Marcin, przyajciel Ninony z Warszawy...
Ale było tesh kilka innych osób...

To może ja sie wypowiem na ten temat :P
Marcin to mój kolega z LO, który ze mną pojechał do Gdańska bo był jedynyk facetem, który się na to zgodził..a poza tym bez niego wogóle by mnie tam nie była :D

Jeśli są jeszcze jakieś pytania to słucham :D
Obrazek
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 14 gru 2003, 17:36

ej ten temat ma juz ponad 10000 wejsc.... jest absolutnym rekordzista
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...

Wróć do „Łzy”