Bydgoszcz.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 17 paź 2003, 20:45

Po tym temacie doliczyłam się:
Benka

Po prostu ja
Mar-r
Annagdy
Magda89
Joola
Tomas
no i ja :D
Niewiele nas w tym 4 osoby z legitkami.
My tzn. ja i mar-r jesteśmy w Bydgoszczy o 11:11.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 17 paź 2003, 21:24

z tego, co ja wiem annagdy sie wycofala, zreszta podobno wszyscy z gdyni sie wylamali, bo maja takie polaczenie swietne

jutro 11.11. jeszcze tylko kilkanascie godzin :D
Obrazek
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 17 paź 2003, 21:36

to nie żadne wyłamanie :( żałuję jak nie wiem co :cry: :cry: :cry: mam załatwiony humor na następne parę dni
szkoda naprawdę że coś z tą goziną i miejscem nie tak jak miało być czekałam na ten koncert od..............a zresztą pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia gdzieś tam....
annagdy
Awatar użytkownika
Michu.

Postautor: Michu. » 17 paź 2003, 22:25

Gdyby koncert był o 18 to by Gdynia przyjechała, a tak nie ma środka transportu. Ja też mam "ekstra" humor...
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 17 paź 2003, 23:49

Tak, by 3 osoby z Gdyni były pod rząd :P

:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Fatalna sprawa z PKP :( :( :(
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 18 paź 2003, 6:18

" z szeroko podkrążonymi oczami " Szczecin zmyka do Bydgoszczy:D
Podobno są granice głupoty - to nieprawda
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 18 paź 2003, 10:41

"torun podbija bydgoszcz"
WYRUSZAM na koncert... mam nadzieje ze uda sie znizka na bilety bo mam lipe z kasa... o 15:30 pod empikiem bede i sie zobzczymy... HURA dozobaczeni .....
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 18 paź 2003, 22:43

czesc
własnie wróciłam z koncetu..
o boże
był nieziemski *_*
cudowny po prostu.. ania wygladała tak slicznie
wszystko bylo super
efekty
mam kabel na pamiatke :D
boze.. ja chce jeszcze raz!
wrazenia niezapomniane do konca zycia
koncert 100x lepszy niz ten ilestam lat temu na starym rynku
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 paź 2003, 11:56

Camper23

Wysłany: Nie Paź 19, 2003 0:55 Temat postu: Wrażenia po koncercie w Bydgoszczy .......

--------------------------------------------------------------------------------

Kochani!!! Jestem nowy na tym FORUM, więc sie przedstawie: Marcin z Włocławka (w Bydgoszczy studiuje) ,mam 23 lata. Oczywiście byłem na koncercie... Cóż mogę powiedzieć... W moim życiu byłem już na ponad 100-u konertach, a na Łezkach po raz szósty. I powiem wprost: dzisiejszy był spośród nich poprostu... najlepszy !!!!!!!!!
Dawno nie przeżyłem czegos podobnego. Atmosfera koncertu klubowego przy tak wyśmienitym zespole i przy tak doskonałej akustyce oraz czystym brzmieniu to poprostu rewelacja. Ania przeszła samą siebie: nie dość że prześlicznie wyglądała, to jeszcze zaprosiła na scenę jedną z fanek i razem zaśpiewały "Przebój". Sam klub nie jest zbyt duży, ale był wypełniony po brzegi publicznoscią, jakiej jeszcze nie spotkałem. Poprostu ELITA:pełna kultura i wspólna radość z obecności na koncercie.Dodam, że wszyscy pod sceną mieli Anię jakies pół metra przed sobą, a jedyny ochroniarz stał spokojnie i nawet nie musiał sie ruszać. No i pełno chłopaków z piwem zachowywało się grzeczniej, niż moja młodsza siostra którą pozdrawiam . Chyba nie zasnę do rana, tak jestem zachwycony i szczęśliwy po dzisiejszym koncercie. A tak na koniec... Nie pamiętam, żeby Łezki kiedykolwiek zagrały aż 21 piosenek na koncercie. Może czuli się zq nami tak dobrze, jka my z NIMI. POZDRAWIAM wszystkich bardzo serdecznie, a Kasi ze Szczecina to nawet przesylam buziaki... PA!!!!

Powrót do góry

Sylwia;-)

Wysłany: Nie Paź 19, 2003 1:19 Temat postu:

--------------------------------------------------------------------------------

Heh, jest nas teraz 4 na chacie (ja, ty-Camper, Narcyz_moje kochanie, :(łzawa), a zaraz dołączy do nas ciachoi własnie czytam równiez tam recezję z tego koncertu, aż jestem zła ze mnie tam nie było... sylwia;-)

Powrót do góry

Vampire

Wysłany: Nie Paź 19, 2003 11:20 Temat postu:

