Sport!?

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 25 sie 2004, 22:42

Kurde,ja nie moge uwierzyć jak można popieprzyć tak drugiego seta,przecież powinniśmy to wygrać.Ostani set oddaliśmy prawie bez walki,szkoda,liczyłem na niespodziankę :/

A Kamila Skolimowska 5
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 25 sie 2004, 22:47

Ja wiem że Brazylia to powazny rywal, ale mimo to wierzyłam w zwycięstwo Polaków. przecież wygrywaliśmy już z tą drużyną w 2002 roku, dlaczego nie mogliśmy powtórzyć tego wyczynu. Najgorsze jest jednak to, że oni sie tak łatwo poddali, 3 seta oddali bez walki, stali jak zaczarowani, drugiego spokojnie mogli wygrać ale roztrwonili przewage 2 pkt. To cecha charakterystyczna naszego zespołu- zbyt szybko sie załamują, po każdym niepowodzeniu, nie potrafią sie podnieść.. szkoda
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
śmiech_przez_łzy
Kontaktowanie:

Postautor: śmiech_przez_łzy » 26 sie 2004, 9:43

z uprawianie sportu jest u mnie...no ten, tego... :oops:
Ale lubię oglądać ŻUŻEL, skoki narciaskie, łyżwiarstwo figurowe i koszykówke. Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
kotek

Postautor: kotek » 26 sie 2004, 10:18

eh...Igrzyska Igrzyskami ale Gorawski gola dla wielkiego Realu strzelił i to na ich stadionie :> Podziwiam ...

Co do siatkarzy..nie wiem, czemu czepiacie sie drugiego seta..skoro w pierszym prowadziliśmy trzema punktami...cóż raz powinniśmy seta wygrać..piłka w górze setowa...a Murek w aut...eh...dzisiaj Plawgo...może mu sie uda...jutro Korzeniowski...kajakarze...i koniec marzeń o piętnastu medalach...w niedziele koniec...chyba nabardziej nieudanej O(tyliady)limpiady od kilkunastu lat...
uśmiech się
bo już dobra czas
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 26 sie 2004, 10:32

Ogolnie gra Polakow przeciw Brazylijczyka mi sie podobal, za wyjatkiem 3seta. Bo to juz bylo widac to odpuszczenie, a szkoda :roll:
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 26 sie 2004, 15:57

w ogóle... mimo, że oglądam te igrzyska czasem nawet po 10 godzin dziennie to żałuje w tej chwili nerwów, które w to włożyłem... strasznie sie denerwuje, a jak widze nie ma po co... co chwile gdzies Polaka wykluczają to coś innego wymyślą, to zajmie czwarte miejsce... okropne :/
;]
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 26 sie 2004, 20:40

zgadzam się w 100%. Polską załogę 49er zdyskwalifikowali z dwóch wyścigów, które wygrali, ponieważ nie mieli kamizelek ratunkowych, notabene nie mieli ich wszyscy
jednak warto oglądać IO, choćby dla takich momentów jak finał konkursu skoku o tyczce pań. to było coś.zresztą możnaby tak wyliczać bez końca i to w obie strony, ale i tak zawsze z zapartym tchem i napiętymi nerwami będę oglądać olimpiadę
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 27 sie 2004, 9:26

no... ale dziś to Korzeniowski pokazał klasę :)

Brawa dla Niego!! :)

:D:D:D:D
;]
Awatar użytkownika
Romy
Kontaktowanie:

Postautor: Romy » 27 sie 2004, 10:38

Gratulacje dla Korzeniowskiego :!:
Wielki szacunek dla niego za postawe i ciężką prace jaką włożył przez tyle lat :!: On w przeciwieństwie do wielu sportowców (nie licząc paru wyjątków) ma ambicje :!:

A widział ktoś wynik Polaka w zapasach w stylu wolnym :D Ale jaja :!:
"Szanuj mnie albo mnie zabij" Malcolm X
Awatar użytkownika
__daria__a
Kontaktowanie:

