ANASTAZJA

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 09 lis 2003, 22:16

mnie taka myśl zawsze nachodzi na koncertach...
co do klaskania nie wtedy co trzeba :D po tym od razu widać kto slucha Łez
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
taszak

Postautor: taszak » 10 lis 2003, 19:18

Według mnie a wiem kiedy klaskać piosnka ta powinna się rzeczywiście skończyć w tym miejscu, reszta jest troszkę zbędna, psuje mi klimat. Może się mylę, może się nie znam. A co do klipu to kiedy po raz pierwszy go oglądałem było to hyba na vivie i redaktorka zapowiedziała że nie jest to teledysk dla ludzi o słabym sercu i lepiej aby się odsuneli od telewizora :) słuszna uwaga, hoć się nie odsunąłem :)
Nie ma boga na tym świecie !!!
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 lis 2003, 20:29

Marta (ot, tak) pisze:do teledyskow to wysoka cena produkcji nie znaczy ze teledysk bedzie dobry

Koszty polskich teledysków zawierają się zwykle pomiędzy 10 a 100 tysięcy.
35 tysięcy nie jest niczym aż tak szczególnie wyjatkowym.
Wtedy było to wyjątkowe dla nas i dla Łez, bo koszty poprzednich teledysków Łez były grubo poniżej polskiego minimum. Na przykład "Narcyz" i "Agnieszka" kosztowały coś około 2,5 tys.zł.
"Anastazja była chyba pierwszym teledyskiem Łez nakręconym za "normalne pieniądze", a nie za przysłowiowe grosze.
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 10 lis 2003, 20:49

i o ile pamietam to był to pierwszy teledysk z jako takim wątkiem :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 11 lis 2003, 11:58

SZKODA TYLKO ŻE NIEWIELU POTRAFIŁO TO DOCENIĆ....ANASTAZJI BYŁO BARDZO MAŁO NA TV. JA JA WIDZIAŁEM TYLKO RAZ, I TO NIE NA ZADNE J VIVIE CZY MTV, ALE NA ....PULSIE.....
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 11 lis 2003, 12:21

Adasiu ale mi nie chodzi o to jak to sie ma do ogolnopolskich cen teledysku tylko z jakim wybrzmieniem o tym oznajmil Adam K. z tego az razilo przeslanie - teraz bedzie duzo drozszy niz poprzednie i ludzie zobacza ze lzy sa super bo produkuja w miare drogie teledyski
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: Ignis » 11 lis 2003, 19:32

a ja dziś na vivie widziałam teledysk do Anastazji :D aż byłam w szoku jak go zobaczyłam siedziałam wpatrzona w tv jak zahipnotyzowana jak zaczełam krzyczeć do mamy że Anastazja leci to nie wiedziała o co mi chodzi :D bo myślała ze to teledysk tej wokalistki Anastazji i nie ma w tym nic nadzwyczajnego dopiero jak usłyszała text zrozumiała o co mi chodzi :P
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 12 lis 2003, 20:16

ja bardzo bardzo i jeszcze bardziej lubię Anastazję. Ona jest taka pięknie smutna!!! :*
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 lis 2003, 20:59

Marta (ot, tak) pisze:tylko z jakim wybrzmieniem o tym oznajmil Adam K. z tego az razilo przeslanie - teraz bedzie duzo drozszy niz poprzednie i ludzie zobacza ze lzy sa super bo produkuja w miare drogie teledyski

No coż, i tak mi nie uwierzysz jak powiem, że to przesłanie żle odczytałaś, pewnie z jakichś uprzedzen.
Awatar użytkownika
TrocheWspomnien

Postautor: TrocheWspomnien » 12 lis 2003, 22:14

"Anastazja" zalicza się do moich ulubionych piosenek Łez. Jest dla mnie tak ważna, że nie umiem nawet tego sensownie wytłumaczyć.. Po prostu, doskonale wiem o czym mówią słowa, przeżyłem (nie na własnej skórze) wiele rzeczy z tego utworu.. W sumie, całość jest streszczeniem pewnego rozdziału z mojego życia.. Niby smutek, żal, a jednak nadzieja, że po tamtej stronie jest lepiej..
Awatar użytkownika
annagdy

Postautor: annagdy » 13 lis 2003, 17:18

uwielbiam ten kawałek!!!!kiedy słucham JJJ to Anastazja jest zawsze klilka razy :) a na kocercie?
trudno opisać co czuję słysząc Anastazję live!!!pozdrowionka i do zobaczenia gdzieś tam....
annagdy
Awatar użytkownika
Dawid

Postautor: Dawid » 13 lis 2003, 21:08

[color=green]Ja także uwielbiam Anastazje :D Wyrazy szacunku dla każdego fana tej piosenki i w ogule zespołu ŁZY :D
P.S. Mam przepadzistego doła, Jeśli ktoś z was potrafi poprawić mi humor to bardzo bym prosił - PiSzCiE! :cry: Ciau
Awatar użytkownika
aniacha1

Postautor: aniacha1 » 16 lis 2003, 21:13

"Anastazja" to najwspanialsza piosenka na świecie !!!!!!!!!!!!!!!!! Mogłabym ją słuchać bez końca!!!!!! Jest po prostu cudowna!!!!!!!!!!!! Za każdym razem, kiedy tylko jej słucham (już nie mówię o teledysku - genialny!!!), z przejęcia aż dostaję dreszczy!! Apel do Łezek: WIĘCEJ TAKICH PIOSENEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - błagam!!!!!!!
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 17 lis 2003, 10:44

Już się wypowiadałem ale powiem jeszcze raz, najlepsza piosenka na JJJ wg mnie oczywiście :lol: ... a swoją drogą ja Anastazję często widziałem na VIVIE ale jeszcze częściej na TV Puls, czy TV Niepokalanów... a to była niezła niespodzianka :lol: ...
Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 17 lis 2003, 13:10

Na koncercie, po "Anastazji", można poznac kto słucha Łez, a kto przyszedł zobaczyć zespół, albo jest tu przypadkiem....Na pewno wiecie o który fragment piosenki chodzi....Na koncertach Łez, na których byłem, zawsze obserwowałem jak ludzie zaczynaja klaskać gdy skończyły się dzwięki EKG...Zawsze czułem się wyróżniony, że wiem (jako jeden z nielicznych) że to jeszcze nie koniec tego wspaniałego utworu.......:)
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...

Wróć do „Łzy”