ANASTAZJA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 maja 2002, 17:26

Nie ma dla mnie czegoś takiego jak ograniczania ... " piosenka festiwalowa " i " niefestiwalowa " ... " Anastazja " swoim refrenem na pewno więcej wnosi niż " oooooooooooooooooooo jestem jaka jestem " ... smutna ? no i co ... ale piękna i prawdziwa ... to jak mamy być tacy festiwalowi , to mogliśmy tam iść z " Dziś będziesz mój " ... " to prawda , nikogo , nie pragnę , jak Ciebie " ... albo z jakąś piosenką tupu " tra-la-la-la-la ... bla bla bla bla "... to się nazywają słowa :D ... bez sensu ... oczywiście tylko tak mi się wydaje :)
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika
MALWINA:-)))

Postautor: MALWINA:-))) » 28 maja 2002, 17:29

kasiu czy mi sie wydaje czy ty sie na mnie wsciekalas???????? chyab juz nie bede wyrazc tu swoich ocdczuc bo odpije sie to na mnie potrojnie nie tylko na FFC ale rowniez w szkole a co do anastazji to nadal opstaje przy swoim:D
JESTEŚCIE WSPANIALI!!!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 maja 2002, 17:35

Ja się nie wściekłam .. rzadko mi sie to zdarza :D ... ale nie uważam , że ŁZY powinny odstawiać komercję ... wychodzi z tego , że jest na festiwalu " JJJ" , bo tak się bardziej spodoba ludziom ... " festiwalowa piosenka " ... co to właściwie znaczy ??? ... eh ... nieważne z resztą , ale ja nie rozumiem tego ...
" (...) there was a light in her eyes ... I used to see ... and the song in the words ... I used to hear (...) "
Awatar użytkownika

Postautor: MALWINA:-))) » 28 maja 2002, 17:37

jjj nie wybrali ludzie (tak mi sie wydaje) tylko sam zespol wraz z pomocniakmi menagerami i itd)
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 maja 2002, 17:39

No dobrze .. widocznie im sie podoba ... ale z tego co napisałaś wychodzi , że " JJJ " jest lepsza od " Anastazji " bo jest wesoła ... to w piosence teraz już chodzi tylko o to , żeby była wesoła ? eh ... nie ... " festiwalowa " :D ... no dobrze ... nieważne już ... twierdzę po prostu , że mielibyśmy więsze szanse z " Anastazją " i tyle ... koniec tematu ...
Awatar użytkownika

Postautor: MALWINA:-))) » 28 maja 2002, 17:41

nie ch cibedzie anastazja jest lepsza piosena na festiwal(chociaz jest smutna ia jak ja ludzie uslysza to sie zaczna dolowac tak jak ty dzisiaj w szkole za...piosenka nie obrazajac anastazji bo jest naprawe nie do pobicia ale...)
Awatar użytkownika
kathleen_kelly

Postautor: kathleen_kelly » 28 maja 2002, 17:43

Ja juz skończyłam ...
Awatar użytkownika

Postautor: MALWINA:-))) » 28 maja 2002, 17:44

ja tez juz nie bede niczego dodawac:p
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 28 maja 2002, 17:47

To ja wiem czemu ja szkole miałam dołka... Kathleen ;)... Nio wiesz cio.. Ale hmm.. teraz jakoś mi lepiej... I główka przestaje boleć....:)
Buziaczki dla Kochanych Słoneczek z FFc
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 maja 2002, 21:28

eh...a ja uwazam ze niewazne jaka piosenke zaprezentuja nasze Łezki. dla mnie zawsze beda najlepsi. bez wzgledu na pozycje jaka zajma. mam nadzieje oczywiscie ze beda mieli jak najwyzsza note. i zycze im tego z calego serca:)))
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 28 maja 2002, 22:31

Jak całe FFc zresztą ;) ... Nio bo My wszyscy wierzymy :):hop :hop :hop :hop
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 29 maja 2002, 8:27

Originally posted by MALWINA:-)))

jjj nie wybrali ludzie (tak mi sie wydaje) tylko sam zespol wraz z pomocniakmi menagerami i itd)

Podobno zespół dał kilka propozycji piosenek, a organizatorzy wybrali JJJ.
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika

Postautor: MALWINA:-))) » 29 maja 2002, 12:13

no wiec organiratorzy to przeciez nie sa zwykli ludzie tacy jak my tylko osoby ktore znaja sie na tym co podoba sie publicznosci
kto wie moze wsrod propozycji lez byla anastazja ale organizatorzy wybrali jjj:D
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 29 maja 2002, 13:43

Moje zdanie co do porównania tych dwóch i wyboru piosenki na festiwal:

Anastazja jest dużo lepsza, zwróciłaby na pewno większą uwagę publiczności, utkwiłaby w pamięci kazdego kto ja usłyszy, ale....uważam, że by miała małe szanse na zwycięstwo, właśnie ze względu na "ciężki" tekst, o śmierci, ludzie takie rzeczy lubią - ale w samotności, w domu, ale raczej nie na festiwalach, gdy przed chwilą sie gibali w takt jakiegoś hiciora Stachurskiego albo spiewali "Baśke" (podejrzewam, że ten kawałek będzie w czołówce...niestety).
Adam
gg 1412220
Awatar użytkownika
Paulina

Postautor: Paulina » 29 maja 2002, 14:17

Hmm... Adaś ma rację.. Teksty o śmierci nie podobają się wielu ludziom... Niestety... Ale cóż.. Starsi wolą posłuchać czegoś wesołego, co oderwie ich od kłopotów życia codziennego... Ale zobaczymy jak powiedzie się Łezkom... Ja trzymam kciuki już od teraz :)

Wróć do „Łzy”