Teksty piosenek z 4 CD

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 21 cze 2003, 14:56

Ja też uważąm, że bezsensowne jest uczenie sie tekstów na pamięćm ja poprostu puszczam sobie płytkę 10 razy dziennie i to samo do głowy w chodzi...
Gdybyście nie zwrócili na te błędy uwagi, ja bym nigdy ich nie zauważył, więc po co się roztkliwiać, nad takimi błahostkami...

MAMY WAKACJE!!
;]
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 cze 2003, 16:25

ja tam nigdy sie nie ucze tekstów na pamięć. po wysłuchaniu piosenki jakoś tak jest że same wchodzą do głowy. nigdy sie tak specjalnie nie uczyłam na siłe. im więcej słucham tym więcej znam.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 cze 2003, 16:33

Bedrock pisze:Ja też uważąm, że bezsensowne jest uczenie sie tekstów na pamięć

A kto się tu uczy tekstów na pamięć?

Bedrock pisze:Gdybyście nie zwrócili na te błędy uwagi, ja bym nigdy ich nie zauważył, więc po co się roztkliwiać, nad takimi błahostkami...

Ja nie wiem czemu ,ale lubie szukać błędów.A poza tym na tak profesjonalnej stronce nie powinno ich być :P
Awatar użytkownika
Bedrock

Postautor: Bedrock » 21 cze 2003, 22:47

Cień Anioła pisze:Ja nie wiem czemu ,ale lubie szukać błędów.

Może nauczycielem zostaniesz :wink: :wink: :wink:
;]
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 cze 2003, 23:09

Bedrock pisze:
Cień Anioła pisze:Ja nie wiem czemu ,ale lubie szukać błędów.

Może nauczycielem zostaniesz :wink: :wink: :wink:

Oj nigdy! Boze bron!
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 21 cze 2003, 23:24

Ja tam takich problemów nie miałem, no fakt na stronie Łez są błędy w tekstach tzn. w takim sensie że na płycie jest inaczej .... ale to żaden problem...
...
Martynka

Postautor: Martynka » 21 cze 2003, 23:37

Adam-LZY pisze: Mondrala-czy ty przypadkim nie napisałeś tekstu do oczu?;)

hę? ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 cze 2003, 0:05

Adam-mi nie chodzilo o znaczenie utworu tylko o błędy które są na stronce i powód tych błędów :)
mondrala

Postautor: mondrala » 22 cze 2003, 0:14

Adam-LZY pisze:kocha inną osobe niz tą z którą aktualnie jest.......o tak to powinno być:)

w zasadzie w wierszu to jest podmiot liryczny..a nie narrator..ale ogolnie wychodzi na to samo..oczywiscie ..ta piosenka jest z kluczem..słowa..takie sobie..strasznie wprost..i bardzo raniace osobe do ktorej ta pieśn sie odnosi..tak sobie pomyślałam,ze rozstać sie ladnie to tez sztuka..ale ta piosenka pokazuje,ze nie łatwa to sztuka..i nie wszyscy sie tego nauczyli.generalnie muzyka lepsza w tej piesni od słow..vocal lepszy od treści...co zaś do błędów na stronie z tekstami...to niewybaczalne..oczywiście winna jest firma odpowiedzialna za ukladanie tych stron..nalezy zawsze szanowac cudza tworczosc..i nie robic błedów.również z taką lubościa przez niektórych cytowany fragment z Leśmiana..ma takiego orta..ze moje pryszcze pokraśniały ze zlosci..i cytujecie sobie ten fragment...od dluzszego czasu i utrwalacie drogie forumowiczki ten bład..tak wiec adamie sam przyznajesz,ze tekst jest wazny...więc nalezy dbac o to by nie byl byle jaki..a wracajac do tekstu oczu...i twojego puszczonego oka w stonę moich pryszczy...nie podpuszczaj polonistki niedoszłej...a tekst oczu....bardzo mnie kreci..jest b.dobrze napisany..i inny niż teksty lez..chociaz nie napisala go polonistka..niedoszła...prawda :?: :?: 8) :lol:
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 24 cze 2003, 0:53

Mnie osobiście teksty piosenek się bardzo podobają... zwłaszcza Ani... Ania piszę takie piękne teksty... jak dla mnie poetyckie... Przyznam, że wolę je czytać :) Ale... powiem tyle... Ania potrafi wywołać emocje śpiewając... potrafi przekazać słuchaczowi o co w tej piosenki chodzi... Bardzo, ale to bardzo teksty z nowej płyty mi się podobają
mondrala

Postautor: mondrala » 27 cze 2003, 2:58

A MNIE NIEKTORE TEKSTY BARDZO ALE TO BARDZO SIE NIE PODOBAJA..
marigell

Postautor: marigell » 27 cze 2003, 3:01

Nie tylko Tobie ... ale cóż ... nie wszytko może być idealne ... byleby tylko te "gorsze" teksty na singla nie poszły ... to może nikt nie zauważy? :lol:
Obrazek
mondrala

Postautor: mondrala » 28 cze 2003, 2:24

sara pisze:Nie tylko Tobie ... ale cóż ... nie wszytko może być idealne ... byleby tylko te "gorsze" teksty na singla nie poszły ... to może nikt nie zauważy? :lol:

saro...to zlota..plyta..wiec trudno nie zauwazyc...chyba ze ma sie..jak pisze adas klapki na oczach...
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 28 cze 2003, 3:32

mi sie na nowej plycie bardzopodobaja texty Arka. sa super :) chyba najlepsze na calej plycie. choc inne texty tez mi sie podobaja na plycie,ale Arka najbardziej :)

czy Arek cos napisal na JJJ??
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 28 cze 2003, 3:38

Co do tekstów Arka(z nowej płytki) to moim zdaniem najlepszy jest "Tańcz ,zaprosili Cię na bal"-jako też najlepsza piosenka na "Nie czekaj na jutro".Ostani na dobranoc właśnie mi nie przypadł z powodu tekstu...

Wróć do „Łzy”