Chojnice.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 04 sie 2003, 14:44

eeeeee.... 25zł. za bilet?? zwała :(. To sobie chyba tylko pójdę na koncert w Gdańsku. bleeee i tak będzie to 3 mój koncert Łez w te wakacje :P
Awatar użytkownika
jednorożec
Kontaktowanie:

Postautor: jednorożec » 09 sie 2003, 11:50

właśnie wróciłam z tego koncertu... i po prostu nie wierzyłam, że może być aż tak pięknie... atmosfera była super, wszyscy się dobrze bawili... po prostu brak mi słów...mieli grać jako pierwszy zespół, ale zagrali ostatni...i to było świetne wejście :) największa gwiazda wieczoru - Łzy :))) Po koncercie, też ciekawie się działo...ale nie lubię opowiadać szczegółów więc wybaczcie za ich brak ;) a tak poza tym DZIĘKUJE WAM ŁEZKI ZA TEN KONCERT :!: :!: :!: :D :D :D
"Zamknięte we wspomnieniach szczęścia sekundy,
Przetrwają najgorsze świata chwile,
Przetrwają śmiertelne życie,
Przetrwają kolejne odrodzenie...."
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 09 sie 2003, 14:53

jestem na pielgrzymce a tak bardzo chcialem tam byc!
mam teraz postoj w sieradzu a ze jestem uzalezniony od neta i forum to tu pisze! oczekuje dluzszej recenzji!!!
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 09 sie 2003, 20:27

Wczoraj byłam na koncercie w Chojnicach. Brak mi słów, by określić jak było wspaniale (szczególnie po koncercie). Widać, że dla niektórych członków Łez ważny jest kontakt z fanami. No, bo przecież nie każdy ma czas by rozmawiać z dwiema "nienormalnymi" fankami ponad półgodziny. A jednak ktoś "nienormalny" znalazł chwilkę :wink: Dziękuję Wam Łezki!!!!!!!!!!!!
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 14 sie 2003, 19:21

szczegolowa relacja ode mnie na pewno sie ukaze, ale niezbyt predko, jakos w przyszlym tygodniu, pod koniec. aktualnie neta mam bardzo ograniczonego, nie ma mnie w domu.

pozdrawiam
Obrazek
Awatar użytkownika
GlaNiK

Postautor: GlaNiK » 22 sie 2003, 4:36

A ja bylem na Lzach w Chojnicach, nie jestem jakims zagozalym fanem, tudziez fanatykiem zespolu, ale kocham ich za ich teksty i za muzyke :-) A koncert hmmm, koncert byl genialny, o wiele lepszy od ich poprzedniego koncertu zagranego w Chojnicach i wcale nie jest prawda ze 25 zl to jakis majatek za bilet, ja tam wydalem to z prawdziwa przyjemnoscia ;-) Recenzji ode mnie nie bedzie bo sie nienadaje na recenzenta, zreszta nie pamietam dokladnie... Ale ja tak zawsze mam po ich koncertach :P Jak zwykle stalem wsluchany w muzyke ;-) Pozatym podobno ma byc wydana jeszcze raz ich plyta/kaseta/album "Demo" a przynajmniej tak mi powiedziala bardzo mila osoba ktora zajmowala sie sprzedarza plyt... :-) Czekam teraz na kolejny koncert Lez w Chojnicach :-)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 sie 2003, 11:40

GlaNiK pisze: Pozatym podobno ma byc wydana jeszcze raz ich plyta/kaseta/album "Demo" a przynajmniej tak mi powiedziala bardzo mila osoba ktora zajmowala sie sprzedarza plyt... :-)

Bardzo mila osoba ktroa zajmowala sie sprzedarza płyt to Karinka :) I Demo ma byc dostepne w Łzowym sklepiku,tyle co wiem.
Awatar użytkownika
po prostu ja

