WSZYSTKO I NIC

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

WSZYSTKO I NIC

Postautor: Paula_Jestem » 10 cze 2003, 22:48

Żadko zakładam tutaj nowe tematy. Zwykle wypowiadam sie w tych założonych przez was. Ten temat już od trzech dni chodził mi po głowie i myślałam czy nie bedziecie na mnie za niego źli.
z góry przepraszam tych, którzy uważają że jest on zbędny.
Poprostu każdy jest cierpliwy ale ta cierpliwość kiedyś sie kończy i tak jest teraz ze mną dlategoteż zakładam ten temat. I może też dlatego aby był widoczny dla osoby do której jest on głównie kierowany.
Jeszcze raz przepraszam kochani forumowicze!]

DO MĄDRALI !!!!!!!!

MĄDRALO POCZYTAJ NO MNIE TERAZ UWAŻNIE. MUSIMY WYJAŚNIĆ SOBIE KILKA SPRAW.
PO PIERWSZE ODCZEP SIE ODE MNIE WRESZCIE, BO JAK NARAZIE TO TYLKO MNIE TAK NIEUSTANNIE CYTUJESZ, CZEGO MAM JUŻ SERDECZNIE DOŚĆ.
ŻEBY TO BYŁY CHOCIAŻ MĄDRE KOMENTARZE DO MOICH WYPOWIEDZI. NIESTETY SĄ ONE DENNE I NIC NIE WARTE. SĄ ŻEBY BYŁY "...OT, TAK..."
TO NIE JEST WCALE ŚMIESZNE TO JEST WRĘCZ ŻAŁOSNE.
KONKURSU NA ILOŚĆ POSTÓW U NAS NIE MA WIĘC NIE MUSISZ ICH NABIJAĆ.
DRUGA SPRAWA. NIE ZNAMY SIE NA TYLE DOBRZE ABYŚ MÓWIŁA DO MNIE PAULINKO. PO PIERWSZE MAM NA IMIĘ PAULA, A NIE PAULINA A TO SĄ DWA RÓŻNE IMIONA I JAKO WSZECHWIEDZĄCA OSOBA POWINNAŚ SIE ORIENTOWAĆ COKOLWIEK W TYM TEMACIE. OP DRUGIE UWAŻASZ SIE ZA KULTURALNĄ I I NTELIGENTNĄ OSOBĘ A CZŁOWIEK Z TYMI CECHAMI POWINIEN WIEDZIEĆ ŻE IMIONA PISZE SIE WIELKIMI LITERAMI. MNIE NE PRZESZKADZA ŻE IMIONA PISZESZ MAŁYMI ALE JEŚLI MASZ CHOĆ TROCHĘ KULTURY TO POWINNAŚ O TYM WIEDZIEĆ. A MOŻE TY NIE MASZ ZA GROSZ KULTURY I TYLKO UDAJESZ/.???
KIM TY WOGÓLE JESTEŚ ŻEBY UPOMINAĆ I POPRAWIAĆ NAS TU WSZYSTKICH PO KOLEI A NAJBARDZIEJ MNIE???
DO TEJ PORY ZNOSIŁAM TE TWOJE GŁUPIE UWAGI I BEZSENSOWNE WYPOWIEDZI ALE W TYM MOMENCIE NIE WYTRZYMUJĄ MOJE NERWY. SKORO TY MOŻESZ OBJEŻDŻAĆ WSZYSTKICH TO DLACZEGO JA MAM MILCZEĆ?
ODKĄD ISTNIEJE TO FORUM, KONFLIKTY MIĘDZY TUTAJ OBECNYMI BYŁY SPORADYCZNE DOPUKI NIE POJAWIŁAS SIĘ TY. BYŁ ROSZ BYŁ BOBEK, ALE NIE BYŁO TYLU PROBLEMÓW CO Z TOBĄ.
NASTĘPNA SPRAWA. NIE PISZ DO MNIE WIĘCEJ TYCH GŁUPICH PRYWATNYCH WIADOMOŚCI. SĄ ONE ODBIEGAJĄCE OD RZECZYWISTOŚCI I NIEPOWAŻNE. JEŚLI MYŚLISZ ŻE BIORE JE NA SERIO TO JESTEŚ W BŁĘDZIE. JESTEŚ OSTATNIĄ OSOBĄ KTÓREJ BYM SIE ZWIERZYŁA Z CZEGOKOLWIEK.
JESTEŚ TU ANONIMOWO. MOŻE TCHÓRZYSZ I NIE CHCESZ SIE PRZEDSTAWIĆ? WYMIENIE TERAZ TO CO WNIOSŁAŚ DO TEGO FORUM:
-NIESMAK
-NIEŁAD
-TRUDNĄ ATMOSFERE
-TROCHE HUMORY (bo fajnie jest pośmiać sie z Twoich absurdalnych wypowiedzi)
-WIELE "LEKCJI" DLA FORUMOWICZÓW "LEKCJI" Z POPRAWNEJ POLSZCZYZNY I WIELE INNYCH
W IMIENIU TYCH FORUMOWICZÓW, KTÓRZY SĄ TEGO SAMEGO ZDANIA CO JA APELUJE DO CIEBIE UZDOLNIONA OSOBO O T ABYŚ PRZY NAPISANIU KOLEJNEGO POSTA CHOĆ TROCHE NAD NIM POMYŚLAŁA (o ile Ty wogóle to potrafisz, bo jak narazie jakoś tego nie udowodniłaś)
TWOJE WYRAFINOWANIE I ENIGMATCZNY STYL BYCIA NA FORUM STAJE SIE MĘCZĄCY NIE TYLKO DLA MNIE. SKORO MASZ PREDYSPOZYCJE DO ROBIENIA ZAMĘTU OK! RÓB TO! ALE NIE NA FORUM ŁEZ!!!!!!!

