Ognisko:):):)

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 cze 2003, 0:09

Na wstępie napiszę, że to dzięki recenzji Martyny i osobą, które proszą o
dłuższe recenzje dostałem natchnienia do napisania tej recki bo jakoś
wcześniej nie miałem ochoty.

Ognisko

Podróż na ognisko zaczęła się w Jaworznie. Spotkałem się z Ally i jej
chłopakiem (chłopakiem???). Po drodze trochę pogadaliśmy, a kiedy byliśmy już na miejscu (w Katowicach) dołączyła do nas Dorota :) Kupiliśmy bilety do Rybnika Na peronie spotkaliśmy Agnieszkę. I w takim składzie jechaliśmy do Rybca. CO działo się w pociągu pominę. Może ktoś inny napisze, bo nie mam ochoty - wiecie czemu :) Ale tak poza tym to było bardzo miło i śmiesznie.

W Rybniku powitała nas reszta ludu z Forum :) Potem dołączył do nas Amam K. wraz ze swoją Anią (zapraszamy na forum :)). W tym składzie zostaliśmy dowiezieni do Tworkowa. Po drodze dołączył także Arek i Adrian. Atmosfera w autobusie minęła miło.

Martyna zapomniałaś napisać o zespole "ZŁY" (to takie oficjalne ogłoszenie), który tworzą: Ewelina (Ewka) - wokal, Ja (klawisze), Syriel (trójkąt), Jesoos (balet :)) i nie wiem kto jeszcze... aha Agnieszka - Wal... wal.. waltornia :) Jeśli chodzi o gatunek muzyczny który będziemy grać, to jest to zbliżone Disco Polo - a dlaczego "zbliżone", bo uważamy, że jeszcze wiele nam brakuje :)

Martyna jeśli chodzi o starą kur*ę to wolę Dżania :) I daj spokój pani Violettcie Villas… dobrze wiemy, że to ty do niej najbardziej pasujesz - te włosy i w ogóle.. najlepiej było zwalić na mnie :P

Na miejscu było bardzo ładnie dokoła drzewa, ognisko i świnka, domki z drewna, ławeczki no i pipa z Piwem :) Przed którą już się ustawiliśmy. Chwilę potem przyszedł czas na rozdanie prezentów Łezkom. Były to kartki z wierszykami o każdym z zespołu oraz słoneczka pluszowe i po różyczce dla każdego. Byłem wraz z Jędrzejem towarzyszem Martyny przy wręczaniu upominków dla Dawida. (Martynko nie musisz dziękować to była sama przyjemność :))

Potem OFICJALNE OGŁOSZENIE Sylwi jako Prezesa. Widać po niej, że była szczęśliwa, kiedy śpiewaliśmy piosenkę - może nawet wzruszona. Za jakieś 30 minut wszyscy mięli już bardzo, bardzo, bardzo dobre humorki.. tzn. cały czas nam dopisywał, ale potem bardziej :P Robiliśmy sobie zdjęcia, śpiewaliśmy, graliśmy na gitarze.

Martyna, a już myślałem, że moje roztargane spodnie pójdą w niepamięć. dzięki Lukrecja za agrafkę - mogę zatrzymać na pamiątkę?

Rozmawialiśmy dużo z Anią W. i powiedziała nam, że "ANKA" nie będzie drugim singlem tylko będzie grana na dyskotekach. Ucieszyło mnie to. Niestety sami jeszcze nie wiedzą nic na temat następnego singla. Zapytałem także Ani czy OPOLE było grane i śpiewane na żywo. Okazała się, że tak!!! chociaż jakoś nie mogę w to uwierzyć :)

Pamiętam jeszcze taniec z Martyną, sesje na trawie z Kathleen oraz jak
wywaliliśmy się skacząc w tym poddaszu z drewna (chyba Ja, Dorota i ktoś jeszcze :)), ale to nie jest przecież ważne :P.

Rozmawiałem tez dużo z Grzeskiem (D!lerem) - wiem, że nie zagląda na Forum, ale pozdrów Mariusza z Katharsis :) Załatwię link na ich stronie dla Was :P No i fajny z Ciebie gościu - Pozdrówka.

Wiecie co? Tego ogniska po prostu nie da się opisać, było naprawdę cudownie. Można powiedzieć, że było to zakończenie takiego nawału imprez.. takie podsumowanie - punkt kulminacyjny. Bo następne spotkanie nie prędko. Ale może to dobrze. Bo takie spotkania codzienne nie są dobre.