Postautor: po prostu ja » 23 sie 2003, 16:25

wrocilam do domu, moge pisac :)

na koncert wybralam sie z bratem, potem doszedl do nas jeszcze kolega z chojnic, ktory dal nam nocleg - oj, potrzebny on byl :)

przede wszytskim na samym poczatku wieeeeeeeeeelkie dzieki dla Adriana, za wejsciowki. bardzo, bardzo, bardzo dziekuje :) podziekowania tez dla Kariny za cerpliwosc (tych telefonow bylo calkiem sporo :) )

sama impreza zaczela sie dosc czesnie. o 21.00 weszla pierwsza gwiazda - KOMBI. szczerze?? nie zachwycilo mnie, ale dalo sie pobawic :) koncert trwal jakies poltorej godzinki, potem do konceru zaczely przygotowywac sie Wilki. Wilki zagraly super, nie wiedzialam, ze Gawlinski ma taki super glos na zywo. ale nie tu o tym :) tylko na forum Wilkow moze kiedys... :) zeszli ze sceny punkt polnoc, i zaczely sie przygotowywac Łezki. weszli na scene o 00.40, pozno. jednak widac bylo, ze wiele osob czealo wlasnie na Łzy. koncert byl naprawde niezly, Ania wygladala slicznie w bieli (chyba lpiej jak w czerni) nie bylo ZADNYCH problemow z naglosnieniem (a w przeszlosci sie to niestety zdarzalo). Adam mowil, ze byl to pierwszy koncert z nowym naglosnieniem - wyszlo super :) na moje bez zarzutu.

koncert zaczal sie piosenka "dla milosci, warto". bardzo mi sie podobalo wejscie, wiszaca zaslona z zegarem jak na okladce plyty, wstep do piosenki jak na plycie, i w momencie jak Ania zaczela spiewac, zaslona opadla - interesujacy pomysl :)

zagrano wiele piosenek z najnowszej plyty, jednak zabraklo mi textow Arka. podobno piosenki sa zbyt trudne... ja tak nie uwazam, ZADAM "BALU" :wink:

grane tez byly piosenki z WZZS. w przewadze, zabraklo mi tez piosenek tylu "labedz"...

ogolnie koncert byl naprawde niezly.. choc wyzej stawiam koncert w toruniu z lutego tego roku. ale to dlatego, ze nie bylo takiego tloku, i bylo po prostu wiecej miejsca by sie bawic. no, i zaden podpity jegomosc nie wkrzykiwal mi do ucha "kocham Cie Aniu!!" :wink: a cos takiego mialo miejsce w chojnicach wlasnie (podejrzewam, ze Ania nie slyszala)

publicznosc rowzniez wspaniala, mimo poznej pory wszyscy bardzo dobrze sie bawili. slaba znajomosc najnowszej plyty (przynajmniej tam, gdzie ja stalam), za to WZZS obcykana calkiem, calkiem :)

zespol zszedl ze sceny ok.2.30 o ile mnie pamiec nie zawodzi.

czekam na ocene koncertu przez zespol - mi sie bardzo podobal :)

jeszcze raz dziekuje Adrianowi :) jest za co :)

a podobaly mi sie tez efekty pirotechniczne :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 23 sie 2003, 17:42

po prostu ja pisze:koncert zaczal sie piosenka "dla milosci, warto". bardzo mi sie podobalo wejscie, wiszaca zaslona z zegarem jak na okladce plyty, wstep do piosenki jak na plycie, i w momencie jak Ania zaczela spiewac, zaslona opadla - interesujacy pomysl :)

Teżbym to chciała zobaczyć.Byłam na kocnercie w Swinoujsciu gdzie zasłona spadła za wcześnie :P a w Miedzyzdrojach nie bylo jej gdzie zawiesic...
po prostu ja pisze:a podobaly mi sie tez efekty pirotechniczne :)

Efekty pirotechniczne to mam nawet na zdjęciach :P I Bardzo Miły Pan je robi :D :P

Wróć do „Koncerty”