J'adore?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 23:05

Plebs ? Dzielisz forum na klasy ? Nieładnie ... Niewiele wiesz o moich uczuciach do Ani ... Proponuję czytać uważniej ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
mondrala

Postautor: mondrala » 01 lip 2003, 0:10

Syriel pisze:Moim marzeniem jeśli chodzi o wystruj pokoju jest obraz Z. Beksińskiego.... Niestety z tego co sie orientuje ww. malarz nie sprzedaje swoich obrazów... Pozostaje mi wiec, że ktoś mi namalije replike... Ma kto z forum zdolności malarskie i byłby chętny??

beksinski oczywiscie sprzedaje swoje obrazy..mial nawet swojego marchanda w paryzu...to sie nazywalo galerie dmochowski..potem beks.zerwal kontrakt..a dmochowski ma swoja strone internetowa..czasem obrazy beksinskiego pojawiaja sie w galeriach..i na aukcjach..to taki bardzo specyficzny malarz..ostatnio tworzy przy pomocy komputera..gratuluje gustu...naprawde...powinnas sie jeszcze zapoznac z tworczoscia j.yerki..spodoba ci sie..beksinski ma niestety jedna wade..jest drogi..ale wart swojej ceny..doznania z obcowaniem z jego pracami sa nie do opisania..zycze ci spelnienia twojego marzenia .....
mondrala

Postautor: mondrala » 01 lip 2003, 0:18

no w koncu mamy jakis wspolny temacik..BUTY..buty to ta czesc stroju po ktorej zaraz poznaje sie czlowieka..oczywiscie martens..dr zreszta..robi fajne i wygodne buty..chociaz malo eleganckie..niesamowite buty robia wlosi..takie butki polliniego to poezja na nozce..naprawde..disandro..tez..rossi..wspaniale....taki maly luksusik na nozce...ale obojetnie czy bucik jest tani czy drogi..wymaga odpowiedniego traktowania..i czstosci...martensy tez....fajny temat taki o butkach....buty to nalog..prawda :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 lip 2003, 18:17

Pewna osoba z forum - której nick'a nie przytoczę, bo może mieć przez to kłopoty z wygłodniałymi sępami - wczoraj w nocy mnie bardzo uspokoiła ... Gdyż na pytanie " Jaki naprawdę umieściłam problem w swoim poście ? " nie odpowiedziała, że jest to problem " Czy martensy to glany " ani " Jak Ania mogła popełnić taki błąd " ... o dziwo ta osoba od razu wiedziała o co mi chodziło ... Tak więc 'ktoś' tu albo ma kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem albo z uprzedzeniami - na szczęście obie rzeczy da się leczyć ... Tak więc, żeby nie było ... Mój problem :

Ale na coś innego z tego wywiadu właśnie chciałam zwrócić uwagę ... co szczerze mnie troszkę zabolało ... Kiedy na pytanie jak wyglądają fanki zespołu Ania odpowiedziała, tak, jak odpowiedziała ... Szkoda, że uważa nas za zaślepione maszynki, które robią to, co Ona ... bo ja np. nie ubieram się na czarno dlatego, że Oni tak się ubierają ( bądź ubierali ... ), tylko dlatego, że tak mi się podoba ... i myślę, że tak jestz większością z nas ...
---> bardzo proszę ... błękitno na szarym ... co z pewnością powoduje, że sens jest bardzo ukryty i zawiły ... Na szczęście ktoś na tym forum jeszcze potrafi czytać ... :D No cóż ... jak widać nie tylko ja tu myślę "inaczej" ... to dopiero jest romantyczne.
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
marigell

Postautor: marigell » 01 lip 2003, 18:19

No tak ... umiejętność czytania to bardzo fajna rzecz, szkoda, ze nie każdy to potrafi, no ale przez to jest romantycznie jak zauwazyłaś :D a Martens to nie buty :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 01 lip 2003, 18:29

Na szczęście czytania w szkołach ciągle uczą :D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 01 lip 2003, 19:38

Do mnie Z. Beksiński ze swoim malarstwem zupełnie nie przemawia.
Za to kiedyś przez kilka lat co tydziń namietnie słuchałem qltowych audycji radiowych jego syna.
mondrala

Postautor: mondrala » 02 lip 2003, 0:26

Adas pisze:Do mnie Z. Beksiński ze swoim malarstwem zupełnie nie przemawia.
Za to kiedyś przez kilka lat co tydziń namietnie słuchałem qltowych audycji radiowych jego syna.

