CZY TO PRAWDA,ZE ANI SIE ROZWODZI??

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Konrad

Postautor: Konrad » 18 cze 2003, 0:19

stanowczo prywatne zycie osob publicznych nie powinno nas interesowac - to ich zycie i tak samo maja prawo do prywatnosci jak kazdy z nas - dlatego nie rozumiem co ludzie widza w kolorowych plotkarskich pisemkach
Ani rozwod to jej problem nie nasz - i nic nam do tego
Pozdrawiam !
Konrad

"Sometimes I feel like...
Screaming
close my eyes
It's times like this
my head goes down"

Deep Purple "Sometimes I Feel Like Screaming"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 18 cze 2003, 0:19

A ja wierzę ... bo o ile dobrze pamiętam, to wspominała cos o tym na ognisku ... :? Reklama ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 18 cze 2003, 0:33

ja tu sie zgodze z Kasia. Ania sama o tym opowiedziala. mimo, ze wczesniej o swojej prywatnosci nie mowili zbyt wiele. a tu nagle TAKI wywiad?? ja nic nie mowie, moze kogos krzywdze, ale cos mi tu nie gra... najpierw takie ukrywanie prywatnosci, za co bardzo szanowalam zespol, a teraz takie opowiadanie o prywatnosci?? Ania sama to rozwlokla. ale mam takie wrazenie, jakby deja vu. czy przypadkiem na poczatku medialnej kariery, tuz poo Opolu Michal Wisniewski z Ich Troje nie opowiadal o swojej tragedii z matka w podobnych gazetach?? ja nie wiem, jesli sie mysle to prosze mnie poprawic. ale cos mi tu bardzo nie pasuje. ale to nie moja sprawa.
Obrazek
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 cze 2003, 0:38

nie wiem jak to było z Wiśniewskim nie interesowało mnie to nie wiem kiedy odniósł ten sukces w Oplolu nawet bo Opola nie oglądałam jak nie bylo tam Łez ;-)
ale jeśli to ma być tylko reklama to niekoniecznie musi to być prawdą... wiadomo reklamy z prawdą się mijają :D i naiwnie w to wierzę... może za jakiś czas będziemy widzieć nagłówki "Ania z Łez znowu szczęśliwa" :D
bawią mnie takie gazety
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Konrad

Postautor: Konrad » 18 cze 2003, 0:42

mloda.jg pisze:bawią mnie takie gazety

a mnei przeraza popyt :shock: jakie maja.... :?
Pozdrawiam !
Konrad

Screaming
close my eyes
It's times like this
my head goes down"

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 18 cze 2003, 0:43

Mnie jakoś nieszczególnie ... dla mnie to żałosne ... Poza tym chciałam poprzeć Anię ( po_prostu_ja ) i dodać, że my teraz wcale nie rozmawiamy o życiu prywatnym Ani ... my po prostu rozmawiamy na temat artykułu z prasy ... takiego, jakich w gazetach mnóstwo ... a że Ania opowiada gazetom o takich sprawach, to już Jej życie ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 18 cze 2003, 0:46

Powiem tak: to że Ania mówiła z nami o rozwodzie ("obcymi ludzmi") na ognisku już mnie zdziwiło... Wywiad ten zdziwił mnie jeszcze bardziej... Nie zastawiam się jaki motywy miała by o tym powiedzieć, bo mnie to na prawdę mało obchodzi... Powiedziała i tyle. Nie mi oceniać jej postępowanie, ani jeśli chodzi o wywiad do tej gazety, ani tym bardziej o rozwód.... To sprawa tylko wyłącznie Ani... I to ona poniesie konsekwencje swoich decyzji... już ponosi konsekwencje...
Awatar użytkownika
Konrad

Postautor: Konrad » 18 cze 2003, 0:47

takie gazety umieszczaja to co chca - w wiekszosci sa to wywiady nieautoryzowane - i to one wywlekaja takie rzeczy oraz zadaja mnostwo pytan na ten temat - bo ich nie interesuje przeslanie danej piosenki ale jaka by tu plotke znalezc - dlatego IMHO rozmowa na temat artykulow z takich gazet jest ponizej poziomu.... :?
Pozdrawiam !
Konrad

Screaming
close my eyes
It's times like this
my head goes down"

Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 18 cze 2003, 0:51

Sylwia o ile dobrze kojarze gdzies na forum pisala, ze Ania udzielila tego wywiadu. o ile nawet nie w tym temacie. a jestem pewna, ze Sylwia wie co mowi. pozdrawiam
Obrazek
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 cze 2003, 0:53

Wywiad w NA ŻYWO akurat autoryzowała.....choć telefonicznie go jej czytano..... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 18 cze 2003, 0:57

pisała pisała...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 18 cze 2003, 1:22

No ... czyli autoryzowany ... oznacza to, że Ani się artykuł podoba ... chociaż tyle dobrego :?
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 1:24

DOSC...DOSC...DOSC...JUZ DOSC....OBOJETNIE CZY ANIA UDZIELALA..CZY NIE TEGO WYWIADU...DOSC...DOSC...CZY WY NIE MACIE ..NORMALNYCH UCZUC...DOSC...DOSC...DUZYMILITERAMIDOSCKONIEC KONIEC.TROCHE SZACUNKU..DLA ANI..TO SIE JEJ OD WAS NALEZY :!: :!: :!: :!: KTO POWIEDZIAL ZE WSZYSTKIE RANY NALEZY POSYPYWAC SOLA I PIEPRZEM :?: DOSC
mondrala

Postautor: mondrala » 18 cze 2003, 1:30

Sylwia pisze:Wywiad w NA ŻYWO akurat autoryzowała.....choć telefonicznie go jej czytano..... :?

nie wszystkie rtykuly,ktore sa autoryzowane..zawieraja prawde..teraz napewno ukaze sie wiele artykulow o ani..ale cholera dajcie juz jej spokoj przynajmniej wy...niech rozliczy sie z swoim zyciem sama w ciszy...bez waszych niepotrzebnych wrzaskow...autoryzacja..nie rozsmieszajcie mnie...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 18 cze 2003, 1:42

Mondrala......czy Ty aby tym zachowaniem....dajesz jej spokój........ciekawe czy jak się Ania tu pojawi.....czy bardziej da jej do myślenia to że ludzie reagują różnie na jej życie prywatne........czy to że ktoś ewidentnie bardziej się o nią troszczy niż ona sama......oczywiście "anonimomo" za monitorem......bo może gdyby doszłoby do spotkania to by się okazało......że......mondrala.....to........no :)
Sylwia

Wróć do „Łzy”