Gdzie Ci co tworzyli FFC???

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 30 lip 2003, 15:56

ytrzeba zagadac z moonem o ten punkt regulaminu i o blokade! ale i tak wszystko za;ezy od ludzi!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 05 sie 2003, 21:28

morelkaz i jeszcze kilka osób oburza podział na nowych i starych...
Ludzi na forum łączy przyjaźń (jakaś tam jest), zażyłość, koleżeńskość... ffc jest zgraną grupą, to tak jakbyś weszło do paczki dobrych przyjaciół i rządała aby oni Cię już teraz zaakceptowali... po chwili znajomości...
Zamiast denerwować sie z miana "nowej" :D wykorzystaj czas na lepsze poznanie się z forum :D
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 11 sie 2003, 23:57

morelkaz pisze:Uważam, że robienie podzialow jest glupie. Przez takie podzialy niektorzy nowi moga sie troche bac wypowiadac na rozne tematy, wkoncu sa nowi i maja inne prawa niz ci starzy :? Tak ja to przynajmniej rozumiem... ze jak ktos jest stary to sobie moze pozwolic na wiele wiecej i jemu nalezy sie szacunek... HALO a czy nowym szacunek sie nie nalezy :?:
Regulamin mowi ze nowi sa mile widziani pod warunkiem ze nie zadzieraja nosa, hmmm.... a czy starzy moga zadzierac nosa. Ciekawe.... ja nie mowi ze ktos tu sie jakos madrzy, ale bez przesady.

A napisałam, ze niektorzy nowi zachowuja sie lepiej niz inni starzy, bo według mnie wieksza wartosc dla foru ma nowy, ktory pisze madre i ciekawe posty, niz stary,ktorego posty sa mniej wartosciowe lub gdy nie ma tych postow wcale :twisted:

Po pierwsze to podział był i zawsze będzie, ponieważ wiadome jest, że starzy Forumowicze są z sobą zrzyci...będą się bronić...
Po drugie popre Martynke...pewni ludzie coś tu od dawna budowali...i owocem tego jest przyjaźń...dla nowych osób (przynajmniej takie są moje odczucia) to tylko pisanie postów....
Po trzecie moze to, że ktoś przestał pisać jest wynikiem tego, ze poprostu znudziły Go powtarzane tematy....ciągłe kłótnie z nowymi forumowiczami...
Po czwarte weszłam dzisiaj na forum po raz pierwszy od jakiegoś czasu i jak zaobaczyłam co sie dzieje to mi łzy w oczach stanęły....i zwątpiłam czy warto...nie wiem czy chce wymieniać sie zdaniem z kimś kto ma nick "Anka, ot tak" .... bo jeśli to wyraża Jego gust co do piosenenk...to chyba nie mamy o czym rozmawiać.....na koniec apeluje do starych Forumowiczów...Kasia, Dorotka...Gosia....piszcie, bo stracimy to co było....warto się kłócić i udowadniać ... pisać jak było....(to co można:P) pokazać, że to jest właśnie siła Forum!
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 sie 2003, 0:08

lukrecja_15 pisze:...Kasia, Dorotka...Gosia....piszcie, bo stracimy to co było....

Moim skromnym zdaniem między innymi dlatego że starzy znajomi "złożyli broń" wygląda to tak, jak wygląda... :?
czasem trzeba sie pokłucić żeby było normalnie :)
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 12 sie 2003, 0:14

gdzie Ci co tworzyli FFC? własnie gdzie. "starzy" forumowicze naprawde coraz mniej tutaj sie pojawiają. mówie "starzy" bo według mnie te podziały są jak najbardziej wskazane. przeciez my jesteśmy otwarci na nowych ludzi i z chęcią przyjmiemy ich do grona "starych" tylko żeby tak było oni muszą chceć.ale zauważyłam ze przychodzą po to aby napisac posta. z przyjsciem nowych pojawiły sie rownież kłónie, których kiedyś nie było.
Lukrecja ma racje, musimy walczyć o to co tutak tworzymy. nie można sie poddawać.warto jest sie wykłucić o swoje,a przynajmniej spróbować.teraz w wakacje trudno jest to zrobić bo jak wiadomo większość z nas gdzieś wyjeżdża,ale po powrocie do roboty.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 12 sie 2003, 10:21

Jeśli wy się chcecie kłócic, to ja dziękuje bardzo. Ja nie mam ochoty kłócić się z ludzmi, których lubie i szanuje i przynajmniej dla mnie forum to nie tylko okazja do napisania posta, ale rowniez do poznania wielu cudownych ludzi, ktorych niewatpliwie jest tu wielu :)
A tak poza tym to bardzo prosze o napisanie według jakiej daty mozna odroznic nowego od starego, bo nie wiem czy ktos kto jest tu pol roku jest starym czy nowym.
A tak poza tym to ja sie wcale nie oburzam :twisted:

Pozdrowienia i całuski :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
marigell