P. S Z NATURY JESTEM CIERPLIWĄ OSOBĄ I KŁÓTNIE SĄ MI OBCE, ALE W TEJ SPRAWIE NIE LICZE NA POLEPSZENIE SYTUACJI KTÓRA TUTAJ ZAISTNIAŁA NA FORUM PO TWOIM POJAWIENIU SIĘ.
PAMIĘTAJ TUTAJ NIKT NIE MA WROGÓW I FORUM NIE JEST PO TO ABY SIE KŁÓCIĆ CZY TEŻ PROWADZIĆ "WYMIANE ZDAŃ", SZKODA ŻE TY TEGO NIE POJMUJESZ.

"...może powiesz mi kim jestem, przecież wszystko najlepiej wiesz...."

DZIĘKUJĘ
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 10 cze 2003, 23:06

Mnie mondrala też strasznie denerwuje, ale całej sprawy by nie było, gdybyś Ty i pare osób nie odpisywała na jej posty... :)
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 10 cze 2003, 23:07

A ja jakos nie zwracam na nią uwagi... jest bo jest... i mi osobiscie jakos nie przeszkadza... ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 10 cze 2003, 23:15

ja do tej pory też próbowałam ją ignorować ale po tym co pisze mi na PW to mnie już do końca wyprowadziła z równowagi, wiem że to nasza wina bo odpisywaliśmy na jej posty, ale trudno jej zignorować to co ona pisze, staram sie, ale ile można?
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 11 cze 2003, 0:01

:lol: :lol: :lol:

Oczepcie sie od mądrali... Ona jest spoko... :P :P :P

(tak właściwie, nie zwracałem na nią do tej pory zbyt większą uwagę) :wink:
;]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 cze 2003, 0:08

może i jest ale na forum tego niestety nie pokazuje
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 11 cze 2003, 1:01

Według mnie mondrala jest spoko. Mowi to co myśli teraz na forum nie jest tak nudno. Jest jaka jest i trzeba ją taką zaakceptować nawet jeśli czasami przegina i denerwuje niektórych.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Re: WSZYSTKO I NIC

