30 tysięcy, dużo czy mało?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 20 cze 2003, 4:20

moim zdaniem Lzy niepasuja na Eurowizje.. oczywiscie jest to szansa wypromowania sie na europe ale kto ogladal eurowizje to wie jakie tam beznadziejne piosenki sa spiewane... tam wygrywa prawie zawsze plytki pop... .. moim zdaniem singiel po angielsku i wyslac go do zagranicznych stacji TV czy jak to sie tam robi :P
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 cze 2003, 19:35

no jakie piosenki tam wygrywają to wiemy... w tym roku drugie miejsce zajęła piosenka, którą wysmiałam i sądziłam, że żadnego punktu nie zdobędą, a tu niespodzianka w postaci najwyższej noty dla tej piosenki od Polski...
...ale wiecie, nawet ciekawi mnie jak by Łezki wypadły na tym konkursie z "Eyes Open Madly" tylko, że jak im pójdzie źle to cały naród sięna nich obrazi i chyba tylko oprócz nas...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Martynka

Postautor: Martynka » 20 cze 2003, 20:58

Już nie chodzi o obrażanie sie... Ale większość ludzi wie, że EUROWIZJA jest konkursem 'komercyjnym'... Wiecie, co by było jakby Łzy tam pojechały? :? Już widze te komentarze :?
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 20 cze 2003, 21:03

Heh...teraz już ludzie mówią że ŁZY zaczynają być komercyjne...a co by było po Eurowizji ehh.Ja się nie przejumję opinią innych...ale ŁEZki chyba musza,bo w koncu chyba o to w tym wszystkim chodzi.
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 20 cze 2003, 21:24

Nie no 30 tyś. w tak krótkim czasie, jeszcze trochę i będzie 100.
Co to dla łezek :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 21 cze 2003, 0:49

MARTYNKA pisze:Już nie chodzi o obrażanie sie... Ale większość ludzi wie, że EUROWIZJA jest konkursem 'komercyjnym'... Wiecie, co by było jakby Łzy tam pojechały? :? Już widze te komentarze :?

MARTYNKA plotkaro przestań w końcu słuchac co ludzie gadają, a zacznij słuchac siebie! :) :P :twisted:
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 21 cze 2003, 3:02

Eurowizja ???? :roll: :? :? Już na ten temat rozprawialiśmy na Forum i wiadomo co niemal wszyscy fani na ten temat sądzą.......... :roll:
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 cze 2003, 18:26

Dave pisze:Eurowizja ???? :roll: :? :? Już na ten temat rozprawialiśmy na Forum i wiadomo co niemal wszyscy fani na ten temat sądzą.......... :roll:

tez to zauwazylem! :D :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 19:16

jeżeli o mnie chodzi to 'oczy' uważam z ajedna z niewielu piosenek, które mi znudzić się nie znudzą (takie piosenki to również 'anastazja' i 'opowiem wam jej historie')
co do ewrowizji to nie ma o czym tu gadać...weglug mnie to był wspaniały konkurs, polska zajela wspaniałe 7 miejsce. a gdyby tam łzy pojechały to nie sądzą, ze mogły by wygrać... niestety :!: :!: :!:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...

Wróć do „Łzy”