Witam, wczorajszy koncert był poprostu boski, atmosfera była CUDOWNA , Wy byliscie cudowni, długo jeszcze potem rozpamietywałam wszystko ... Dziekuje Ci Aniu za autograf , aa, i mam nawet 1/4 tej koszulki tak jedna czwartą bo pozostałe częsci mają trzy dziewczyny które uparcie twierdzyły ze to one ja pierwsze złapały - wiem, nieco to prymitywne, wiec postanowiłysmy dojsc do kompromisu i sie podzielic ( pozdrawiam je teraz przy okazji ).
Łezki zagrały aż 21 piosenek i to w takim stylu ze az nie mogłam przestac spiewac z Anią. Moje gardło dzisiaj to czuje , a klatke piersiowa mam tak zgnieciona od układania sie na scenie ze numer stanika pomniejszył mi sie chyba o dwa .... Swoja droga, bardzo dobrze ze mozna było stac tak blisko i ze scena była dosc mała bo dzieki temu wszystko miało swój kameralny urok Dziekuje jeszcze raz za to ze jestescie
Ania z Bydgoszczy

Powrót do góry

magda89

Wysłany: Nie Paź 19, 2003 11:43 Temat postu:

ROWNIE DOBRZE TE RELACJE MOZNABY NAPISAC W TEMACIE KONCERT W BYDGOSZCZY....

www.lzy-szczescia.blog.pl

www.lzawy-pamietnik.blog.p
Awatar użytkownika
magda89
Kontaktowanie:

Postautor: magda89 » 19 paź 2003, 13:09

DOBRZE ZE TEN TEMAT ZOSTAL PRZENIESIONY - JA TEZ BYLAM NA KONCERCIE I BAWILAM SIE SWIETNIE ALE NA OBSZERNIEJSZE RELACJE SKUSZE SIE POZNIEJ....
..::Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie,::..
..::Ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku::..

www.cien-zablakanej-duszy.pl
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 19 paź 2003, 13:15

mróweczka

Wysłany: Nie Paź 19, 2003 13:11 Temat postu: koncercik w bydgoszczy:-)))))

hej jestem fanka zespołu łzy chce napisac ze koncert jaki sie odbył wcoraj był zarabisty dali niezłego czafu zaspiewali swoje najwieksze przeboje jestem taka szczesliwa..pozdrawiam wszystkich fanka z bydgoszczy...

Postautor: po prostu ja » 19 paź 2003, 19:45

i po koncercie i mini zloiku w Bydgoszczy....

o 11.11 na dworcu spotkalam sie z Cieniem Aniola (Diabla znaczy sie :D ) i mar-r, poszwendalismy sie na miescie, potem spotkalismy sie z reszta towarzystwa. joola i jej dwie kolezanki, benek z torunia, magra89, tomasem, zrobilismy smy malutki zlocik (bylo super :D )

potem wybralismy sie na koncert, ktory byl dwukrotnie przekladany do mniejszej sali :) atomosfera cudowna, wszyscy wspaniale sie bawili. FFC oczywiscie zupelnie przed scena. troszke niezgrane polaczenie, Anie bylo kiepskawo slychac, poza tym nie bylo "tancz, zaprosili Cie na bal". ale koncert udany, bo zspol dal z siebie wyszystko :)

przede wszytskim chce w tym momencie bardzo podziekowac Markowi mar-r. Wiesz za co. :*:*:*

potem udalismy sie na mala imprezke z zespolem do bydgoskiego Kredensu. jednak pewn mili panowie nie chcieli nas wpuscic, bo niepelnoletni i w ogole. wiec wyszedl do nas Adi, Adam na chwile, a Arek na dosc dlugo. jednak pozniej udalo nam sie tam wejsc i bardzo milo bawilismy sie z zespolem.

obszerniejsza relaja moze bedzie pozniej :D

podziekowania :PP dla zespolu za super imprezke, dla Adriana za bilety po obnizce :*:* i Markowi jescze raz (chyba 684-dzieki)
Obrazek
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 19 paź 2003, 23:40

Podziękowania:
Poprostuja - za gościnę i przejście szlaku - Empik - dworzec 15 razy (wiem za co i nie ma sprawy, zawsze zrobię to samo) mam nadzieję że to nie było ostatnie spotkanie:)
Cieniowi - za towarzystwo cudne
Benkowi - dawno się tak nie ubawiłem
Jooli - specjalne dzięki - było fajnie
Arkowi - za rozmowę przed pubem
Ani W.- za to że jest kochana
Adiemu - dziękuję za miły wieczór
Rafałowi - nawet nie przypuszczałem, że jesteś tak fajnym gościem
Wszystkim którzy byli - jesteście najlepsi
Awatar użytkownika
mar-r

Postautor: mar-r » 19 paź 2003, 23:45

A Dawid??? Jak mogłem zapomnieć??? Hotel Orbisowski mnie powalił i już, browarka za Twoje zdrowie piję :)
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 20 paź 2003, 9:16

hm, a ja mam takie pytanie dotyczące koncertu.. a raczej ludzi z FFC, którzy na nim byli. Kto z Was miał zawieszoną na szyji legitymacje, czarny płaszcz, włosy do ramion, i po wyjściu z Bravo mówił coś w stylu "nie wiem skąd ona mnie zna"? ;) bo widziałam kogoś takiego :D stałam akurat obok z koleżanką :)

Wróć do „Koncerty”