Chorzów.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ali3

Postautor: Ali3 » 15 cze 2003, 14:50

Kiedyś to się nazywało Wesołe Miasteczko ale komuś pewnie bardzo mądremu ta nazwa się nie spodobała i któryś już raz z kollei zmienili nazwe na Park rozrywki i kultury. Ten sam teren, karuzele, budynki tylko nazwa inna. Teraz już chyba wszyscy wiedzą o co chodzi z byłym wesołym miasteczkiem, poprostu jest tylko pod inną nazwą.
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 15 cze 2003, 18:53

no... to teraz wszystko jasne :) i tak na bramie pisze "wesole miasteczko"... z tego co pamietam...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 15 cze 2003, 19:04

HEJ LUDZIE I LUDZISKA :!: :!:
PRZEDSTAWIAM WAM PROPOZYCJĘ NIEDOODRZUCENIA :!:
ROZMAWIAŁEM WCZORAJ Z NIEJAKIM "FREZZEREM" NA CHACIE I DOSZLISMY DO WNIOSKU ZE FAJNIE BYŁOBY PO KONCERCIE UDEZYC DO JAKIEJS KNAJPKI I POSIEDZIEC DO RANA :!: FREZZER SZUKA ODPOWIEDZNIEGO LOKALU A JA SZUKAM CHĘTNYCH FANÓW ŁEZ :!:
CO WY NA TO :?:
PISZCIE BO WSZYSCY Z FFC MILE WIDZIANI.
MOZE WKONCU SIE POZNAMY "NA ŻYWO" :D
CZEKAM NA ODPOWIEDZI.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 15 cze 2003, 21:29

moje zdanie juz znasz, ja sie zgadzam, jesli tylko wroce juz z tych wczasów... nie ma to jak picie piwa z FANAMI :lol:
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 16 cze 2003, 17:10

Ja będę w Chorzowie i jak to zwykle napewno pójdziemy gdzieś na piwko, noo może nie do rana bo do domu jakos trzeba wrócić :P

Szkoda, że nie będzie całego grona ludu z Forum... będzie smutniej...
...
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 17 cze 2003, 0:13

A ja potwierdzam to co Łukaszoo napisał i fakt szukam lokalu a raczej szukałem bo jak sie okazało w Chorzowie na wolności jest tego od groma do rana. Wiec zapraszam wszystkich - kto może.
You cry, You learn
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 cze 2003, 1:31

moon pisze:Ja będę w Chorzowie i jak to zwykle napewno pójdziemy gdzieś na piwko, noo może nie do rana bo do domu jakos trzeba wrócić :P

marcin nie marudź...odezwał się ten który do domu będzie mieć najdalej :twisted:

freezer pisze: jak sie okazało w Chorzowie na wolności jest tego od groma do rana.

tak tylko jeszcze sympatycznie było by gdzieś zarezerwować miejsca żeby niespodzianek nie było :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Kajo

Postautor: Kajo » 17 cze 2003, 15:14

Łukaszo pisze:MOZE WKONCU SIE POZNAMY "NA ŻYWO" :D

Ja bym chetnie poznal ciebie i wielu ludzi z forum osobiscie, ale niestety naie bedzie mnie w chorzowie (jak juz pisalem jade w tym dniu na oboz)
Ale mozemy cos takiego zorganizujemy dzien wczesniej 11lipca w pietrowicach 8) Na tym koncercie na 90% bede i mam nadzieje ze bedzie duzo ludzi z forum :lol: I pojdziemy wszyscy na brovarka :P
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 21 cze 2003, 16:43

moon pisze:Ja będę w Chorzowie i jak to zwykle napewno pójdziemy gdzieś na piwko, noo może nie do rana bo do domu jakos trzeba wrócić :P

Szkoda, że nie będzie całego grona ludu z Forum... będzie smutniej...

NO WŁASNIE :!: JAKOŚ TRZEBA WRÓCIĆ. JA WYBIERAM SIE DO CHORZOWA CIUCHCIĄ I CIUCHCIĄ BĘDĘ WRACAŁ. A NIEUŚMIECHA SIĘ MI WRACAĆ W ŚRODKU NOCY W ZDEZELOWANYM WAGONIE PEŁNYM MENELI I TYPÓW SPOD CIEMNEJ GWIAZDY, DLATEGO CHCIAŁBYM POSIEDZIEĆ AŻ DO RANA I WRÓCIĆ ZA DNIA. NIECZĘSTO TEŻ MAMY OKAZJE SIE SPOTYKAĆ WIĘC ZRÓBMY TO JUŻ TAK ABY BYŁO EXTRA.A POZA TYM PO SOBOCIE JEST NIEDZIELA WIĘC WSZYSCY SOBIE ODEŚPIMY :!: :lol:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Martynka

Postautor: Martynka » 21 cze 2003, 19:19

Łukaszo pisze: NIECZĘSTO TEŻ MAMY OKAZJE SIE SPOTYKAĆ WIĘC ZRÓBMY TO JUŻ TAK ABY BYŁO EXTRA.

Nieczęsto? A mi sie wydaje, że ostatnio własnie za często :P A według mnie to zawsze jest extra...
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 21 cze 2003, 19:29

MARTYNKA pisze:Nieczęsto? A mi sie wydaje, że ostatnio własnie za często :P A według mnie to zawsze jest extra...

no właśnie zalezy kto :P Towarzystwo Adoracji Pani Prezes Sylwi S. spotyka sie przeciez już prawie regularnie :twisted:
It's the only way.
Awatar użytkownika
Olcia

Postautor: Olcia » 21 cze 2003, 21:14

ja też powinnam być na tym koncercie ale raczej nie zostane do rana bo jak coś to mój tato będzie tam ze mną przywiezie mnie i zawiezie
Łzy są kroplami krwi duszy.
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 22 cze 2003, 17:00

ja tez jeszcze nie wiem jak to zrobie, bo mnie tez przywioza tam rodzice... a wlasciwie to teraz juz nie jestem tego taka pewna, bo chyba im jakas impreza wtedy wypada :/ ale to jeszcze nie jest pewne... w kazdym razie mam nadzieje ze bede mogla zostac z Wami...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 22 cze 2003, 19:49

Chcecie mi powiedzic, że ja mam dwie noce nie spać?? :roll: 11 lipca Pietrowice... zamin wróce do domu, to już będzie rano, a po południu do Chorzowa... I wracać dopiero rano??? O jesooo .... to mnie chyba zabije... :P :roll:
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 22 cze 2003, 20:06

Zgadłąś...jesoo Cię zabije jak nie pojedziesz :wink:
It's the only way.

Wróć do „Koncerty”