Warszawa.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 29 lis 2003, 14:43

No my mamy duuużooo zdjęć ;D
więc coś pewnie umieścimy żeby niebyło ;D

Pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 29 lis 2003, 16:28

jak ja wywołam swoje to też pewnie tu umieszczę ;P tylko niestety ja mam tylko te z wręczenia platynowej płyty bo mówię że miałam końcówke filmu :P gdzieś jeszcze mam jakieś stare sprzed roku zdjęcie moje z Adrianem i pare zdjęc z jakiegoś tam koncertu, ale nie wiem gdzie są i nie chce mi się ich szukać ;P

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 29 lis 2003, 18:27

"Tancz na koncercie brzmi świetnie....tylko chyba znowu zmienili...jak dali Julię to Tancz zniklo...no chyba ze tak mialo byc :( "

a ja jak byłam w Hajnówce, to ani tego, anie tego nie było:(
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 lis 2003, 15:23

kiedy beda zdjecia??
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 30 lis 2003, 15:54

Christiane pisze:'w księżycowym śnie' graja rzadko, kiedyś zagrali jako bis ale Ania sama powiedziała że z reguły tego nie grają :|

W Zabrzu i Jastrzebiu grali :D a mi się tak ta piosenka podoba....
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 01 gru 2003, 18:15

Ja się chyba zabiję, że nie mogłam zostać po koncercie (ach te głupie dojazdy). Z tego co mówicie a raczej piszecie to po koncercie było superowo. No ale mam nadzieję, że już nie długo będę mogła pojechać na następny koncert i wtedy już nie odpuszczę zabawy po koncercie!!! :*********
Awatar użytkownika
Christiane

Postautor: Christiane » 01 gru 2003, 23:35

no dobra.. zeskanowałam moje AŻ 4 foty z tego koncertu :P od razu sorry za jakość ale mam strasznie lipny skaner :|

Ania i Adam ze swoimi platynowymi płytami
sama Ania ze swoja płytą :P
wszyscy ze swoimi płytami
j.w. ;)

have fun :P

Do you want to know
Why I keep avoiding your eyes
And why I’m running away?
It’s crazy, I know

I’ve been conceiving you for too long

Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 02 gru 2003, 13:56

hej hej :D
Fajne zdjęcia ;D Moje pewnoe będą za jakieś 2 tygodnie jak dobrze pójdzie :P
Pozdrawiam :D
Obrazek
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 02 gru 2003, 17:32

Christiane bardzo ładne zdjęca! Fajnie się wspomina ten koncert. Mam nadzieję, że inni którzy byli na koncercie i robili zdjącia to też je wkleją.

:***************** :((((
Awatar użytkownika
Ignis

Postautor: Ignis » 02 gru 2003, 21:46

dobra w końcu znalazłam czas na napisanie relacji z koncertu, pewnie bedzie podobna do postu Ninony... no ale zobaczymy.... może coś nowego w niej bedzie :) i umieszczam ją też na blogu więc mógłby ktoś wpaść :twisted:

Umówienie byliśmy o 17.30. Niestety trochę się spóżniłam :( ale chyba to nie wiele zmieniło bo i tak czekaliśmy potem na reszte. Od razu rozpoznałam ludzi z forum nawet nie wiem czemu jakoś tak intuicyjnie.Trzeba dodać, że zimno było jak cholera i stanie godzine pod Kongresową wcale nie rozgrzewało no ale nie narzekam bo niektórym napewno było zimniej (bez aluzji do osób w mini spódniczkach :) ) Na początku czułam się trochę głupio ale wszyscy byli bardzo mili a Ninona tak jak obiecała nawijała non-stop więc nie było niezręcznej ciszy :) Z zaciekawieniem ogladaliśmy ludzi idących na koncert m.in skaytów (jak to się pisze?), facetów w garniturkach i starsze osoby. Przez chwile myślałam że miejsca pomyliłam, przecież ci ludzie nie mogli iść na koncert łez :/ ??
Z 30 czy 20 minut przed koncertem weszliśmy chyba ku radości wszystkich do środka gdzie było cieplutko :) rozebraliśmy się w szatni, obejrzeliśmy zdjęcia, które przyniosła Ninona i udaliśmy się na swoje miejsca.a niestety miałam miejsca na balkonie więc nie mogłam iść pod scene :(
Ale gdy tylko mineły pierwsze dwie piosenki udałam się na dół i przepychając się w tłumie :) dotarłam do ludzi z forum i stanełam centralnie pod sceną :)