Na koniec pozdrawiam:

~~~ Wszystkich nieobecnych!!!!
~~~ Wszystkich obeznych
~~~ Anię (dziewczynę Adama (dzięki za fotkę ;)
~~~ Cały Zespół ŁZY
~~~ Cały zespół "ZŁY" :)
~~~ Prezesa FFC :)
~~~ oraz świnkę z ogniska :P

Ahh no i na koniec - bardzo dobra była ta sałatka :*
...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 1:24

Jeżeli mogę coś dodac do bardzo pełnej aczkolwiek troche pomieszanej recenzji Martynki (żoneczki ;***) i Marcinka (:*) to że ognisko przeszło moje wszelkie oczekiwania...............
Coprawda Pani Prezes (;*****)straszyła ze to nie będzie wyglądac dokładnie tak jak byśmy chcieli bo jednak zespół przyjedzie z żonami etc. (byli nawet dalsi znajomi i techniczni :D ) ale wszystko wyszło bardzo sympatycznie....kazdy mógł porozmawiać z każdym (na mniej lub bardziej intymne tematy ;) Ania sie jednak pojawiła wbrew powszechnym obawom że towarzystwo fanów nie jest jej wymarzonym .... a Maciek D. pokazał ze ma bardzo dobry gust jeżeli chodzi o dobór wina i towarzystwo :wink:

Koniec i bomba -kto nie był ten trąba :twisted:

ps:Pozatym podpisuje się pod słowami Moni (Syriel) -dowiedzielismy sie paru ciekawych rzeczy zarówno o zespole jak i o fanach....
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 13 cze 2003, 4:20

Oj nie podoba mi się ta cenzura....

Moderowanie wprowadzono dopiero niedawno, a już taki precedens....
marigell

Postautor: marigell » 13 cze 2003, 13:26

No właśnie. Gdzie się podział mój wczorajszy post??
Coraz mniej mi sie to forum podoba :?
Obrazek
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 cze 2003, 15:42

Jeśli chodzi o mnie to usówam tylko nowe tematy typu "nowa płyta" lub "Opole 2003"
...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 cze 2003, 16:51

Nie zauważyłam tu cenzury... :roll: to o czym piszecie, że wypowiedzi Wasze zostają ocenzurowane ;-)
Moon dziękuję za pozdrowienia....
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 cze 2003, 19:49

moon pisze:Jeśli chodzi o mnie to usówam tylko nowe tematy typu "nowa płyta" lub "Opole 2003"

marcin: "ów" tylko na końcu wyrazu, więc "usuwam" :*
It's the only way.
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 cze 2003, 20:59

:twisted: Jesoos :P Ty się zajmij lepiej próbami w balecie, a nie ortografią :P
...
Martynka

Postautor: Martynka » 13 cze 2003, 21:32

Czy ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym baletem?;P
Pozdrawiam mojego zazdrosnego Męża;):*
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 13 cze 2003, 21:33

Nie pamiętasz?? Śmialiśmy się w autobusie, że Jesoos będzie w balecie w zeaspole "ZŁY" :P
...
Martynka

Postautor: Martynka » 13 cze 2003, 21:44

moon pisze:Nie pamiętasz?? Śmialiśmy się w autobusie, że Jesoos będzie w balecie w zeaspole "ZŁY" :P

Matko... Przecież w autobusie to ja akurat nic nie piłam ;) A siedziałam cały czas z Wami ;) Może byłam po prostu tak zafascynowana grą w 'riki-tiki' ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 13 cze 2003, 23:10

heheh moon no powiedz że ci sie nie podobało w pociągu?? hheh :P a zwłaszcza KOŃ! dest -nie? no ja już się nie bendę rospisywac na tamat ogniska bo wszystko zostało napisane już wcześniej. :D jednym słowem było: super extra fantastycznie.! pozdrawiam wszystkich którz byli i tych którzy nie mogli :( pappa
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 13 cze 2003, 23:35

Oh nie bardzo jest tu co do tego dodawać ale muszę przyznać ze bardzo mi się podobało i niezamienił bym tego na nic nigdy w życiu:) Porozmawiałem sobie z fanami, z zespołem i muszę stwierdzić że są zaje... fajni i pomimo zdań które o nich słyszałem nic złego na ich temat nie powiem:) Czekam z niecierpliwością na następny zlot. A propo iwan mówiłeś coś o wspólnym zjeżdzie wiec tak tylko bedziesz miał jakiś pomysł to daj znać...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 cze 2003, 0:35

