Eutanazja i samobójstwa

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 lip 2003, 2:16

Tak...umrzeć można zawsze...tylko nie zawsze będziemy mogli tego żałować...
Awatar użytkownika
OFF

Postautor: OFF » 13 lip 2003, 4:54

mar-r pisze:Zabić można się w każdej chwili. Tylko przy okazji warto zyć szybko i kochać mocno. Wtedy reszta jest nieważna, można umrzeć młodo....

To.......... kiedy?
OFF
Awatar użytkownika
po prostu ja

Re: A jednak........

Postautor: po prostu ja » 13 lip 2003, 17:46

jarek_bar pisze:A jednak zapewniam Cie,ze "Nie udana sciezka...."
Niestety chyba nie bedzie pieknych chwil miedzy nami,ja i onanigdy juz nie bedziemy mieli dla siebie wolnych chwil,bo bedzie ta swiadomosc,ze musimy do kogos wrocic,bo jestesmy za niego odpowiedzialni.Pewnie sie juz domyslasz o co chodzi.Pozdrawiam

i to jest powod, by pieprznac w drzewo z predkoscia 140 km a godzine?? uwazam, ze nie... moze wlasnie z tego powodu za jakis czas bedziecie szczesliwi oboje?? wlasnie dlatego, ze jestescie za kogos odpowiedzialni?? na moje cos takiego to w zadnym wypadku nie jest powod do samobojstwa....
Obrazek
Awatar użytkownika
jarek_bar
Kontaktowanie:

To nie powod

Postautor: jarek_bar » 13 lip 2003, 22:43

To akurat nie jest powod,ale powodem jest strach,jak powiedziec o tym rodzicom.Tym bardziej,ze ona dopiero za pol roku bedzie miala 18 lat,a ja mam 19.
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Re: To nie powod

Postautor: Cień Anioła » 13 lip 2003, 23:47

jarek_bar pisze:To akurat nie jest powod,ale powodem jest strach,jak powiedziec o tym rodzicom.Tym bardziej,ze ona dopiero za pol roku bedzie miala 18 lat,a ja mam 19.
pozdrawiam

Z wiekiem to ja problemu nie widze :roll: I mam podobny problem :P
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 14 lip 2003, 9:53

Kasia ,chyba nie masz zamiaru zrobić jakiegoś głupstwa :evil: :!: No no no :!: Jak byś coś sobie zrobiła , to ja sie zabiję :twisted: :wink: Nie mogę stracic takiej fajnej koleżanki :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 lip 2003, 11:37

Powiedziałam PODOBNE problemy, nie takie same... i nie mam zamiaru sie zabijac ,bo jestem verrryyy ale to verryy szczesliwa :D
Awatar użytkownika
OFF

Postautor: OFF » 16 lip 2003, 20:10

Cień Anioła pisze:Powiedziałam PODOBNE problemy, nie takie same... i nie mam zamiaru sie zabijac ,bo jestem verrryyy ale to verryy szczesliwa :D

taaaaaaaa......... cieszko starym powiedzieć że ma się "chłopaka" w ich wieku....
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 16 lip 2003, 23:10

Hmmm...ja myśle bardzo czesto o samobójstwie...wydaje mi się, ze to jest chęć odposzczenia sobie wszystkiego...człowiek ma świadomość, ze wtedy jush nic nie będzie musiał, jednak ja zabardzo boję się śmirci...wydaje mi się, ze jesli ktoś naprawde mocno wierzy w Boga to szybciej zdecyduje się na samobójstwo, ponieważ ma pewność, ze coś jest po drugiej stronie...ja takiej pewności nie odczuwam i chyba dlatego jeszcze tu jestem...
Obrazek
Awatar użytkownika
po prostu ja

Re: To nie powod

Postautor: po prostu ja » 17 lip 2003, 0:11

jarek_bar pisze:To akurat nie jest powod,ale powodem jest strach,jak powiedziec o tym rodzicom.Tym bardziej,ze ona dopiero za pol roku bedzie miala 18 lat,a ja mam 19.
pozdrawiam

Jarek, zastanow sie. rodzice maja do wyboru to, ze ich syn/corka zostanie rodzicem, lub to, ze syn/corka walnie w drzewo z powodu ciazy i tego, ze boi sie o tym powiedziec. co wybiora?? bo ja jestem pewna, ze to, ze ich dziecko zostanie rodzicem. nawet jezeli wczesnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
*AgUsiA*
Kontaktowanie:

WiEm CoŚ o TyM

Postautor: *AgUsiA* » 17 lip 2003, 0:40

moja bliska kolezanka jakiś miesiąc temu popełniła samobójstwo .... i wiedzcie że to jest straszne ... sama ta mysl ze samemu mozna sobie odebrac zycie .... .... .... .... ....
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 17 lip 2003, 10:25

samobójstwo jest złym sposobem dla rozwiązanie problemów
Awatar użytkownika
frezzer

Re: WiEm CoŚ o TyM

Postautor: frezzer » 17 lip 2003, 12:00

*AgUsiA* pisze: i wiedzcie że to jest straszne ... sama ta mysl ze samemu mozna sobie odebrac zycie .... .... .... .... ....

To sie nazywa desperacja. Zabic sie mozna - czemu nie to nie takie trudne. Ale czy taki sobie cel w zyciu stawiamy !? Na to tylko nas stac !?
You cry, You learn
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 18 lip 2003, 14:35

samobójstwo, to moim zdaniem w pewnym sensie tchórzostwo...ludzie uciekają przed czymś i ukojenie znajdują w śmierci... to nie jest najlepsze wyjście... ZAWSZE znajdzie się powód lub osoba dla której warto żyć
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 19 lip 2003, 15:37

OFF pisze:
Cień Anioła pisze:Powiedziałam PODOBNE problemy, nie takie same... i nie mam zamiaru sie zabijac ,bo jestem verrryyy ale to verryy szczesliwa :D

taaaaaaaa......... cieszko starym powiedzieć że ma się "chłopaka" w ich wieku....

Nie wiesz...nie gadaj...

Wróć do „Różne czyli Inne”