J'adore?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 cze 2003, 20:27

Taaa, ja miałem łądny pokuj pełen wfajnych morcznych plakatów, ale musiałem miec remont i teraz mam pomaranczowa tapete :/ :P
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 cze 2003, 20:30

A co przeszkadza dać na pomarańczową tapetę mroczne plakaty :roll:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 cze 2003, 20:32

Ale to nie to samo :P
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 29 cze 2003, 22:18

Martynka - papużki mam już chyb 5 lat :) a remont teraz...
I pokoju nie robię pod kolor papużków :P
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 cze 2003, 1:49

Ghrave pisze:Taaa, ja miałem łądny pokuj pełen wfajnych morcznych plakatów, ale musiałem miec remont i teraz mam pomaranczowa tapete :/ :P

ja wciąż namawiam rodziców na pomarańczowe tapety bo to mój ulubiony kolor. no i moje "dręczenia" chyba poskutkowały. mama mi remont obiecała :lol:
a ja blakatów nie mam. tylko jeden na szafie. a na nim ŁZY :D
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 30 cze 2003, 2:21

Moim marzeniem jeśli chodzi o wystruj pokoju jest obraz Z. Beksińskiego.... Niestety z tego co sie orientuje ww. malarz nie sprzedaje swoich obrazów... Pozostaje mi wiec, że ktoś mi namalije replike... Ma kto z forum zdolności malarskie i byłby chętny??
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 30 cze 2003, 2:27

ja jeszcze zapomniałam dodać że na mojej ścianie prócz plakatów wiszą głośniki, dzięki którym moge Łez słuchać.
zdolności malarskie? to nie ja.ja umiem jedynie narysować figure geometryczną na matematyce..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 5:03

Heh z miłą checią bym pogawędziła na ten temat, ale Pani Prezes będzie mówic ze forum zasmiecam
---> bo zaśmiecasz ...

W końcu mamy swojego guru, nawet całe 6 (dla niektórych 7) osobowe stadko guru...
---> dziękuję, że pamiętałaś :wink:

Moim marzeniem jeśli chodzi o wystruj pokoju jest obraz Z. Beksińskiego
---> uwielbiam Beksińskiego ... Czemu wczesniej nie mówiłaś, że mamy tyle wspólnego ? :wink: :lol:

Ja może na przekór światu ( jak zwykle :wink: ) nie będę opowiadać o moim pokoju, tylko wrócę do głównego wątku ... Myślę, że fanki ( i nie tylko, bo fani również, ale domyślam się, że sprawa perfum dotyczy raczej fanek ... ) - przynajmniej te z tego forum, charakteryzują się raczej sporą obiektywnością ( nie wszystkie ... tak 3/4 :wink: ... wszędzie się znajdzie jakiś fanatyk :wink: ) ... dlatego kompletnie nie rozumiem skąd taki pomysł ... Ja to prędzej z powodu tej informacji takich perfum właśnie NIE kupię, niż kupię ... ale to chyba wszyscy wiedzą :wink: Poza tym zgadzam się z Yennefer ... zapewne nas nie stać na takie perfumy .. przynajmniej mnie by pewnie nie było stać :P I nawet nie wiem jak to pachnie ... i nawet mnie to jakoś szczególnie nie ciekawi :P Ale na coś innego z tego wywiadu właśnie chciałam zwrócić uwagę ... co szczerze mnie troszkę zabolało ... Kiedy na pytanie jak wyglądają fanki zespołu Ania odpowiedziała, tak, jak odpowiedziała ... Szkoda, że uważa nas za zaślepione maszynki, które robią to, co Ona ... bo ja np. nie ubieram się na czarno dlatego, że Oni tak się ubierają ( bądź ubierali ... ), tylko dlatego, że tak mi się podoba ... i myślę, że tak jestz większością z nas ... a poza tym Ania powiedziała że chodzimy w Martensach ... a ja myślałam, że w glanach :wink: Szkoda, że to nie to samo ... Poza tym "Martens" to firma - nie rodzaj buta ... a buty, które przyjęły się dzięki tej własnie firmie, jako "martensy" to akurat - żeby było śmieszniej - nie takie buty, jakie my nosimy ... no ale to się wytnie :P To mnie zraziło w tym wywiadzie ( nie licząc stałego punku każdego obecnego wywiadu ) ... a na pomysł żeby kupić takie perfumy nawet nie wpadłam :? ... ani, że ktokolwiek tu chciałby je kupić :? Chyba jakaś ze mnie kiepska fanka ... za to to o glanach mi się narzuciło od razu :P
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 30 cze 2003, 5:53

kathleen_kelly pisze:
Heh z miłą checią bym pogawędziła na ten temat, ale Pani Prezes będzie mówic ze forum zasmiecam
---> bo zaśmiecasz ...

Oja...ale tu 'ktos' ma problemy...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 cze 2003, 17:36

Cień Anioła pisze:Oja...ale tu 'ktos' ma problemy...

prawda?
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 19:11

czasmi sie zastanawiam czy niektórzy ludzie nie mają w zyciu zadnych problemów i próbuja sobie znajdować je tutaj na forum... zgadzam się z jesoosem i cieniem anioła... ktoś tu ma naprawde problemy...
a co do wyglądu pokoju to mam biała ściany na których wiszą trzy antyramy, a w nich michał wiśniewski :D , luis figo :D i orlando bloom :D . poza tym nad biurkiem wisi plakat Łez i moje zdjęcia. Jednak cały czas marze o ścianach w kolorze czarnym :twisted: :twisted: :twisted:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Martynka

Postautor: Martynka » 30 cze 2003, 20:47

kathleen_kelly pisze:
a ja myślałam, że w glanach :wink: Szkoda, że to nie to samo ... Poza tym "Martens" to firma - nie rodzaj buta ... a buty, które przyjęły się dzięki tej własnie firmie, jako "martensy" to akurat - żeby było śmieszniej - nie takie buty, jakie my nosimy ...

Kasia - przecież my nie jesteśmy fankami :P My chodzimy w glanach - fanki w martensach :lol:
P.S. Kasia, nic nie mówiłaś, że masz jakieś problemy :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 cze 2003, 21:58

morelkaz pisze:a co do wyglądu pokoju to mam biała ściany na których wiszą trzy antyramy, a w nich michał wiśniewski :D , luis figo :D

a tego pana nie kojarze...

morelkaz pisze:Jednak cały czas marze o ścianach w kolorze czarnym :twisted: :twisted: :twisted:

szczerze odradzam...chociaż jest to również jeden z moich ulubionych kolorów to wiele osób odradzało mi malowanie ścian w ten sposób -strasznie depresjotwórcza sprawa... czułabyś się jak w grobowcu albo czyms podobnym 8)
It's the only way.
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 22:15

Widzisz Martyś ... bo ja nawet nie wiedziałam ... :P Jakie to okropne żyć w nieświadomości :cry: Dobrze, że są na świecie tacy dobrzy ludzie jak jesoos i CA ;*
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 30 cze 2003, 22:15

kathleen_kelly pisze: a poza tym Ania powiedziała że chodzimy w Martensach ... a ja myślałam, że w glanach :wink: Szkoda, że to nie to samo ... Poza tym "Martens" to firma - nie rodzaj buta ... a buty, które przyjęły się dzięki tej własnie firmie, jako "martensy" to akurat - żeby było śmieszniej - nie takie buty, jakie my nosimy ...

a to juz jest zwykłe czepianie sie głupot... :?
Ostatnio zmieniony 30 cze 2003, 22:16 przez jesoos, łącznie zmieniany 1 raz.
It's the only way.

Wróć do „Łzy”