Zespół AV

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 28 lip 2003, 13:20

Mysle ze Moon i spolka to nie tylko moon, rhaist i ja.... bo tu chyba wszyscy maja podobne zdanie... a co do tworzenia twojego zespolu to juz nie rozumiem... raz piszesz ze to cos powaznego a pozniej (po tym jak cie skrytykowano) ze to tylko zabawa....

nie lubie jak ktos ocenia całokształt po 1 przykładzie. a zwłaszcza jak jest nie miły.

udostepniles nam 1 piosenke do posluchania i na jej podstawie mielismy stwiedzic co o tym sadzimy.... nie spodobalo sie... wiec teraz nie pisz, ze nie lubisz jak ktos krytykuje twoje dziela nie znajac reszty...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 28 lip 2003, 13:31

Sylwia;-) pisze:Hej moon ja tak trochę teraz gram, ale kiedyś częsciej , nie wiem czy moge ci pomóc ale jak tak to spoko. podrosylwia;-)

Ja pytałem kto gra na gitarze w tym zespole AV.......
...
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 28 lip 2003, 13:38

mailem ten post napisac wczesniej jakąs 1 h temu, ale miałem awarie neta oto on:

tuptus, nikt jeszcze mnie tak nie pocieszył :)

musze cos napisać

wiem, ze moze niektorzy z was odniesli wrazenie, ze ja nie moge przyjąc krytyki. sorry. to nie tak. bardzo potrzebna jest mi kazda opinia. to pomaga nam (a zwłaszcza mi) sie rozwijać. dla mnie najwazniejsze są opinie na temat tekstu i melodi, ale bardziej tesktu, bo ja je tworze. Rokko, jesli chciales sie ze mnie zasmiać to powiem ci, ze ci sie nie udało, bo tesktu do KOCHAM nie napisałem ja. hehehe ;). Ale powaznie. Aneta ma słaby glos, ale wierzcie mi. Ona musi być wokalem. Gdybyscie znali sytuacje od srodka przyznalibyscie mi racje. nie cierpie jak ktos chce pokazac jaki on to jest mądry i daje beznadziejne wypowiedzi nie mające celu (mowie tu o Rokko). Umowmy sie, ze jak bedzie mozna sciągnac wszystkie wtedy mi wszystko opiszecie, ale powaznie, bo to jest wazne. Wszystko ma swoje początki i wszystko na początku jest trudne i zazwyczaj złe. Mielismy rozmowe z recenzenstem, jak najbardzije obiektywną, był zachwycony. Nie chce sie chwalic tyylko wytlumaczyc, ze potrzebuje opini, ktore pomogą, a nie przeszkodzą (mowie tu o Rokko, ktory cokolwiek juz powie bedzie żałosną nieprzemyslaną krytyką) ,,są ludzie ktorzy kochają jezdzic na rowerze,, człowieku. ile masz lat? jak pojmujesz slowo ,,kocham,,. Mysle, ze moge oceniac teskt ,,Kocham...,, bo nie ja go napisałem. Teskt jest poruszjący i głęboki, mimo, ze krotki. widać ze osoba go pisząca kocha człowieka a nie rower. Jezeli macie jeszcze jakies wątpilowsci odpowiem

moon, na gitarze grał moj znajomy. dzis zas sam cos nagrałem do piosenki, ktora ma podsumować treściowo całą plyte.

Sorry, dla wszystkich. Postaram się (bo raczej anetka sie nie postara) zeby było lepiej. Sorrry, ze tak wyszło. Nie jestem na nikogo obrazony (i chyba tak naprawde nie mam powodu). Jak bedzie wszystko (juz nie dlugo) to pogadamy.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 28 lip 2003, 13:48

wd5 pisze:Ona musi być wokalem. Gdybyscie znali sytuacje od srodka przyznalibyscie mi racje.