Po kilku piosenekach natąpiło wręczenie Platynowej Płyty :) starałam się robić zdjęcia ale chyba wyjdzie tylko jedno :/ no ale zobaczymy ...
Potem kilka piosenek no i "przebój" nie bede opisywać wszytskeigo bo wiemy o co chodzi dodam tylko, ze Sylwia była urocza na scenie i gdy tera słucham tej piosenki przypomina mi się jak tańczyła i spiewała na scenie :)
Potem było jeszcze klika piosenek. Fajnie mozna poznać kto jest prawdziwym fanem, szczególnie przy Anastazji jak się czeka na reszte piosenki po dzwiekach EKG i się nie klaszcze, ale chyba najbardziej przy Julii, którą śpiewało moze z 7 osób :) :) :)

No i bis bo nie daliśmy się przepędzić z pod sceny niestety na drógi już chyba nie dali namówic się organizatorzy bo zapalili swiatła i nie było już co krzyczeć. A więc udaliśmy się do sklepiku, przy którym było ludzi jak mrówek w mrowisku :) Oczywiście Demo sie skończyło, ale udało mi się kupic kubek, naszywkę, plakat i zdjęcie :) Potem próbował przepędzic nas ochroniarz mówic, że już zamykają naszczęście Karina nas obroniła. Wzieliśmy co było do zaniesienia ze sklepiku i poszliśmy razem do garderoby mijając przy tym kolejkę ludzie po autografy (ale to było fajne).
Potem wzieliśmy podpisy na czym się tylko dało robiliśmy zdjęcia także "ze sobą" :) i mi akurat udało sie chwilę porozmawiać z Anią. Mówiła o tym, ze cieszy się ze zagrała w Sali Kongresowej, ze bardzo jej się podobało, że nie wiedzą co zrobić z tym koncertem co odmówili a sa na plakatach i ze pewnie gdyby nie to byłoby więcej osób na koncercie. Mówiła ze raczej średnio widzi występ na Eurowizji ale my ją zapewnilismy że bedziemy wysyłąc smsy żeby nas reprezentowali :) i Ania powidziałą ze dadzą z siebie wszystko i było o teledysku do trochę wspomnień i prawdopodobnie go nie bedzie bo teraz powstał do Julii i bedą go długo promować i jak się spodoba to nie bedzie sensu robić nastepnego tylko zajmą się już nowa płytą.
Potem rozmawialiśmy z Kariną no i odbyła się sesja fotograficzna z jej Platynową Płytą co było niesamowite :) Niestety to już był koniec bo zespół musiał dać jeszcze kilka wywiadów a my troszkę przeszkadzaliśmy :)
Potem już tylko były pożegnania i poszukiwania autobusu ...

Od razu chce wszystkim podziękować za wspaniały wieczór, Ninonie za płyty :*, zespołowi za cudny koncert i to co po nim :*** i Karinie za wszytsko i za zdjęcia z Platyną :*
Ja chce na następny :))))))))))))))) może ktos się da namówic na Jaworzno :) ??

co do zdjęć to mam na kliszy jeszcze 10 jak je wypstrykam to wywołam i tu wrzuce :)
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 02 gru 2003, 22:15

No i kolejna fajna notka ;D
Tylko czemu wszyscy tak sie przyczepili do mijej ślicznej spódniczki :P

Pozdrawiam :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 02 gru 2003, 23:26

dziekuje za zdjecia, bardzo fajne, ale troche niewyrazne..

i swietna notka :D
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 02 gru 2003, 23:52

hej hej ignis :D pisałam do Ciebie na gg pamiętasz??? a w kongresowej spiewalam ''Julię..." ale i tak nie było slychać :( no i pewnie mnie nie poznałaś dlatego :( pozdrawiam i do zobaczenia gdzieś tam papa... :D annagdy
annagdy
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 03 gru 2003, 20:35

a ja oczywiscie wcześniej nie napisałam, a potem nie miałam czasu, ale musze powiedzieć, ze bardzo serdzecznie dziekuję wszystkim, którzy trzymali moje rzeczy i robili mi zdjecia. :D
...Dzieci są jak zwierciadła. Odbijają miłość. Jesli daje im się miłość, oddają ją. jeżeli niczego im się nie daje, nie mają czego oddać...
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 03 gru 2003, 23:52

Ninona nie martw się wszystkim podobała się twoja spódniczka i właśnie dlatego ciągle ktoś o niej pisze. A pozatym to my cię podziwiamy, że wytrwałaś w niej na tym zimnie tak długo i nie marudziłaś tak bardzo jak my ubrani w cieplutkie spodnie:)))))))))))))))

Wróć do „Koncerty”