ANASTAZJA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
rhaist

Postautor: rhaist » 08 lip 2002, 0:57

panstwo pozwola, ze sie przywitam i przedstawie :)

jestem rhaist - co widac, a pochodzem z polic :)

lezek slucham tak od hm.. ze trzech lat :P sa niezmiernie ciekawym zespolem, a zainspirowali mnie do zalozenia podobnej formacji, ale jeszcze nie wiem, co z tego wyjdzie :) jak ktos chce, i z okolic szczecina jest, mozna zlapac konmtakt - rhaist@poczta.onet.pl - ale, sorry, mialo byc o anastazji :) dla mnie jest na drugim miejscu, zaraz po "nadzieja nie dla mnie " :) szczerze mowiac tamta piosenka jest mi blizsza, a mianowicie dlaetgo, ze praktycznie rzecz biorac, opisuje mnie dokladnie :))) ale anastazja tysz wymiata, tylko ze hm.. jjj kometrcja jest, a anastazja pokazuje prawdziwe oblicze zespolu, ktory wg. mnie ogromnie sie rozinal od ostatniej plyty.. te solowki.. :) wreszcie i instrumenty maja cos do powiedzenia :)) a ze anastazja mi sie kojarzyla do tej pory szczegolnie z jednym z ulubionych utworoof metallici, so jestem podwojnie zadowolony :) teraz lubie obydwie anastazje - w tej drugiej szczegolnie txt: " ludzie nia maja prawa..." - no i fajne intro jest. dopra, na razie tyle... i tak za dyzo nabazgralem :P
Awatar użytkownika
ptysiak

Postautor: ptysiak » 09 lip 2002, 4:40

uwielbiam Anastazje zakochalam sie w niej od pierwszego uslyszenia trudno mi wybrac ulubiona piosenke LEZ bo jest ich duzo ale ta jest w czolowce zastanawia a ja uwazam ze czlowiek powinien sie czasami zastanowic i pomyslec o innych...
"Nie zatrzymuj LEZ
niech leca"
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 11 lip 2002, 3:16

Wiecie co???? a mi za każdym razem słowa "ludzie zabić mnie nie mogą" przynosza na myśl,że to o eutanazji, ale ten fragment, bo ledzie zabić jej nie mogą...
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 11 lip 2002, 3:36

Dla mnie cały utwór od samego początku to ewidentne pokazanie problemu eutanazji....i właśnie m.in.dlatego bardzo mi zależy żeby to był następny singiel (a wszystko na to wskazuje, że będzie) bo przynajmniej te "sępy" którzy określają teksty ŁEZ jako kicz być może zmienią w końcu zdanie. :twisted:
Sylwia
Awatar użytkownika
DAWIDek

Postautor: DAWIDek » 24 lip 2002, 23:00

To fajnie, że Anastazja będzie następnym singlem. Mnie się też bardzo podoba...
Gdy gubię sny jakby nigdy nie były, wysycha źródło mojej wielkiej siły!
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 14 sie 2002, 23:37

Adam nie słuchaj tego co piszą ludzie... ciekawe co oni by zrobili gdyby mieli taki zespol jak wy... o ile w ogóle coś by zrobili... myślą że wszystko jest takie proste.... wiele osób lubi krytykować, a robi to tylko dla tego, że są zazdrośni lub poprostu nie rozumieją pewnych rzeczy...
Sylwia
Członek FFC

Postautor: Sylwia » 17 sie 2002, 1:27

No wiesz moon ....czasem krytyka zdrowa jest potrzebna ale musi być obiektywna i szczera choćby po to, żeby pokazać artyście coś czego sam niedostrzega i po to żeby pokazać Tym wszystkim którzy myślą o nas jako o FANATYKACH a nie o FANACH (bo to zasadnicza różnica) :) :)

A co do clipu ANASTAZJA powiem, że specjalnie mi nie przeszkadza, że nie będzie ANI (oczywiście na pierwszym planie) a ALICJA BACHLEDA CURUŚ bo w przeciwieństwie do większości ja chyba jednak główną bohaterkę wyobrażałam sobie nie jako brunetkę a blondynkę..... :?
Sylwia
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 08 lis 2003, 0:09

Sylwia pisze:ja chyba jednak główną bohaterkę wyobrażałam sobie nie jako brunetkę a blondynkę..... :?