Marcin: "może to wszystko robię dla Ciebie.."? :D
Martynko: ano była sekcja baletowa...ale niekoniecznie jednoosobowa..było nas wiecej :twisted: :***
Aganieszka: odzywaj sie zarazo częściej!!
Sławek: idea zlotu wakacyjnego wyszła -nie chwaląc się -ode mnie :twisted: napisałem coś o tym w temacie o sporcie :wink:
It's the only way.
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 16 cze 2003, 0:57

NIE MIAŁAM CZASU OSTATNIO I DLATEGO RELACJE Z OGNISKA PISZĘ DOPIERO DZIŚ.......ALE PRZY OKAZJI MUSZĘ ZWRÓCIĆ UWAGĘ NA FAKT....ŻE OPRÓCZ MARTYNY I MARCINA........INNYCH RELACJI (NIE MÓWIĘ O TYCH KILKU-ZDANIOWYCH) NIE MA........PO PIERWSZE......OGNISKO Z ZESPOŁEM TO CHYBA COŚ NOWEGO........A RELACJI JAK KOT NAPŁAKAŁ.....A PO DRUGIE....JA TEGO NIE MÓWIĘ CZĘSTO....ALE RADZĘ POCZYTAĆ PIERWSZE RELACJE Z KONCERTÓW.......GDY FORUM ZACZĘŁO ISTNIEĆ.....TO TE RELACJE SĄ RZECZYWIŚCIE TAKIE ŻE KAŻDY JE CZYTAJĄC CZUJE SIĘ TAK JAKBY TAM BYŁ.......WIĘC NIECH TO WAM DA DO MYŚLENIA...... :?

A OTO JAK JA POSTRZEGAM OGNISKO I ZARAZEM OFICJALNE ROZPOCZĘCIE FAN-CLUBU..... :)

Na dworcu spotkaliżmy się ok.17.30...zaraz potem pojawił się Adaś Konkol..... i tu od razu muszę "pomarudzić"......albo na trzeźwo towarzystwo było tak onieśmielone.......albo tak zafascynowane sobą......bo wydawało się mi że mało kto z nim rozmawiał......że mało kto się przywitał.....że mało kto wykazał zainteresowanie tym że jest....wydaje mi się jednak że to trema.......ale przyznam że nie wyglądało to zaciekawie.......kiedy poszłam zadzwonić.......i z daleka można było zobaczyć 2 grupy.....w jednej ADAM ANIA (jego) i ASIA (Rafała).....a w drugiej resztę ludzi.....wydaje mi się że dziwnie się czuł.....ale to tylko moje spostrzeżenia......w autobusie było podobnie......wchodziłam ostatnia.......bo czekałam aż ŁASKAWIE się zjawi IWAN z kumplami..... :twisted: :twisted: a gdy weszłam do autobusu......zobaczyłam znowu że całe forum siedzi z tyłu.....a na przednich siedzeniach siedziała ta "trójka".....za chwilę dosiedli się do nas (ja siedziałam z Sarą i Gosią i pamiętam jak Adam zapytał......CZEMU ONI TAK DALEKO POSZLI???Chyba mu dziwnie było...... :? :? Zajechaliśmy na Elektrownie po Martynę i Hanię (oczywiście Martyna zaś mi wisi kawę......nawet nie wiem już którą :roll: ) i udaliśmy się do TWORKOWA.....Nie będę opisywać drogi.......bo dokładnie zrobiła to już Martyna i Marcin........ale najzabawniej było jak grali w ANCE-KABANCE (nie wiem jak się to pisze :P ) i jak Martyna przyszła zaprosić do gry Adama (na jego szczęście trzeba było zaraz wysiadać :wink: :wink: )

Samo miejsce na ognisko kapitalne.....miejsca dużo....zieleni dużo.......stoliczków.......tego było akurat pod dostatkiem .......oczywiście napojów też.....zwłaszcza tych procentowych :wink: :wink:

Na początku ja osobiście bałam się że zespół będzie jednak malo dostępny dla fanów.....o praktycznie każdy z nich przyszedł z osobą towarzyszącą.......oprócz tego pojawiła się cała ekipa techniczna......dźwiękowcy........rodziny zespołu......więc miałam obawy że zespół będzie sie skupiał tylko na nich........co na początku może tak się działo.....oprócz Adasia.....który jak zawsze chyba korzysta z każdej chwili na spędzaniu czasu z fanami......na rozmowach z forumowiczami......na robieniu sobie wszystkich możliwych fotek.......