Postautor: __daria__a » 27 sie 2004, 18:26

ja to bym powiedziała, że nie masz pojęcia ilu sportowców ma ambicje :roll:
fakt Korzeniowski to niesamowity facet.brawo :D
Awatar użytkownika
Tomas(J.W.P)

Postautor: Tomas(J.W.P) » 27 sie 2004, 19:03

Dzisiaj zdalem sobie sprawe, ze Robert Korzeniowski jest naprawde powazany i uznawany nie tylko w Polsce ale i na swiecie. W Wielkiej Brytani na BBC, ktore nawiasem mowiac bardzo dobrze pokazuje IO, prezentuja niestety tylko swoich zawodikow. Ogolnie rzecz biorac Brytyjczycy maja niesamowitego bzika na swoim punkcie i wszystko traktuja z duza doza emocji, obnasza sie ze swoja brytyjskoscia no i tak jest tez w TV jezeli chodzi o olimpiade. Jednakze dzisaj bardzo zostalem zaskoczony kiedy zobaczylem wywiad dla BBC z panem Robertem :), po prostu bylem zszokowany bo pierwszy raz pokazali kogos spoza wysp. Pan komentujacy chodziarstwo bardzo dobrze sie wypowiadal o naszym zawodniku i przywal Jego zwyciestwo niemalze jakby to byl Brytyjczyk :) W takich chwilach to az wzruszenie ogarnia :P A w materiale byla wstawka z Polski z treningu z mlodzieza gdzi p.Robert mowi ''Lewa, prawa, lewa, prawa''. a pani prezenterka z BBC z duma zapraezentowala swoja znajomosc polskiego ''Ljewa, plawa, ljewa, plawa'' ;) W kazdym razie mamy powod do dumy ;)
Polsko Ojczyzno moja, Ty jestes jak zdrowie
Ten tylko sie dowie, kto pijac Twe zdrowie, lezal na Tobie, ;)
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 sie 2004, 21:00

a widzieliście tego Rosjanina który przyszedłza Korzeniowskim?? :D dosłownie myślałam, że zaraz zemdleje... a Korzeniowski zaraz po przekroczeniu linii mety zaczął udzielać wywiadów :lol:
...a w crossie dzisiaj 6. miejsce zajęła Maja Włoszczowska - jeleniogórzanka :D
...i ahhh... jeszcze dzisiaj były sztafety :D dwie polskie sztafety w finale... 4x400 mężczyzn miała pecha... wrrr... przeszkadzali im w zmianach :/
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 27 sie 2004, 23:08

Romy pisze: On w przeciwieństwie do wielu sportowców (nie licząc paru wyjątków) ma ambicje :!:

Ambicje ma praktycznie każdy sportowiec - bez niej nie startowałby przecież do jakichkolwiek zawodów.
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
ciacho
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: ciacho » 28 sie 2004, 3:24

Młoda.jg pisze:...a w crossie dzisiaj 6. miejsce zajęła Maja Włoszczowska - jeleniogórzanka :D

Mariku to Ty nie wiesz,przecież jak to ujął Lewis,mówi się "Jeleniogórka" :twisted:

A co do Mai to nei wiedzialem,że byla 6,chyba trochę mnie olimpiady ominęło :/

A dzisiaj o 9 rano jest final piłki nożnej mężczyzn Argentyna - Paragwaj,będe oglądał.
Za nasze miasto i za te barwy, oddamy całe życie swe.
Zwyciężaj dla nas, my zwyciężamy.
Legio Warszawa kocham Cię.
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 28 sie 2004, 11:44

Aneta Pastuszka i Beata Sokołowska-Kulesza zdobyły brązow medal w kajakarstwie w konkurencji K2 na 500 metrów :) Jak to wszedzie piszą...uratowały honor polskiego kajakarstwa :lol:

Wróć do „Różne czyli Inne”