Postautor: marigell » 12 sie 2003, 11:13

Nie ma daty. "Starym" się jest przez zasiedzenie :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 12 sie 2003, 13:05

ja jestem na forum do kilku miesięcy , z gadzam się ze `starymi` forumowiczami, że powinien panować tu jakis porządek
ja sama na samym poczatku chcialam nabijać posty ale potem zrozumialam że foru to nie tylko pisanie to cos więcej przynajmniej dla mnie poznalam tu sporo fajnych ludzi i to się liczy
a za wszystkie moje przewinienia żałuję i przepraszam
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 sie 2003, 13:09

moerlka zadziwiasz mnie!
Stałaś się samozwańczą przedstawicielką/obrończynią "biednych, pokrzywdzonych i uciśnionych tzw.'nowych' " choć sama już dawno do nich nie należysz -w końcu masz już ponad dwieście postów na końcie i siedzisz tu już od dłuższego czasu a więc znasz juz sporo ludzi i sporo ludzi zna Ciebie...w jakims tam stopniu..
A jednak ciągle, na upartego i "w koło macieja" wywlekasz temat który już dawno powinien umrzeć śmiercią naturalną...
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 12 sie 2003, 14:28

Jednak nie ilosć postów świadczy o byciu "starym" ale ich jakość!!
To tak na wszelki wypadek napisalam by ktoś błędnie nie zinterpretował posta jesoosa :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 12 sie 2003, 15:26

sara pisze:Jednak nie ilosć postów świadczy o byciu "starym" ale ich jakość!!

Czy ja dobrze widzę? ;) Ponad 1500 masz już tych dobrych jakościowo? ;) :twisted: :P
marigell

Postautor: marigell » 12 sie 2003, 15:32

Ekhm ... 1527 :roll: no może nie wszytkie tak super dobre, mnie też zdarzały się wpadki, a Ty się nie czepiaj bo śmiecisz :twisted: :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 12 sie 2003, 17:22

jesoos pisze:Stałaś się samozwańczą przedstawicielką/obrończynią "biednych, pokrzywdzonych i uciśnionych tzw.'nowych' " choć sama już dawno do nich nie należysz

Owszem jestem tu nowa i nie wydaje mi sie abym kiedykolwiek mowila ze tak nie jest.
Ale przede wszystkim to ja tu nikogo nie bronie, heh zreszta nie mam zamiaru tego robić. Napewno nie jestem tez tu nikogo przedstawicielka, gdzyz w zadnym stopniu sie nia nie czuje.
Jeśli uważasz, że dalsze moje pisanie w tym temacie jest zbędne, to moge już tu nic nie pisać, nawet mogę już nic na całym forum nie pisać jeśli je zaśmiecam, bo sama chce aby byl tu porzadek. A piszac w tym temacie chcialam zwrocic tylko uwage na to ze nie wydaje mi sie aby czas spedzony na tym forum byl wyznaczniekiem tego czy ktos zasmieca forum i czy go lubimy i ma ciekawe posty.
A tak poza tym to ja tego tematu nie "odswierzyłam", lecz lukrecja.

A tak poza tym to dzieki saro za wyjasnienie o co chodzilo jesoosowi :D
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 sie 2003, 19:18

morelkaz pisze:Owszem jestem tu nowa i nie wydaje mi sie abym kiedykolwiek mowila ze tak nie jest.

Ależ oczywiście masz rację :D to JA tak mówię :D jesteś tu juz kilka miesięcy, o ile mój zegar biologiczny mnie nie zawodzi i osobiście przestałem Cię już uważać za 'nową' :wink: :P

morelkaz pisze:Ale przede wszystkim to ja tu nikogo nie bronie, heh zreszta nie mam zamiaru tego robić. Napewno nie jestem tez tu nikogo przedstawicielka, gdzyz w zadnym stopniu sie nia nie czuje.

hmmm w takim razie robisz to chyba podświadomie :wink: bo to własnie w Twoich postach swojego czasu najwięcej czytałem tekstów typu "odczepcie się od 'nowych' "

morelkaz pisze:Jeśli uważasz, że dalsze moje pisanie w tym temacie jest zbędne, to moge już tu nic nie pisać, nawet mogę już nic na całym forum nie pisać jeśli je zaśmiecam,

nienienie, jeszcze raz więc: nie uważam żeby Twoje pisanie było zbędne w TYM temacie... uważam że niepotrzebnie wywlekasz kolejny raz sprawę kto jest 'nowy' a kto niekoniecznie :P

morelkaz pisze:A tak poza tym to ja tego tematu nie "odswierzyłam", lecz lukrecja.

nie chodzi mi o TEMAT ale o zagadnienie...nowy/stary...koniec tematu.
It's the only way.
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 13 sie 2003, 0:11

Jesli aż tak bardzo uraziły was moje słowa to przepraszam. Ale nie wydaje mi sie abym to ja tak wyjatkowo zasmiecala to forum....

Wróć do „Łzy”