Ognisko:):):)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Moniczka
Członek FFC

Ognisko:):):)

Postautor: Moniczka » 11 cze 2003, 19:23

Autobus stał na PKP....Gdy przłyśmy byli uz prawie wszyscy....Potem przyjechał Adam z Anią.....Potem dzwoniliśmy po spuźniajacego sie Iwana...lecz niedojechał....W którymś momencie dowiedzielięmy się że Iwan wraz z kolegami jadą za nami....W połowie drogi doszedł do nas Adaś,Arek,Pan Grzesiu......W autobusie Dorota marzyła by zobaczyć Anie z kiełbasami w ręce i świnią na plecach...Jednak się nniedoczekała.....Wreszcie dojechaliśmy.....Na samym początku pierwsza była kolejka do piwa....Rozdalismy wszystkim z zespołu rużyczki,kartki i pluszowe słoneczka....Zaraz po tym jedna bardzo ważna osoba z forum dostała piękny bukiet kwiatów i piosenke od forumowiczów.....Potem się zaczeło....Było bardzo fajnie....Jedliśmy swinke i sałatki....Swiewaliśmy,tańczyliśmy przy muzyce...Dostalismy takze singe ''Oczu...''.....Każdy szedł po autograf.....TRudno to opisać....Potem trzebabyło się już zbierac.....Droga minęła mi szybko(ponieważ spałam).....Potem były pożegnania...Najgorsze:((((((((((.....No to chyba koniec buźki:****
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 11 cze 2003, 19:28

Ja się tym razem o relację nie pokuszę.... ;)

...ale z opisu Moniczki wynika, że podobno było fajnie :twisted:
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 11 cze 2003, 19:39

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 cze 2003, 19:45

...ale też żaden inny zespół nie ma takich fanów jak Łzy :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 11 cze 2003, 19:52

to oczywiste. najlepszy przykład był w Opolu albo na Przebojach Jedynki
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 11 cze 2003, 20:41

Ale ja bym chętnie przeczytała jakąś bardziej rozwiniętą relację :P
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 11 cze 2003, 22:14