Postautor: Dagmara » 11 cze 2003, 1:02

Paula_Jestem pisze:NIE PISZ DO MNIE WIĘCEJ TYCH GŁUPICH PRYWATNYCH WIADOMOŚCI. SĄ ONE ODBIEGAJĄCE OD RZECZYWISTOŚCI I NIEPOWAŻNE. JEŚLI MYŚLISZ ŻE BIORE JE NA SERIO TO JESTEŚ W BŁĘDZIE. JESTEŚ OSTATNIĄ OSOBĄ KTÓREJ BYM SIE ZWIERZYŁA Z CZEGOKOLWIEK.

Paula pisze:ale po tym co pisze mi na PW

Jak sama nazwa wskazuje PW to PRYWATNA wiadomość, w związku z czym nie rozumiem dlaczego to teraz wywlekasz na forum.... Są to rozmowy między Wami i nas to co Ci mondrala na PW jakoś nie szczególnie interesuje... Takie rzeczy załatwiajcie między sobą... Myślę, że Twój post osiągnąłby tyle samo w psychice mondrali jak byś wysłała jej to na PW.....
Paula pisze:KULTURALNĄ I I NTELIGENTNĄ OSOBĘ

Kultura mówisz? A czy Ty wykazałaś się kulturą ujawniając choć szczegół, ogólny zarys tego, co PRYWATNIE pisze Ci mondrala?
Paula pisze:WYMIENIE TERAZ TO CO WNIOSŁAŚ DO TEGO FORUM:
-NIESMAK
-NIEŁAD
-TRUDNĄ ATMOSFERE

A ja takie coś odczuwam po Twoim temacie :?

Przepraszam, jeśli w którym momencie Cię uraziłam....
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 cze 2003, 2:26

DZIĘKUJĘ

MYŚLAŁAM ŻE JESTEŚCIE INNI I MNIE ZROZUMIECIE. ALE JASNE PRZECIEŻ TO NIE WAS MĄDRALA CAŁY CZAS POJEŻDŻA
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 cze 2003, 2:45

Paula_Jestem pisze:MYŚLAŁAM ŻE JESTEŚCIE INNI I MNIE ZROZUMIECIE. ALE JASNE PRZECIEŻ TO NIE WAS MĄDRALA CAŁY CZAS POJEŻDŻA

Przykro mi, że się na nas (?) zawiodłaś :roll: Skąd wiesz, czy nas mondrala nie pojeżdża? Może po prostu inni nie piszą na forum tego, że mondrala ich najeżdża w PW? Bo po co? Takie sprawy się załatwia między sobą.... :roll:
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 cze 2003, 3:13

wiesz co z tą prywatną wiadomością to masz trochę racji, ale te inne rzeczy które tutaj napisałam...
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 11 cze 2003, 3:20

nichcem sie wtracac ale czy niemozemy byc jedna wielka rodzina :) hehe wiem ze to glupie :P bardzo glupie :P ale bylo by fajnie :P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 cze 2003, 3:22

mondrala pisze:masz takie dobre serduszko paulinko..to mile

Paula pisze:nie powtarzaj sie

To inne rzeczy. Po co w takim razie na nie reagujesz? Czy nie mogłabyś dać sobie spokoju a jej prędzej czy później by się znudziło?
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 cze 2003, 3:27

masz racje. ignorować! może sie znudzi...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 cze 2003, 4:25

I ja chcę wtrącić swoje "trzy grosze" bo nei wiem czy wszyscy zauważyli, że Mondrala za każdym razem cytuje Paulę poprawiająć ją co i mnie denerwowało, bo pisała nie natemat, choć wszystkich nawoływała do pisania na temat
oprócz cytowania i "czepiania się" nachodzenie na PW...
nie dziwię sie, że Paula nie wytrzymała, a jako że jesteśmy podobno rodziną to tu sie "wykrzyczała" i gdzie poza tym miała napisać o problemach na forum?
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."

Wróć do „Łzy”