J'adore?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 cze 2003, 4:28

ja mam wywieszone w pokoju mnóstwo plakatów itd. ale żeby zaraz zachowywać sie tak jak oni. to jest poprostu dla mnie nienaturalność, robić coś tak jak idol
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 cze 2003, 4:31

ja mam tylko jednyny plakat Lez ( niestety) bardzo o niego dbam :P opisze go troszku :P jest Ania ubraa jest w czarna bluzke i rozawa spodnice.. czy jak to sie nazywa .. nieznam sie.. a po lewej stronie sa w takich kuleczkach chlopaki... no tlo jest takie zielone (liscie).. jak juz pisalem to moj jedyny plakat lez dla tego tak o niego dbam :P
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 26 cze 2003, 4:34

Carti pisze:ja mam tylko jednyny plakat Lez ( niestety) bardzo o niego dbam :P opisze go troszku :P jest Ania ubraa jest w czarna bluzke i rozawa spodnice.. czy jak to sie nazywa .. nieznam sie.. a po lewej stronie sa w takich kuleczkach chlopaki... no tlo jest takie zielone (liscie).. jak juz pisalem to moj jedyny plakat lez dla tego tak o niego dbam :P

To plakat z Bravo, zrobiony chyba w czasie kręcenia teledysku do NLN :D
Ja kiedyś miałam nawet dość sporo plakatów, aleteraz je pościągałam i nie mam ani jednego :) Za to na ścianach mam zdjęcia ze zlotów itd ;)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 cze 2003, 4:37

Carti pisze:
frezzer pisze:Matko :shock: !! Zapisałem sie do sekty 0:)))))))))) Naprawde ktoś śpi z was/nas w poscieli z logo Łzy ?

wooow ale git a gdzie taka posciel mozna dostac.. ja taka chcem :P chcem chcem

Hehe kup sobie naszywki Łzowe i obszyj Nimi pościel :P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 cze 2003, 4:55

z naszywkami .. no to chyba tak sie niewygodnie spi bo one maja taki dziwny materjal.. i beda tak odstawac.. nie wiem czy sie wyspie.. a niemozna nigdzie dostac takiej zrobionej poscieli??? ..
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 cze 2003, 4:59

Carti-ja Ci moge z miłą checią narysować logo Łez na pościeli-co Ty na to??? :D
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 26 cze 2003, 5:18

naryowac? a czym?? niezejdzie w praniu???? cool .. chcem tylko jak przejedzeisz do mnie???
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 cze 2003, 5:22

Heh z miłą checią bym pogawędziła na ten temat, ale Pani Prezes będzie mówic ze forum zasmiecam :P
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 26 cze 2003, 16:44

umówcie sie na czat :wink:
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 27 cze 2003, 1:59

Justysia pisze:
Carti pisze:ja mam tylko jednyny plakat Lez ( niestety) bardzo o niego dbam :P opisze go troszku :P jest Ania ubraa jest w czarna bluzke i rozawa spodnice.. czy jak to sie nazywa .. nieznam sie.. a po lewej stronie sa w takich kuleczkach chlopaki... no tlo jest takie zielone (liscie).. jak juz pisalem to moj jedyny plakat lez dla tego tak o niego dbam :P

To plakat z Bravo, zrobiony chyba w czasie kręcenia teledysku do NLN :D
Ja kiedyś miałam nawet dość sporo plakatów, aleteraz je pościągałam i nie mam ani jednego :) Za to na ścianach mam zdjęcia ze zlotów itd ;)

Ja swego czasu tez posiadałem pare plakatów łez, ale bezwzgledny remont pozbawił mnie ich :P
mondrala

Postautor: mondrala » 27 cze 2003, 2:33

Cień Anioła pisze:Carti-ja Ci moge z miłą checią narysować logo Łez na pościeli-co Ty na to??? :D

a czym bedziesz...nanosic to dzielo na posciel...piorem czy pedzlem....pomysl o jakims logo na moja posciel..aniolku..
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 27 cze 2003, 2:49

Ja tam wole na nasze forum nazwe klan niż sekta ;)....choć może to pierwsze bardziej by sie nadawało... W końcu mamy swojego guru, nawet całe 6 (dla niektórych 7) osobowe stadko guru... ;).... Co do perfum to wątpie że zacznę takich używać... zachowam własny styl...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 27 cze 2003, 22:23

dla niektórych też i 8 ;-)
tak przy okazji to ja zawsze mówię o ffc jak o rodzinie :D
ale sekta? też pasuje...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 27 cze 2003, 22:27

mondrala pisze:
Cień Anioła pisze:Carti-ja Ci moge z miłą checią narysować logo Łez na pościeli-co Ty na to??? :D

a czym bedziesz...nanosic to dzielo na posciel...piorem czy pedzlem....pomysl o jakims logo na moja posciel..aniolku..

No, pomyśle napewno mondralo(jak tam idą długoterminowe studia polonistyki?).Piórem czy pędzlem eee ja wole markera :P

Co do nazwy to ja jednak wole sekte, bo klan to mi sie tylko z serialem kojarzy.
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 27 cze 2003, 22:31

Kiedyś moja dziewczyna coś tam mi gadała J'adore i nie wiedziałem o co chodzi, a to chodziło o perfumy... :lol: :wink: :o A co do guru itd, jest ich wielu... :lol: a my możemy straszyć niegrzeczne, małe dzieci że jesteśmy sektą i żeby byli grzeczni bo jak nie to nasze guru da im popalić :lol: :lol: :lol: ...

Wróć do „Łzy”