Czy to jest fair ?

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Asiuncia

Czy to jest fair ?

Postautor: Asiuncia » 13 lip 2003, 20:38

czy można być fanem i nie jeździć na koncerty?
troche to głupie, biorąc pod uwage, że Łzy grają po różnych wsiach i zawsze zdaży się, żę pociąg akurat tam dojeżdża ;)
gdybym mogła nie opuściałbym żadnego koncertu Łez na dolnymśląsku! jeździłabym na każdy zlot (jak ta prawdziwą fanke przystało ;) )
ale mam 14 lat i rodzice mnie nigdzie nie puszczają!!
CZY TO JEST FAIR?
mój tata ciągle jeździ na koncerty swoich ulubionych zespółów, a ja pod czas, gdy FFC się świetnie bawi, musze siedzieć "zamknięta w tym pokoju z oczyma wpatrującymi się w jeden mały punkt" ! :? :?
nie wiecie jak ja się czuje, czytając Wasze relacje ze spotkań z Łzami. wtedy tylko myśle "a mnie tam nie było" :cry:
podejżewam, że gdybym miała 16 lat to również nie mogąłbym nigdzie jechać :|
przecież mój tata był zdygany jakmoja mama jechała kiedyś pociągiem.
przecież zawsze musi być ten pierwszy wyjazd z domu! nie moge siedzieć "zamknięta w klatce na 4 spusty" :!: :!: :!:
LUDZIE!!! POMOCY!!!!
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 13 lip 2003, 21:13

wiem jak sie musisz czuć... Szczegolnie jak jakis koncert/spotkanie jest blisko... ja tak miałam kiedy skręciłam noge na nastęony dzień miały być koncerty w Pszowie i Chorzowie... to było okropne... Ale ciebie rodzice nie chcą puścić ze względu na wiek... nie dziw się im... bo takie koncerty sa oczywiście trochę niebezpieczne (przykład Chorzów... wiecie o co chodzi)... poza tym przejazd itp. Ja mam 17 lat i też nie zawsze rodzice są chętni.... a jak miałam 14 to nawet nie marzyłam o takich wyjazdach... Narazie musisz sie rodzicą pokazać jako odpowiedzialna osoba...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 13 lip 2003, 22:32

oj Asiunciu można być fanem i nie jeździć na koncerty Łez... no przecież ja też miałam problem przez cały czas aż do wczoraj... moja mama widać doszła do wniosku że skoro niedługo skończę te 18 lat to można mnie puścić samą... i tak isę dziwię że tak łatwo mi poszło...
poprostu poszłam i oznajmiłam mamie że jadę do Chorzowa (wtedy miało to być w Chorzowie nie jak ise okazało w KAtowicach...) i powiedziałam że ja muśzę jechać :D i pojechałam...
ale do tej pory były problemy i to duże... a wszystko przez "997" :D
naprawdę ;-)
do tego wyjazdu nigdy nie mogłam jeździć sama Asiuńciu nawet jak miałam 16 lat... ;-) nawet mając 17... bo rodzice się o mnie bali
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 13 lip 2003, 23:30

Asiuncia,mnie tez rodzice "trzymali pod kluczem" :P Na szczescie to sie zmienilo i nie moge wlasnym oczom uwierzyc :D A jak nie chca Cie nigdzie puszczac to zaproponuj zeby jechali z Toba :)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 13 lip 2003, 23:47

nie martw sie, ja mam to samo. do Katowic mnie puścili tylko pod tym warunkiem że siostra ze mną pojechała mimo tego iż mam gdzie spać w Chorzowie i z noclegiem nie byłoby problemu. moze teraz bedzie inaczej, bo zawsze jest najtrudnijeszy pierwszy raz. Asiu nie martw sie- bedzie dobrze, nie trać nadziei (jak to mawia Marik)
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 13 lip 2003, 23:57

Asiuncia... pociesze cie ze mnie nawet teraz nie chca puszczac gdzies dalej mimo ze niedlugo koncze 18 lat... np. wczoraj zapytalam czy bede mogla jechac z forum na koncert do Kedzierzyna... i zaczeli mi robic wyklady ze to za daleko itp... ja bedac w twoim wieku to podobnie jak Syriel... tez nawet nie marzylam o takich wyjazdach... zobaczysz... kiedys na pewno postawisz na swoim :D a poki co to zaproponuj rodzicom wspolny wyjazd na taki koncert (jak juz wczesniej powiedziala Kasia) ... moze jak poznaja nasze Forum to zmienia zdanie?? :wink:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 14 lip 2003, 0:08

ally pisze: moze jak poznaja nasze Forum to zmienia zdanie?? :wink:

no właśnie :D jak moj father poznal forum w Wawie(tzn zobaczyl)i wie jak lubie ŁEZki to juz zupelnie co innego mówi.Moge jechać z przyjaciółką do Chojnic na koncert łezów i pozwolili mi wrócic o 6 do domku z koncertu i w Gryfinie byłam ze śliwka,Ghravem i Karolcia-zyc nie umierac :!:
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 14 lip 2003, 2:30