Potem niepamiętam co się działo przez najbliższą godzinę......bo akurat z kimś byłam zajęta rozmową......do momentu gdy Karina pojawiła się gdzieś w pobliżu i tak sobie powiedziała że FAN-CLUB uważa za otwarty.......na co oczywiście nasza Kasia jej odrzekła że ZROBIŁA TO POETYCKO......Ja oczywiscie nie mogłam tego tak zostawić więc "rozkazałam" forumowiczom zebrać się w jednym miejscu......a zaczęłam zbierać czlónków zespołu (dosłownie jak małe dzieci......za rącżke je prowadziłam :lol: :lol: :lol: .......a oni robili dziwne miny....hm....ciekawe czemu :roll: :roll: )....

Gdy już w końcu my byliśmy w komplecie i zespół oficjalnie rozpoczęliśmy działalność FAN-CLUBU.......wręczając zespołowi róże........pluszowe słonka....(które to fan-clubowicze JUŻ :wink przypinali to zespołowi do czego się dało.....) i kartki z wierszykami napisanymi specjalnie na tę okazję......przez NAJBARDZIEJ ZDOLNE FORUM ....i tu podziękowania i buziaki dla DOROTY KASI MARTYNY OLI GOSI EWY MONISI......muszę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć że były FANTASTYCZNE (wierszyki oczywiście a nie w/w panie :) :) )...choć zaraz sobie przypomniałam jak dzwoniłam do tych pań.....z nakazem ułożenia wierszyka o ..........to zazwyczaj słyszałam następujące teksty.......CO TY...ZWARIOWAŁAŚ........JA NIE UMIEM......A MOGĘ UŁOŻYĆ O.......A NIE O........A MOGE SIE Z KIMŚ ZAMIENIC......ALE TY SYWIA WYMYŚLASZ.......ech...kocham to.... :twisted: :twisted: ale oczywiście jednym uchem mi to wlatuje a drugim wylatuje......bo One tak zawsze....a wiem że i tak mogę na nie liczyć :D :D ....ech....dość słodzenia.......

Gdy ja osobiście myślałam że to co mieliśmy do zrobienia zrobiliśmy.....okazało się że znowu jestem nie w temacie......zobaczyłam Kasią która zaczęła dyrygować...żeby się ustawili....poprosiła o ciszę.......właściwie darła się o ciszę.....i moim oczkom ukazał się ogromny bukiet kwiatów.........i słowa Kasi których chyba nie zapomnę......ZNACZY OCZYWIŚCIE PRZESADZONE.....ŻE TO MOJA ZASŁUGA ŻE FORUMOWICZE MOGĄ JEŻDZIC.......ja myślę że to zasluga ich rodziców......ale to ten wiek.......nie mogą się przyznać że są wdzięczne rodzicom :P ......a potem usłyszałam że mają dla mnie PIOSENKĘ.....i tu już nie wytrzymałam gdy usłaszałam hymn na moją część.....(na szczęście miałam niebieskie okularki i nie było widać jak kapały mi łzy.....ale szczęścia..........pomyślałam też sobie......że czasem mnie to męczy.....czasem denerwuje.....czasem już mam ochotę zrezygnować.....ale w takich chwilach zapomina się o tym całkowicie..........ja to kocham........kochm widzieć tę radość......a czasem słyszeć gdy dzwonię i mówię np.......MAMY BILETY DO OPOLA?JEDZIESZ????....czy SĄ 2 KONCERT TEGO SAMEGO DNIA.....JEDZIESZ????Więc dla takic uśmiechów.......WARTO TO ROBIĆ :lol: :lol:

Potem już była tylko zabawa.....piwko.......zabawa......piwko......(nawet tym razem nie marudziłam żeby za dużo NIEPEŁNOLETNI NIE PILI :P )...i musze powiedzieć że pod tym względem byłi fantastyczni........jeśli chodzi o świnkę to dla mnie była niedoprawiona.........a sałatka którą robiły nasze panie mi nie smakowała (jak zawsze jestem szczera :wink: :wink: )

Co do kontaktu z zespołem....to obiektywnie rzecz biorąc kazdy .......dosłownie każdy mógł pogadać z kazdym z członków.....mógł porobić sobie fotki....pożartować........podyskutować.......posmiać się......kontakt z nimi był niewątpliwie prosty.....choć chyba nie każdy z tego korzystał........ale nikt nie może powiedzieć że się nie dało......Miałam okazję pogadać dłużej z Maćkiem Durczakiem........i doszlism do wniosku że takie imprezy będziemy się starali robić 2 razy do roku.......ale miejsca jeszcze nie ustalaliśmy......więc proszę o cierpliwość i niezamęczanie mnie pytaniami KIEDY NASTĘPNE....?GDZIE OGNISKO????Jak coś ustalimy to będziecie pierwszymi którzy się o tym dowiedzą.......

W KAZDYM RAZIE JEŚLI FAN-CLUB MA DZIAŁAĆ TAK JAK NA OGNISKU KONTAKT Z ZESPOŁEM......TO RADZĘ DO NIEGO NALEŻEĆ.....BO WARTO :D
Sylwia

Wróć do „Łzy”