"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Martynka

Postautor: Martynka » 11 cze 2003, 22:39

/Justusiu kochana :lol: Specjalnie dla Ciebie obiecana relacja :lol: ;)/
A więc od początku...
Mój wyjazd na ognisko był niepewny do ostatnich minut wyjazdu... Jednak dzięki dobroci Pana Kierowcy;) i pewnej Pani :):* autobus przyjechał po mnie pod samą elektrownie :lol: (to sie nazywa mieć znajomości;P)... Na 'powitanie' z moimi rodzicami wyszła Sylwunia i... Adaś Konkol :lol: Ja już sie nawet nie zegnałam, tylko od razu weszłam do autobusu,żeby sie ładnie przywitać :lol: Jak sie już przywitałam, to Bardzo Mili Ludzie siedzący na tyle autobusu(serdecznie pozdrawiam Bardzo Miłych Ludzi! :lol: )zrobili mi między sobą miejsce:) I tak sobie siedziałam z Ewelinką:*(z którą załozyłam stowarzyszenie Bezdomni.pl - ale o tym pozniej;P),Jędrzejem:*(który - dla niewtajemniczonych - jest moim mężem;)),Moon'em:*(który został...a nie powiem kim, bo to na forum nie wypada;P),Syriel:*(która jest moją córką :lol: ),Agnieszką:*(z którą nakręciłam telenowele brazylijską - 'Lesbijki na rozdrozach';P),Pajonczkiem:*(który sie dowalał do mojego męza;P),Grześkiem:*,Sławka:*,Ally:*(która woli piwo z sokiem-Ally, Ty wiesz;P) i chłopakiem Ally:) (Czy kogoś pominęłam?;P)... Zaśpiewaliśmy sobie pare piosenek(tradycyjnie :) )... A tak po za tym dowiedziałam sie, że mogłabym być Violettą Villas(czy jak to sie tam pisze;P).... Chociaż wszyscy dobrze wiemy, że Moon bardziej nadaje sie do tej roli :lol: (Ten spiew..Ahhh... :wink: ) Znudzeni śpiewaniem między innymi 'jak sie masz kochanie' wymyśliliśmy nowe zajęcia :lol: Graliśmy w 'riki-tiki';P Bardzo ambitna i fascynująca gra;) Chciałam do tego namówić Adasia Konkola, ale niestety (a może i stety) dojechaliśmy już do Tworkowa... Ale Adas nam obiacał,że zagra z nami na miejscu :lol: ) No więc wysiedlismy w Tworkowie. Na miły początek dowiedziałam sie, że mogę zostać do konca ogniska, a nie - jak było zaplanowane - do12:) Ally - jeśli będziesz pisać relacje, bez szczegółów prosze;P
No i zaczelismy....:) Na początek zrobiliśmy małe 'otwarcie' podczas którego oficjalnie zostało ogłoszone, iż dzień 10czerwca został ustanowiony Dniem Prezesa:) Były też prezenty dla zespołu... Do każdego podchodziły 2osoby, a do Dawida podeszły 3;P (Buziaki dla Jędrzeja i Marcina!;) ). Dostaliśmy single.... A jeśli dostaliśmy signle nadawały się one wtedy tylko do jednej rzeczy - do podpisania :lol: W tym miejscu pozdrawiam mojego Przyjaciela Adasia K., wujka Rafała, Tatusia Adriana i Mamusie Marte :)
Teraz mi sie mogą troche zdarzenia poplątać, bo jakoś nie pamiętam po kolei co sie działo....;P
Dlugo rozmawiałam z Adikiem i Martą...Potem przyszedł czas na pieczoną świnie(Gosia, Sara - mam nadzieje, że Wam smakowała :lol:)... Wiem,że potem zaciągnełam Jędrzeja na spacer,który mu sie bardzo podobał;P Ja Wam dam rade - nigdy nie chodzcie z Jędrzejem na spacery - jak On marudzi;P
No więc wróciliśmy a ja zaciągłam Moon'a, który rozdarł sobie spodnie :lol: Później to sie działo naprawde bardzo dużo ciekawych rzeczy :twisted: Bawiliśmy sie np. w 'stary niedźwiedź mocno śpi';) Sylwia sie na nas patrzyłą jak na kosmitów;P Jak już nam sie znudziła zabawa, to tańczyłam z Moon'em;P A potem Jędrzej mnie zdradzał z Agnieszką, która dopiero potem sie dowiedziała,że Syriel jest naszą córką :twisted: (A Iwan jest kochankiem Syriel :lol:) . Było coraz później....;P Przez chwilke potańczyliśmy i pośpiewaliśmy (czyt. pokrzyczeliśmy) do nowej płyty;) Bardzo wykończeni usiedliśmy sobie do jednego stolika razem z Sarą(która jako jedyna na mnie nie krzyczała;)). Zbudowałąm na talerzy FFc (ja-Tutaj będzie Niezniszczalna Sylwia / Sara - a ja będę tą małą papryczką,która się gubi w tym tłumie/ Grzesiek - a to jest zespół Łzy / Sara - zespół Łzy sie utopił, tak to ładnie wygląda/ ja - A Sara wyrosła na piękną bułeczke. Saruniu, chcesz być naszą bułeczką? ;)). Po chwili zaprosiliśmy do nas pana Macka Durczaka, który jest na serio bardzo fajnym facetem :lol: :lol: Nawet załatwił godzine dłużej ogniska.... No, ale czas leciał... Niektórzy sprzątali... Inni nie...;P Mi i Ewie było bardzo zimno i żeśmy sie grzały przy ognisku:) Własnie tam powstało stowarzyszenie bezdomni.pl ;P A przy okazji poznałam Sławka (hej cześć - cześć hej - Martyna jestem - hej cześć Martyna, Sławek jestem - o cześć hej Sławek - Wiesz, jak krzykniesz kiedyś hej cześć, cześć hej, to ja będę wiedział, że to Ty ;)). Nasze stowarzyszenie sie powiększyło;P Przyszedł Jędrzej, Sławek....;P Ale szybko poszli. Tylko Ewelinka i ja byłyśmy wierne naszej akcji :lol: Potem bawiłyśmy sie w szpiegów (ooooooo! Jak mi zimno!! Nie, wiesz, już mi ciepło, idziemy... Nie, nieeee, jeszcze tutaj sobie ręki nie ogrzałam ;) Ewcia - buziaki:*). Potem (a może jeszcze przed tym - nie pamiętam mimo, iż byłam jedną z nielicznych trzeźwych osób;)) mogłam sie wreszcie przytulić do Sylwii, która mi cały czas uciekała:) :* No i musieliśmy wracać... Idąc do autobusu mijałyśmy z Ewelinką niebezpieczne strefy ;) A jaka Sara była rozmowna :lol: I Adaś w tym stanie :lol: ....
Powrotu do domu Wam nie opisz, bo naprawde nie ma co opisywać... Spałam ;P Mój kochany Mąż robił mi za poduszke (to chyba stanie sie tradycją;)). Z drogi powrotnej pamiętam tylko tyle, że Ewka mnie kopała całyc czas;P Nieświadomie, oczywiście;) No więc po drodze wszyscy wysiadali... Ewke, moją siostre, Pajonczka i mnie pan kierowca odwiózł ostatnie.... Jak wróciłam do domu od razu walnęłam na łóżko i zasnęłam ;P To była moja relacja :lol: (Jus, mam nadzieje, że jesteś szczęśliwa;P)
Bardzo dziękuje wszystkim tym, z którymi sie świetnie bawiłam :) Chyba nie musze wymieniać komu dziekuje, bo sami powinniście to wiedzieć:):*
Dziękuje tez oczywiście naszej Kochanej Pani Prezes,której naprawde wiele zawdzięczam (Sylwuś, przysięgam, kiedyś dostaniesz te kawy;)):*
Oraz dziękuje zespołowi, za bardzo udane ognisko:)
Do następnego razu! :)
Oby jak najszybciej (ale nie za szybko - Moon, Iwan - Wy wiecie czemu;))
:*******
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 12 cze 2003, 0:17

