J'adore?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 08 lip 2003, 13:26

A ja wlasnie skończyłam w tym roku niemiecki i niezbyt wiele umie, wkażdym bądz razie będe sie jeszcze szkolić, nie czuje zbyt wielkiej sympati do tego języka
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 08 lip 2003, 13:38

Ewelina napisła:
"nie czuje zbyt wielkiej sympati do tego języka"

Nie tylko ty. :!: Ja tez za bardzo nie przepadam za tym językiem.Nie lubię niemców , chociarz na eurovizji dali dla Ich3 maksymalną ilość punktów(zdziwili mnie) :!: Ucze sie niemieckiego 2 lata i zabardzo nie kumam :!: Trzeba sie podszklic :wink: :lol: [/quote]
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 08 lip 2003, 18:15

U mnie podobnie z sympatia dla tego jezyka jest - powiem wiecej jak słysze jak ktos mówi w tym jezyku to automatycznie mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera :D
You cry, You learn
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 08 lip 2003, 20:24

Jestem pewna że większość polaków(no i nie tylko polacy) nie lubi Niemców.
Ciekawe dlaczego??Trzeba sie nadtym poważnie zastanowic :!:

Tak przy okazji:
"Słyszeliście że polacy w ciagu miesiąca podczas snu zjadaja ok.15 pajaków???"Naprawde :!: W telewizji pewien facet sie wypowiadał.Szok :!: Teraz całymi nocami nie spie :!: :wink:
Awatar użytkownika
Ja-samotna
Kontaktowanie:

Postautor: Ja-samotna » 08 lip 2003, 21:30

frezzer pisze:U mnie podobnie z sympatia dla tego jezyka jest - powiem wiecej jak słysze jak ktos mówi w tym jezyku to automatycznie mi sie scyzoryk w kieszeni otwiera :D

Skąd ja to znam ;) Tzn może nie do końca, bo jak na babę przystało nie noszę scyzoryka w kieszeni ;) :D
mamy tylko siebie - wielką mamy moc
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 08 lip 2003, 21:56

a ja polubiłam Niemców po wymianie szkolnej w maju :D
zresztą czy mogę ich nie lubic jak to po cześci dzięki niemieckim emerytom rozwija sie karkonoska turystyka :D
idąc przez miasto odrazu widać gdzie idą Niemcy :D są tak dziwnie charakterystyczni... ten ich ubiór ...
ale lubię ich są bardzo bezpośredni i spontaniczni...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 08 lip 2003, 21:58

Przypominam......że zeszliście z tematu na maxa....
Sylwia
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 lip 2003, 23:06

Sylwia pisze:Przypominam......że zeszliście z tematu na maxa....

Juz chyba malo ktory temat trzyma sie tego od czego zaczynał.Ale to nasza ewidentna wina...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 08 lip 2003, 23:25

hmm....no tak zeszliśmy z tematu na maxa. od J`adore poprzez wystrój wnętrz ("Kto was tak urządził") do rozmówek obcojęzycznych....
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 09 lip 2003, 10:33

jesoos pisze:
Syriel pisze:Masz racje, ale ja po prostu nie znoszę ruskiego... ten język mi sie nie podoba i mam trudności z jego nauką...

A co powiesz na niemiecki? dla mnie zupełnie niestrawny język niestety :( ...rosyjsiego uczyłem sie prywatnie przed maturą (z własnej inicjatywy :P ) ale musiałem przerwać...wg mnie naprawdę ładny język-słowiański, śpiewny :wink:

W pewnym sensie moje 'nie lubienie' tego języka wynika z faktu że uczy go moja wychowawczyni, której szczerze nie cierpię... a poza tym ten babsztyl uczyć wogóle nie potrafi...

ps. Sylwia może i zeszliśmy z tematu, ale napewno temat pefrum był mniej ciekawszy niż ten który się wywiązał teraz...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 09 lip 2003, 15:37

No ale z drugiej strony , to mieszkaja tam dwaj skoczkowie :wink: Hanawald i Shmitt :!: Fajni sa i ładni :D Ale niedorównają Adamowi :wink: :lol:
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 09 lip 2003, 16:11

Fakt Hannawald i Shmitt są fajni i ładni. I to jest największy plus niemiec, no i jeszcze bardzo sympatycznie wyglądający kolarz Jan Ullrich :D
Kiedyś nawet chciałam się uczyć niemieckiego ze względu na moich ulubienców, ale jakoś nie potrafiłam. Poprostu ten jezyk jest nieprzyjemny do słuchania i kompletnie mi sie nie podoba, ale niestety juz niedługo w szkoe bede miała dwa jezyki... i bede musiała sie uczyc tego głupiego niemieckiego :cry:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 lip 2003, 16:19

Ja sie uczyłam niemieckiego przez pięć lat-3 godziny w tygodniu...Ich haisse Kasia.Ich wohne in Szczecin-to umiem :) Tak uczy szkoła hehe-nigdy nie pałałam miłością do tego języka.
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 09 lip 2003, 17:10

To pewnie na złość dla Polaków :twisted: :wink: Tez potrafię sie przedstawić po niemiecku , ale Kasia juz za mnie to zrobiła :wink: Ale po zatym niemiecki jest trudny!!!!!!!!!!! :twisted:
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 09 lip 2003, 18:39

Ja też nie znoszę niemieckiego języka, taki jakiś beznadziejny w dodatku podobny do angielskiego (ciekawe kto od kogo zgapiał... :lol: ) A Polacy chyba za Niemcami nie przepadają bo mają ciągle w świadomości Auszwic itd... ale to juz było i nie wróci wiecej :lol: ...

Wróć do „Łzy”