A Alicja Bachleda-Córuś to blondynka? Na clipie wygląda prawie jak brunetka, albo co najjmniej ciemny blond ;)
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 08 lis 2003, 16:13

Adam-LZY pisze:To będzie napewno następny singiel z teledyskiem na taśmie filmowej za 35000 zł.Mamy dzięki temu nadzieje,że wiele osób zmieni o nas zdanie....ale jak ktoś chce nas krytykować to i tak będzie,my o tym wiemy i mamy takich ludzi(nieobiektywnych)gdzieś.

wiem ze post dosc stary ale mimo wszystko chcialabym sie do niego odwolac

wiec juz wtedy mowili na lzy kicz... wtedy jeszcze nawet nie zauwazalam tego zespolu bo dalo sie... co do teledyskow to wysoka cena produkcji nie znaczy ze teledysk bedzie dobry. ochh lzy nakrecily teledysk za 35000 ale oni sa super oooll jeah. zabawne wiecie?
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Carti » 08 lis 2003, 19:10

cene tutaj moim zdaniem nie ma nic do rzeczy.. teledysk do Anastazji jest dobry... mi sie podoba...

Ps.: tak samo LImp nagral teledysk za prawie 1Mill USD a na MTVA wygral teledysk jakies gruby ktora wydala na niego smieszne pieniadze.. liczy sie wykonanie ....
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 08 lis 2003, 19:43

O Anastazjii mogę napisać jedno- miodzio ! wszystko teledysk i txt i melodyjka, dzieki kturej mozna ją rozpoznac np. ta na wstępie. Jest też w odpowiedznim miejscu ta wstawka, hociaż po niej powinno być koniec piosenki czyli śmierć tak jak w teledysku
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 08 lis 2003, 21:07

Anastazja - niewatpliwie moja ulubiona piosenka Łez. Tekst jest po prostu genialny - naprawde popis umiejetnosci! Muzyka do tego wcale nie gorsza - piosenka ma niesamowity, jedyny i niepowtarzalny klimat. A jak to sie wszystko zaczelo?? Bylo to w okresie jak wyszedl album JJJ. Nie wiedzialem nawet o nim ale sciagnalem sobie wtedy z netu 3 mp3 z tego albumu - Jestem jaka jestem, co mi sie spodobalo bo widzialem w TV teledysk, 8 Serc i wlasnie Anastazja. Sciagnalem i wrzucilem wszystko do winampa. Sluchalem wiele razy - ale zwracalem uwage w sumie tylko na Jestem jaka jestem, reszte to tak sobie sluchalem po prostu, mozna powiedziec ze bezmyslnie... I tak przez 3 dni chyba sobie sluchalem tych kilku mp3 - chociaz nie siedzialem wtedy duzo na kompie i juz znalem teksty na pamiec, spiewalem sobie jak to lecialo ale dalej nie wiedzialem w sumie nic o tekstach :lol: wiem moze to i glupie. I w pewnym momencie wsluchalem sie w tekst Anastazji. I jakby we mnie piorun walnal takie uczucie! Zdalem sobie sprawe o czym jest ten tekst. O jakiej tragedii opowiada. Az mnie zatkalo! Zaczalem sluchac ciagle Anastazji. To pierwsza piosenka o takiej tematyce z jaka sie spotkalem. Uwazam ze jest bardzo smutna i wprowadza specyficzny nastroj i klimat, jest nietypowa ale zarazem genialna!! Najlepiej jest na koncertach - wtedy to jest dopiero atmosfera!!! Sczegolnie w momencie kiedy przychodzi smierc przed ostatnim refrenem, kiedy wszyscy milcza, czekajac na to jedno uderzenie w hihat. Jest to cos niesamowitego i nie da sie chyba opisac slowami...
Łezki dziekuje Wam za ta piosenke!
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 08 lis 2003, 21:37

Qbiak pisze: kiedy wszyscy milcza, czekajac na to jedno uderzenie w hihat.

Echh niestety nie wszyscy milczą, a raczej mała połowa...większość zaczyna bić brawo ,bo myślą ,że to koniec piosenki... :evil:
Awatar użytkownika
Qbiak

Postautor: Qbiak » 08 lis 2003, 21:48

Cień Anioła pisze:
Qbiak pisze: kiedy wszyscy milcza, czekajac na to jedno uderzenie w hihat.

Echh niestety nie wszyscy milczą, a raczej mała połowa...większość zaczyna bić brawo ,bo myślą ,że to koniec piosenki... :evil:
ech bija brawo zwykli ludzie ktorzy nie znaja Łez, sa przypadkowymi "ofiarami" :lol: koncertu itp. FFC i fani wiedza ze nie koniec :)
Awatar użytkownika
niebieskooka

Postautor: niebieskooka » 09 lis 2003, 10:00

Ja również jubie bardzo "Anstazje" jeste jedną a wielu piosenek,które bardzo lubie.Jest to bardzo cirkawapiosenka, taka realistyczna. Ile razy s/łyszałam ja na zabawach t o myślałam o tych słowach"...nikt nie stoi wszyscy dobrze sie bawią,a moze wlasnie teraz na pewno ktoś napewno ktoś umiera....."

Wróć do „Łzy”