Anka-czy to dobry pomysł na Singiel?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 19 cze 2003, 20:54

sliwka pisze:tez uwazam ze "Anka..." nie jest najlepsza propozycja na nowy singiel. Strajkuje z Wami jak cos :P

Zawsze wiedziałam, że moge na Ciebie liczyć jakby co :lol: :wink:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 19 cze 2003, 21:02

Witam

Ja tam strajkowac z tego powodu nie bede, ale do casu tego tematu wydawalo mi sie, że single ukazuja sie przed premiera płyty aby rozpromowac cały album, ale po premierze longplaya w pewnym sensie mija sie to z celem. Po troche musze sie zgodzic z forum, że "anka, ot tak" nie jest najszczesliwszym wyborem do singla. Niechcialbym widziec Łezek liczacych na komercje na kazdym rogu i jesli sie takowa okazja nadaży. Przecież z początku nie zakładaliście takiej popularności wiec moze tepo trzeba zwolnic.
You cry, You learn
Awatar użytkownika
łezki

Postautor: łezki » 19 cze 2003, 21:18

"Anka" nie jest złą piosenką. Są jednak takie utwory, które nie nadają się na single. I "Anka" do nich należy. Ale przecież na najnowszej płycie jest wiele piosenek, które możnaby wykorzystać. :) Nie będę pisać jakie, bo przecież każdy ma inny gust i każdemu może podobać się co innego :)
"Ile jesteś wart od życia dostaniesz"
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 19 cze 2003, 21:18

wg mnie Anka bylaby calkiem niezle przyjeta jako singiel w czasie wakacji, bo to taki wesoly utwor, a pomyslcie sobie, siedzicie w sloncu gdzies na basenie, czy na plazy i slyszycie Anke, to chyba byloby dobre posuniecie, moze nie jestem dobrym strategiem ale tak mi sie wydaje...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 19 cze 2003, 21:46

jak by Anka była singlem, to byłby taki powrót do czasów Agnieszki. ;) ta sama historia, na koncertach mnustwo wiochy która nie zna żadnej piosenki, ale drze sie gdy zagrają Narcyza i Agnieszke...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 19 cze 2003, 22:14

ciesze sie że mój strajk sie przyjął i mam nadzieje że to coś pomoże. ale ja sie nie poddam i licze takze na Was. jakby co to wszyscy jedziemy tam gdzie teraz są Łzy i strajkujemy pod ich oknami. :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 cze 2003, 0:03

No przecież strajk był co Wy mówicie :D
co do Anki, to przemyślałam przez noc to :D
Na zimę rzeczywiście lepiej by było wydać "Trochę wspomnień" a na wakacje chyba Anka najlepsza... do poskakania... podbije dyskoteki może tak jak Agnieszka?
nie wiem juz co o tym myśleć...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 cze 2003, 0:05

Nie uważam żeby anka była piosenką taK poruszającą jak Anastazja czy Oczy, mimo tego nie mam nic przeciwko zeby była na płycie można przy niej się wyskakać, poszalec, małe dzieci juz chodzą i śpiewaj " CO SIE Z TOBĄ ANIU DZIEJE"

PS. Martynko ty przeciwkoo nigdy bym nie przypuszczałą, a tak drygałaś w domku do refrenu, śpiewając" MOJE SERCE KRWAWI" zaskakujesz mnie.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
forest-fan

Postautor: forest-fan » 20 cze 2003, 0:09

LUDZIE!DLACZEGO NIECHCECIE TEJ PIOSENKI NA SINGLU PRZECIEZ TA PIOSENKA JEST BARDZO ŁADNA.MI SIE OSOBISCIE BARDZO PODOBA.UZASADNIJCIE DLACZEGO JEJ NIE CHCECIE.POZDRAWIAM :D :D
forest
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 cze 2003, 0:12

Ewelina(Ewka) pisze:Nie uważam żeby anka była piosenką taK poruszającą jak Anastazja czy Oczy.

a Agnieszka była poruszająca? :roll:
ale nie wiem już czy mi się ten pomysł podoba czy nie
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 20 cze 2003, 1:09

Ja jestem jak najbardziej za Anką. Pisałem już wcześniej ale teraz powtórze nasze społeczęństwio nie "trawi' piosenke nad którymi trzeba się zastanawiać. Anka jest lekka i przyjemna i wydaje mi się że będzie wielkim hitem.
Z tego co wiem to chcecie aby zespół osiągał sukcesy, a Anka też będzie hitem tak jak Agnieszka przez co może jeszcze bardziej wypromować zespół. Nie powiecie mi ze Agnieszka nie jest lekka i przyjemna.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 20 cze 2003, 1:15

Jędrek pisze:(...) Pisałem już wcześniej ale teraz powtórze nasze społeczęństwio nie "trawi' piosenke nad którymi trzeba się zastanawiać. (...)

masz rację, co widać na przykładzie popularności hh (nie chcę tym nikogo wcale urazić) gddzie wszystko jest dosłownie przekazywane... i widać też niestety na przykładzie Anastazji, która nie została przyjęta z wielkim entuzjazmem
mondrala

Postautor: mondrala » 20 cze 2003, 1:32

Paula_Jestem pisze:dzięki mondrala, pierwszy raz sie ze mną zgadzasz...

widzisy..i nawet mi nie przeszkadza..ze piszesz mnie przez male m..ok paulina glodujemy..moze mi sie troche cera poprawi...
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 20 cze 2003, 2:09

mondrala pisze:
Adam-LZY pisze:Odpowiedz na wszystko znajdziecie w bitwie przebojów radia Z.....dzis oczy przegrały z dj.bobo...chułała.I jak to mozliwe:).....oto odpowiedz dlaczego prawdopodobnie Anka.

adamie..anka to przy oczach knot zupelny..i co z tego ze oczy przegraly jedna bitwe..oczy bedziesz grac jeszcze wiele wiele lat..a o ance bedziesz chcial za jakis czas zapomniec...z wielu wzgledow.

Mi sie wydaje, że nie chodzi o to, że "oczy..." przegrały, ale o to z kim przegrały... i dlatego wlaśnie "anka" jest dobrą kolejną propozyją na singiel
;]
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 20 cze 2003, 2:31

mloda.jg pisze:a Agnieszka była poruszająca?

Nowłaśnie tak nie uważam, Oczy są poruszające również Anastazja treść tych tekstów ma nam coś przekazać a o Ance czy o agnieszce tak nie moge powiedzieć, śa to lekkie, przyjemne piosenki które łatwo wpadają w ucho, ja nie zwracam uwagi w tych piosenkach na tekst tylko na muzyke która jest szybka i przy której można się wyskakać, a Anastazje i Oczy cenie za mądrość tekstu.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"

Wróć do „Łzy”