POMYSŁ NA TELEDYSK DO "TAŃCZ..."

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Postautor: Moniczka » 11 cze 2003, 17:04

Wczoraj po rozmowie z Anią było podobne pytanie...Propozycje były rózne...Lecz ''TAŃCZ...'' niesprzeda się.....I raczej go niebędzie :o
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 12 cze 2003, 16:36

Ania podała za propozycie na singiel "Tak niewiele" i "Trochę wspomnień"... "ANKI" nie będzie jako singla... I bardzo dobrze...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 cze 2003, 20:30

Trochę wspomnień.... BŁAGAM..... ;)
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 14 cze 2003, 0:31

Oh jak bym chciał aby "serce z kamienia" było następnym singlem, ta piosenka jest po prostu genialna i w sam raz na dołującą jesień... a jeśli nie to można by było coś ostrzejszego np. "Twoja od tak" - nie spotkałem się jeszcze z osobą której ta piosenka by się nie podobała...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 14 cze 2003, 0:52

też jestem za "trochę wspomnień"
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 14 cze 2003, 3:28

Też jestem za "Troche wspomnień", ale tak od razu po "Oczach" następny wolny utwór??? Wogóle "Trochę.." musi mnieć teledysk kręcony zimą... Może wiec poczekamy trochę i na drugi ogień pójdzie "Tak niewiele"?? Gadam jakby to od nas zależało...
mondrala

Postautor: mondrala » 14 cze 2003, 5:32

Syriel pisze:Też jestem za "Troche wspomnień", ale tak od razu po "Oczach" następny wolny utwór??? Wogóle "Trochę.." musi mnieć teledysk kręcony zimą... Może wiec poczekamy trochę i na drugi ogień pójdzie "Tak niewiele"?? Gadam jakby to od nas zależało...

CALE SZCZESCIE ,ZE ANKI NIE BEDZIE...ALE TEN BAL....MOZE MOZE...TWOJA OT TAK....MOZE....I OSTATNIA PIOSENKA NA PLYCIE..TROCHE WOLNA ...ALE SUPER....A MOZE PO PROSTU TERAZ PO SUKCESIE OCZU NALEZY NAGRAC CALKIEM NOWA PIOSENKE....NOOOWA :?: :?: NIE JEST TO ZA BARDZO ROZSADNE...ALE CZASEM PIEKNIE JEST ZASZALEC...AZ DO BOLU....CO SADZISZ O TYM SARO :?: :?:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 cze 2003, 5:43

tak niewiele jest ok. i chyba sie nadaje na następny teledysk łez
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 14 cze 2003, 18:11

A mi sie wydaje ze Anka byla by na wakcje nalepszym kawłąkeim na singiel.... tak mi sie wydaje...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 14 cze 2003, 19:11

jeszcze "jak cukierek" jest niczego sobie
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 14 cze 2003, 19:16

Paula_Jestem pisze:jeszcze "jak cukierek" jest niczego sobie

Tak.. I jak widać w głosowaniu na stronie jest po Oczach ;) (Z nowej płyty rzecz jasna)
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 14 cze 2003, 20:07

A mnie zas "Tancz..." kojarzy sie z ksiazka "Mistrz i Małgorzata" autorstwa Michała Bułhakowa. Chodzi mi tu o punkt kulminacyjny ksiazki gdy małgorzata zjawia sie na balu u szatana - "mnóstwo par tanczacych rowno takt, chocby chcieli przestac nie ma jak" - szczegolnie ten kawalek kojarzy mi sie z ksiazką.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 14 cze 2003, 20:54

Ja już sobie sprecyzowałem pogląd na kolejne single:)

Przełom września/pażdziernika 2003: "Tak niewiele"

- będzie na topie dopiero w listopadzie i byc może przebije się przez czas świąteczny (żadna inna piosenka z tej płyty nie ma na to szans, a "Tak niewiele" ma tekst najbardziej "neutralny" na płycie, i dodatkowo spokojnym smyczkowym brzmieniem może śmiało konkurowac w rozleniwionym świątecznym czasie...)

Marzec 2004: "Anka"

- rozkręci się na pewno do czerwca, a potem byc może całe lato, jak dobrze pójdzie... Tylko "Oczy..." miały porównywalne szanse z "Anką", ale już są w tym roku "wykorzystane" ;)
Marzec dlatego, że w tym roku Flinta pokazała że to dobry termin na hit pocżątku lata (premiera "Żałuję" była w marcu - a czołówki list przebojów dopiero maj/czerwiec i nadal...)

W razie potrzeby Styczeń 2004: Trochę wspomnień - aczkolwiek uważam, że ten tekst o strzelaniu jest zbyt smutny i piosenka na singlu nie ma wielkich szans, po prostu będą ją lubic tylko ci, którzy ja znają z płyty, na nowych fanów nie ma co liczyc, bo niewiele osób słysząc tę piosenkę raz czy dwa w radiu - zajarzy że nie jest taka dołująca na jąką wygląda.
Przeciętnemu słuchaczowi kojarzyc sie będzie tak jak "Anastazja" - jako fajna piosenka, ale i tak bez sukcesu.
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 cze 2003, 21:01

Paula_Jestem pisze:jeszcze "jak cukierek" jest niczego sobie

ale anka lepsza na wakacje(moje zdanie) ale mi i tak bardzo sie podoba "jak cukierek" szczegolnie glosno puszczana
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
marigell

Postautor: marigell » 16 cze 2003, 0:19

mondrala pisze:CALE SZCZESCIE ,ZE ANKI NIE BEDZIE...ALE TEN BAL....MOZE MOZE...TWOJA OT TAK....MOZE....I OSTATNIA PIOSENKA NA PLYCIE..TROCHE WOLNA ...ALE SUPER....A MOZE PO PROSTU TERAZ PO SUKCESIE OCZU NALEZY NAGRAC CALKIEM NOWA PIOSENKE....NOOOWA :?: :?: NIE JEST TO ZA BARDZO ROZSADNE...ALE CZASEM PIEKNIE JEST ZASZALEC...AZ DO BOLU....CO SADZISZ O TYM SARO :?: :?:

Co ja sądze? Sądze, ze kolejnym singlem powinno być "Tak niewiele" na pewno nie "Anka" :? i to nie dlatego, ze nie cierpie tej piosenki :wink: a najlepiej by było gdyby kolejnym singlem było "Dla miłości, warto" ... rewelacyjna jest ta piosenka ...
Obrazek

Wróć do „Łzy”