ANASTAZJA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

ally
Zarząd FFC

ANASTAZJA

Postautor: ally » 27 maja 2002, 0:04

dzieki kochanej martynce, mojej mlodszej siostrzyczce, mam na dysku ANASTAZJE. dziekuje ci martynko!!! pol dnia slucham tej piosenki, bez przerwy. jest cudowna!!!! wy tez tak uwazacie???
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 maja 2002, 7:01

Anastazja jest przepiękna bez dwóch zdań ... po prostu wspaniała ... genialna ... niezwykła ... niesamowita .... cudowna ... przecudowna ... przeprzecudowna :D przeprzeprzecudowna :D ... no dobra hihi wiecie o co mi chodzi ;) ... no i na dodatek kojarzy mi się z baaaaaaaaaaaaaaaaardzo faaaaaaaaaajną osobą ( patrz : Paulinką :D ) i bardzo się z tego cieszę , bo jak juz się w końcu opamięta i sięgnie po rozum do głowy i przestanie ze mną gadać , to będę Ją sobie mogła wspomnieć przy tej przeprzeprzeprzecudownej piosence :D ... a tak przy okazji to LUKRECJA jest świetna ... o tak ... LUKRECJA ... ja oszalałam na punkcie LUKRECJI :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 27 maja 2002, 7:29

Sam chciałem załozyc taki temacik, ale widzę, że już jest:)
Anastazja to dla mnie najlepszy zestaw gotyku, rocka i punka, czyli to co .... lubią najbardziej:)

Ciakwy jestem, czy nazwalibyście Anastazję "utworem komercyjnym"?
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 27 maja 2002, 8:27

Hmmmm.... no raczej nie Adasiu.. Ale wiecie mnie Anastazja kojarzy się z pewną wspaniałą Osobą... :) I może dletego mam do niej jakiś szczególny sentyment... No i jeszcze wspomnienia z koncertów robią swoje... Ale jestem też zakochana w "Lukrecji", która to kojarzy mi się od wczorajszego ślubu (i nie tylko ;)) kojarzy z pewną niesamowitą osobą, która nigdy mi się nie znudzi i zawsze będę z Nią rozmawiać :). Nio ale jak jej przypadkiem nie ma to mogę sobie Ją powspominać :) Nio i chyba nie muszę mówić, że chodzi mi o Kathleen?? ;)
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 maja 2002, 13:06

Hmmm ... znacie jakąś Kathleen ? :D ... nie przypominam sobie ... być może byłam pijana ... ale pamiętam , że śpiewałam LUKRECJĘ hihi :D ...

która nigdy mi się nie znudzi i zawsze będę z Nią rozmawiać

... no miejmy nadzieję ;) ... ale wiesz ... " nadzieją matką ... "... hmmm ... moją matką :D A co do komercji , to nie uważam , żeby ANASTAZJA była utworem komercyjnym ... ludzie raczej nie lubią słuchać TAKIEJ prawdy ... a tam jest sporo , sporo , sporo prawdy ... więc komercja ? Raczej Szczerze Wątpię :D
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 maja 2002, 13:13

Nio ja też wątpie. Myśle że ludzie słuchając muzyki, nie lubią się nad nią zastanawiać, wolą aby była jakąś lekką melodyjką.
Ale oczywiście są też ludzie, którzy lubią słuchać prawdy, nawet jak jest przygnębiająca (ja nawet taką wole).
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 maja 2002, 13:19

... no i ja właśnie też ... i to chyba jak my wszyscy tutaj ...a że ANASTAZJA nam się bardzo podoba , to raczej wątpię , że spodobałaby się ogółowi społeczeństwa ... więc to raczej nie komercja ... ale powiem Wam szczerze ... żę myślę , że ŁEZKI miałyby większe szanse na Festiwalu , gdyby wystąpiły z ANASTAZJĄ , a nie z JJJ ... takie jest moje skromne zdanie ( choć " Jestem jaka jestem " też kocham :D ) ...
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 maja 2002, 13:41

Nio ja właśnie nie wiem... Bo w końcu to ludzie głosują... A ludzie, a z resztą nieważne...
Awatar użytkownika
Rynexuwna
Kontaktowanie:

Postautor: Rynexuwna » 27 maja 2002, 16:13

Anastazja... słucham jej bez konca. Jest naprawde wspaniała... Chyba sie zakochałam
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 27 maja 2002, 17:05

A ja sie przyznam , że choć uważam , że " Anastazja " jest nieziemsko piękna ... to non stop słucham " Lukrecji " hihi :D ... ale to nie ten temat :D
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 27 maja 2002, 19:22

Teraz już masz swój temat :) Bo dla Ciebie wszystko Kathleen :)
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 27 maja 2002, 20:53

ja jak na razie slyszalam tylko Anastazje...dzieki mojej kochanej siostrzyczce Martynce.i slucham jej od wczoraj bez przerwy prawie. ale jestem przekonana ze reszta piosenek tez bardzo mi sie spodoba...jestem przekonana o tym ze sie w nich zakofam.
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 27 maja 2002, 20:57

Wiesz mi zakoffasz się!
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 28 maja 2002, 16:53

Już wiem co oznacza to imię!!! Więc Anastazja pochodzi od greckiego słowa anistemi i oznacza "wzbudzić, wskrzesić, zmartwychwstać.."...Może więc tytułowa bohaterka marzy o wskrzeszeniu swojego ukochanego "codziennie modlę się byś zabrał mnie ze sobą"... A może to właśnie ona ma zostać wskrzeszona... Bo "skoro leży już tutaj od 15 lat..".... albo to imię znalazło się tutaj wyłącznie przypadkiem, a ja pozwalam sobie na nadinterpretację...
Awatar użytkownika
MALWINA:-)))

Postautor: MALWINA:-))) » 28 maja 2002, 17:10

paulinko jestes niesamowita a co do tego ktora piosenka powinna zostac wystawiona na festiwalu to niestety nie moge sie z toba zgodzic kasiu jjj jest taka (tak mi sie wydaje )bardzije festiwalowa piosenka) anastazja owszem jest cudowna ale jakas taka smutna a czy wyobrazacie sobie zeby na festiwalu zaczeto spiewac smutne piosenki???????
JESTEŚCIE WSPANIALI!!!!!!!!!!!!!!

Wróć do „Łzy”