Złota płyta "NCNJ"

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Martynka

Postautor: Martynka » 29 cze 2003, 19:01

Cień Anioła pisze:Hehe mam pomysł na diamentową płyte-wykupmy cały nakład :D

Ale najpierw choćmy obrobić jakiś bank.. :wink:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 cze 2003, 19:07

I tak was podziwiam :lol: pewnie 40% głosów jakie ŁZY otrzymały w Opolu to wasza zasługa... :lol: :lol: i temu chyba nikt nie zaprzeczy że ŁZY mają najwspanialszych fanów :lol: ...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 29 cze 2003, 19:56

Justysia pisze:Nie będzie diamentowej... Patrze na to wszystko realistycznie.. Jak do tej pory... Tylko Ich3 dostało diamentową... I jeszcze jakiś zespół.... Nie jestem tylko pewna jaki.... Ale Łzy.... Nie bedą miały diamentowej.... Prawie już miesiąc od premiery.... A "tylko" 35 tyś.... Gdyby miała być diamentowa... To przez ten miesiąc sprzedało by się więcej egzemplarzy......

Nie no Diamentowej na bank nie bedzie:) maks to platyna, podwójna chyba juz nie...
Np. Arka Newgo moze startowac na Dianetowa bo przed premiera juz ich płyta osigneła status platyny...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 29 cze 2003, 20:53

Arka Noego jest zastanwiająca... bo niby o nich cichutkoa tu... nowa płyta i się dobrze sprzedaje... choć nie wiem kto ich kupuje, bo z tego co zauważyłam dzieci i tak wolą I3 :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 29 cze 2003, 21:28

No to gratulacje dla zespołu... Myśle że platyna bedzie na pewno, podwójna być może... Myślę, ze to w dużym stopniu zależy to od następnego singla... Jeśli to będzie "Anka"... nie wiem, oj nie wiem... Anka ma to do siebie, że albo sie ją kocha albo nienawidzi... U mnie jest to bardziej to drugie...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 29 cze 2003, 22:49

No fakt Anka może trochę popsuć reputację tej płyty, chociaż to znowu będzie tak jak z "Agnieszką" wielu ludzi kupiło WZZS tylko dla "Agi" a tak poza tym to żeby dostać diamentową to jaka musi być l. sprzedaży?...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 30 cze 2003, 0:04

Skończmy juz temat "ANKI" bo w każdym temacie każdy cos o "ANCE" zaczyna i potem się toczą całe rozmowy na ten temat... a przeciez nie tutaj Jego miejsce :) Poza tym mysle że już nic nie zdziałamy... i chyba każdy zna zdanie każdego - nie chcemy ANKI!
...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 cze 2003, 1:03

moim zdaniem Łzy w pełni zasłużyły sobie na ZŁOTĄ PLYTKĘ :D :lol: :lol:
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 30 cze 2003, 5:20

Też uważam, że złoto w tak szybkim czasie, w przypadku tej płyty jest jak najbardziej zasłużone ... i myślę, że teraz to się dopiero zacznie bum na płytę ... ale pożyjemy - zobaczymy ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 30 cze 2003, 16:49

Kto nie chce "Anki" ten nie chce. Ja "Anke" chce :D
Co diamentowej płyttki Łzy nie mają najmniejszych szans. niestety tak już jest :!: Ale uważam, że na platynę szanse mają duże... Wkońcu to jest naprawde dobry zespół, a wydanie na singlu "Anki" tylko im w zdobyciu platyny pomoże.
Co do Arki Noego nie rozumiem jak tego można słuchać, to jest takie zbyt proste. owszem większość ludzi uwielbia proste piosenki, ale te arki sa do siebie zbyt podobne. jak dla mnie są nieciekawe...
co do Ich Troje to uważam, że 1000% zasłużyli na diamentową płytę...
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 30 cze 2003, 16:55

apropos Ich Troje. we wczorajszym "Kubie Wojewódzkim" powiedzili: "o 3 za dużo" w pełni podzielam to zdanie....
i wcale nie zasłużyli, bo to że jacyś chyba głusi ludzie pokupowali ich płyty to już inna sprawa ;)
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 30 cze 2003, 17:19

Całkiem przyzwoity wynik. Nie cały miesiąc po premierze, a NCNJ jest złotą płytą. Platyna będzie na bank, podwójna też, a diamentowa? No może za kilka lat :), Jestem ciekaw kiedy SŁOŃCE doczeka się statusu złotej płyty :P
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 30 cze 2003, 18:06

moon pisze:nie chcemy ANKI!

Mów za siebie:) Ja nie mam nic przeciw "Ance" na singlu :P
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 cze 2003, 18:31

ja tez gratuluje!
ale to bylo pewne! czekam na platyne! :D :D
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 30 cze 2003, 22:28

Jest złoto, będzie jeszcze lepiej. W końcu Łzy się postarały. Jak zawsze zresztą. :D
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl

Wróć do „Łzy”