Martyń owszem - zadowolona :D Ty wiesz co Kubusie lubią najbardziej ;)
Martynka

Postautor: Martynka » 12 cze 2003, 0:21

Wiesz... Prosiaczki zawsze do usług :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
fanek

Postautor: fanek » 12 cze 2003, 0:50

co tu dodać hmmm
sama imprezka nie była dokladnie tworkowie
a pani prezes zapomnałą sfojego puketu (bukietu) ale mial duzo na głowie
i zpowrotem w autobusie w ciagu 15 minut od wyjazdu wszyscy oprucz 3 osób i kierowcy zasneli (przemęczenie :P)
no i mój idetyfikator hmm czy ja tak źle pisze rzeby spsuć moje nazwisko :)
ale i tak było zaj...fajnie i czekam na następne oby rzedkońcem wakacji
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 12 cze 2003, 16:27

Ja też się tym razem o relację nie pokusze... Powiem tyle: była fantastycznie... bardzo dużo dał mi ten wyjazd... Myślę, że zmieniłam troche zdanie na temat niektórych członków zespołu, a rówinież naszych ludzi z FFC...

ps. Też miałam przekręcone nazwisko :)
ps. MArtyś nie zapomnij że ja mam dwóch kochanków ;) heheheh
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 12 cze 2003, 18:46

Ty wredna krowo :P Ty chyba nie widzisz ja sie w ogole do Twojego meza nie podwalalam :twisted:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 12 cze 2003, 20:33

fajnie musialo byc! mam wielkie pytanie ! dostaliscie jakies identyfikatory?! jak tak czy ja tez jestem w FFC? i czy tez moge dostac taki identyfikator? np. podczas wizyty ŁEZ w toruniu w sobote? :D :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 12 cze 2003, 23:05

Musisz sie zapisacinformacje masz na stronie glowniej ,a w sobote raczej nie dostaniesz ,bo w dwa dni nic nie zalatwisz ,a to trzeba wyslac zdjecie swoje dane i.t.d...

Wróć do „Łzy”