TAK ..TO BYLY TAKIE SUPER AUDYCJE..ALE TOMEK ODSZEDL...BO CHCIAL...BO TAKI BYL....GOTYCKI..PRZYJACIEJ ANJI ORTHODOX...WIELKI ZNAWCA MUZYKI..TLUMACZ TEKSTOW I POEZJI...MALO JEST TAKICH LUDZI..I TAK SAMI CZASEM ODCHODZA....SZKODA TOMKA....ALE TO BYL JEGO WYBOR...NAWET JEGO OJCIEC TO ZROZUNMIAL..TYLKO TAK BRAK TOMKA....JUZ NIGDY NIE PRZETLUMACZY KOLEJNEGO BONDA...BO TO TEZ ON...
Yennefer
Członek FFC

Postautor: Yennefer » 02 lip 2003, 3:01

wiem, ze temat o butach to nie bylo to, co Kasia uwawza za najwazniejsze (ja zreszta tez), ale nie moge sie powstrzymac od uwagi, ze owszem Ania nosila biale martensy, ktore nieco sie roznia od 'typowych' glanow, ale wspomniana firma posiada takze modele, ktore wygladaja jak 'normalne' hadeki czy inne steele czy co tam jeszcze nosicie. tyle
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 02 lip 2003, 13:28

Yennefer pisze:wiem, ze temat o butach to nie bylo to, co Kasia uwawza za najwazniejsze (ja zreszta tez), ale nie moge sie powstrzymac od uwagi, ze owszem Ania nosila biale martensy, ktore nieco sie roznia od 'typowych' glanow, ale wspomniana firma posiada takze modele, ktore wygladaja jak 'normalne' hadeki czy inne steele czy co tam jeszcze nosicie. tyle

z tego co wiem, Martens to firma, kóra produkuje jak gdyby "oryginalne glany". Martensy są droższe od glanów i różnią się od nich wyglądem. i tak jak powiedziała Yennefer, Martensy to nie są tlyko "glany". w internecie są stronki tej firmy.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 02 lip 2003, 14:35

mam nadzieję, ze twoja uwaga yennefer nie wywoła burzy :D :D :D
ale tak wogóle to co do tych butów to ja się nie znam na tym wogóle i sie tym nie przejmuje, a glany nosze( mam ocieplane i są to moje buty zimowe :D )
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 03 lip 2003, 12:43

mondrala pisze:
Adas pisze:Do mnie Z. Beksiński ze swoim malarstwem zupełnie nie przemawia.

TAK ..TO BYLY TAKIE SUPER AUDYCJE..ALE TOMEK ODSZEDL...BO CHCIAL...BO TAKI BYL....GOTYCKI..PRZYJACIEJ ANJI ORTHODOX...WIELKI ZNAWCA MUZYKI..TLUMACZ TEKSTOW I POEZJI...MALO JEST TAKICH LUDZI..I TAK SAMI CZASEM ODCHODZA....SZKODA TOMKA....ALE TO BYL JEGO WYBOR...NAWET JEGO OJCIEC TO ZROZUNMIAL..TYLKO TAK BRAK TOMKA....JUZ NIGDY NIE PRZETLUMACZY KOLEJNEGO BONDA...BO TO TEZ ON...

Hmmmm... Mondrala dzięki za informacje o tym że Beksiński sprzedaje obrazy, ale i tam mi sie wydaje, że jak narazie moje fundusze nie pozwalają na zakup orginału... Beksiński oprócz 'normalnych' obrazów zajmuje się grafiką komputerową... Ja byłam na jego wystawie jak była w Jaworznie, poza tym jest chyab stała wystawa jego prac w Sanoku. Z chęcią zapoznam sie z twórczością Yerki... Kathleen, widzisz jednak mam coś wspólnego... cieszę się... :D... Co do Tomka B. to zgadzam się, że samobójstwo było jego wyborem... Szkoda, bo był to naprawdę wspaniały człowiek...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 03 lip 2003, 17:44

kathleen_kelly pisze: Martensy to np. takie białe buty, jakie nosiła swego czasu Ania ... raczej glanów nie przypominają :D

a Adam ma srebrne Martensy :lol: :lol:
Martynka

Postautor: Martynka » 03 lip 2003, 22:25

Asiuncia pisze:a Adam ma srebrne Martensy :lol: :lol:

Adam ma srebrne glany;P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
marigell

Postautor: marigell » 03 lip 2003, 22:50

Martens to firma. Glany to buty. Ale to już było mówione ... :twisted:
Obrazek

Wróć do „Łzy”