Ja mam 20 latek (21 w grudniu hihi ) i moja starsza choc mam tyle lat tesh niechcetnie mnie puszcza na koncerty...od niedawna mam nowa zasade-poporstu wychodze i nawet nie mowie kiedy przyjade-poprostu ide :D Co moge Tobie doradzic...Napewno nie rob to co ja hehe bo cie nigdy nie puszcza :wink: Najlepiej z nimi pogadac jak fajne sa osoby z forum-np powiedziec ze jedziesz np z kims na koncert, albo zeby tata jechal z Toba-moze jemu tesh spodoba sie taka muzyka??:) Moze zawsze jeden raz jechac z Toba i pokazesz mu na miejscu jak sie bawi forum i jak moze byc fajnie na koncercie :wink: Musisz jechac rowno z rodzicami hehe :D
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lip 2003, 11:06

ally pisze: moze jak poznaja nasze Forum to zmienia zdanie?? :wink:

W tym wypadku to Asia już nigdy nigdzie nie pojedzie :twisted:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Re: czy to jest fair???

Postautor: benektorun » 14 lip 2003, 15:50

Asiuncia pisze:[podejżewam, że gdybym miała 16 lat to również nie mogąłbym nigdzie jechać :|

hmmmmmm ja mam 16 lat ale mam luz bo na slask mnie poscili!
live is brutal! szkoda jedna dusza do zabawy ubywa! ale martynka tez ma 13 lat i wszedzie jezdzi!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Martynka

Postautor: Martynka » 14 lip 2003, 18:04

benektorun pisze:ale martynka tez ma 13 lat i wszedzie jezdzi!

I własnie przez to jezdzenie martynka kiedyś zbankrutuje na kawach ;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
ihas
Kontaktowanie:

Postautor: ihas » 14 lip 2003, 18:12

No tak rodzice sa wredni, gdyby nie benek też bym nie pojechał na śląsk, od zawsze słysze ze jestem małolat [16] w sumie tak ale przecież niejest tak źle żeby niemogłobyć gożej. Najlepiej znaleźć sobie jakiegoś kompana do podróży to podbudowywuje zaufanie u rodziców :)
PozdrwaiaM !
"wiem po co mówie,
czemu mówie,
co i komu..."
Awatar użytkownika
Iwona
Członek FFC

Postautor: Iwona » 14 lip 2003, 18:14

Zgadzm się. Moi rodzice też mnie nie puszczają na zloty i na koncerty gdzieś dalej, a przecież Łzy nie mogą grać tylko nad morzem, więc też siedzę i myślę " oni się tam bawią, a ja tu siędzę". Chyba wszyscy rodzice są zbyt nadopiekuńczy!!!!!!!!!!!!!!! :cry:
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 14 lip 2003, 18:57

Cień Anioła pisze: :D A jak nie chca Cie nigdzie puszczac to zaproponuj zeby jechali z Toba :)

widziałam Łzy tlyko raz, we Wrocławiu na premierze NCNJ. moi rodzice tez tam byli. podejżewam, żę gdzieś z daleka mnie obserwowali ;) no i widzieli, że dobrze czuje się w Waszym toważystwie... a jednak...
jak moja mama jechała sama pociągiem, to mój tata cały się dygał... No, ale chyba będę dobrej myśli :lol: z tym, że chyba głównie chodzi o dojazd pociągiem... no bo chyba rodzice się nie boją mnie zostawić pod Waszą opieką :twisted: hehe ;)
Martynko, nie przerażaj mnie ;)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 14 lip 2003, 19:10

benektorun pisze:hmmmmmm ja mam 16 lat ale mam luz bo na slask mnie poscili!
live is brutal! szkoda jedna dusza do zabawy ubywa! ale martynka tez ma 13 lat i wszedzie jezdzi!

"wszędzie" jest w tym wypadku określeniem zbyt pochopnym... Martynka i parę innych niewiast z Rybnika jeździ ponieważ ich mamy znają Sylwię dosyć dobrze i mają do niej należyte zaufanie... benek zauważ że oprócz wieku znaczną rolę odgrywa w tych sprawach także płeć...

Asiuńcia pisze:no bo chyba rodzice się nie boją mnie zostawić pod Waszą opieką hehe

Asia jak Twoi rodzice już nas widzieli to może by sie zgodzili jakby ktoś po Ciebie przyjechał? :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Koncerty”