Czemu MUSI BYĆ??
...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 28 lip 2003, 14:08

Oops sorki moon, źle zrozumiałam ale mozesz mi to wybaczyć bo jestem wczorajsza... :oops:
Awatar użytkownika
cool

Postautor: cool » 28 lip 2003, 14:12

Stary!!!

ja już nie rozumiem:

1. tekstu nie pisałeś Ty
2. "Spiewa" Twoja 11-lenia koleżanka i 'musi tak być"
3. na gitarze zasuwa znajomy

wytłumacz mi proszę jaka jest Twoja rola w tym przedsięwzięciu

pozdrawiam
Awatar użytkownika
ROKKO

Postautor: ROKKO » 28 lip 2003, 14:22

Ty chyba masz jakiś kompleks, ew. jesteś uprzedzony. Prosiłeś o krytykę, to jąmasz :!: Jaki głęboki text??? Gdzie??? W którym miejscu??? Może zbyt impulsywnie coś napisałem ale moja opinia jest taka, ze lepiej działać z wyprzedzeniem w takich zapędach!!! Twój pech polega na tym, że akurat na textach, poezji, recenzjach i muzyce się trochę znam. A recenzji troszkę już w życiu napisałm... I nie była to w gazetce szkolnej!!! A lat mam pewnie sporo więcej niż Ty. Na forum jestem od wczoraj, bo mi kolega "branżowiec" wysłał to "coś" i płakał ze śmiechu.

Kolejna sprawa - co to za bzdura z zasłanianiem się "sprawą od środka". Albo ktoś umie śpiewać, albo nie. Może to być nawet Twoja mama, żona, czy ktokolwiek, ale jak nie umie śpiewać to się go wywala z zespołu i już. Nikt poważny z artystów się nie tłumaczy, że były jakieś tam sprawy trzecie przy nagrywaniu płyty. Przykład kompromitacji W.Houston w Sopocie - zaśpiewała żenująco. Cała prasa śmiała się, a ona niemalże tak jak Ty - byłam chora, brałam antybiotyki i nie pisaliby tak państwo, gdyby znali sytuację od środka... No ubaw po pachy!!

Jeszcze o głębi tekstów. Takich "wynurzeń" są miliony w szufladach nastolatków. Dla nich to coś pięknego, ważnego itp. A na świetle dziennym zyskują zaszczytne miano: L I P A! Są całkowicie miałkie - zupełnie jak Twoje i tej koleżanki od "Kocham". Nie wiem kto Ci recenzował te teksty, ale nikt, kto się tym szerzej zajmuje. Próbuj szczęścia, ale NOT IN MY HOUSE!!! Ale rodzina na pewno będzie zachwycona (Twoja oczywiście). Pozdrawiam.
Simplicity - the ultimate sophistication.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 28 lip 2003, 20:11

cool pisze:Stary!!!

ja już nie rozumiem:

1. tekstu nie pisałeś Ty
2. "Spiewa" Twoja 11-lenia koleżanka i 'musi tak być"
3. na gitarze zasuwa znajomy

wytłumacz mi proszę jaka jest Twoja rola w tym przedsięwzięciu

pozdrawiam

jest to do tej pory jedyna piosenka do ktorej nie napisałem tekstu, jest tez jedna do ktorej nie ulozylem melodi, ale to nie jest ,,Kocham...,,. Takze jedyna do ktorej nie zrobilem muzyki

czy musze ci jeszcze mowic co ja robie w tym ,,zespole,,?

Rokko

Nie widzisz głębi w tym teskcie? Szkoda, bo ona tam jest. Nie porownoj nas z profesjonalnymi zespolami, ktore isnieją na rynku muzycznym ok? i nie mam pecha, ze sie znasz na tekstach. Poczekaj az wszystkie, jak ty to nazywasz ,,lipy,, bedzie mozna sciągnąc. Moze bedziesz łaskaw je posluchac i ocenic tesky. Byc moze twoje podejscie sie zmieni. A co do ,,styuacji od srodka,, to nie znasz mnie, nie wiesz czy umiem pisac, czy nie. Nie mysl standardowo. ok? a propo wokalu. dobra wyrzuce ją jak mi dasz wokal co umie spiewac, bedzie chodzic na proby, i starac sie najbardziej jak potrafi.

Czy ty, jak i inni, nie umiesz zrozumiec, ze to nigdy nie bedzie profesjonalne? Ze to nigdy nie bedzie do konca dobre. Wiec czuj sie wielką komisją i skąd mozesz wiedziec, czy rencenzenci znaja sie na muzyce czy nie? Nie obrazaj osob nie znając ich. Najlepiej schowaj swoją pyche gdzies pod stół. Nie podoba ci sie piosenka (pomijając jej glos) to ok. Ale nie rob z tego sensacji jaki to smiech, bo na razie sam jesteś Śmieszny.

Nie chce cie obrazac, ale moze pogadamy o tym jak wszystkie piosenki bedą na stronie i sie przyjzysz im lepiej z neutralnym nastawieniem. Nie rzecz w tym, ze robisz recenzje. Mowie, nie znasz mnie i nie wiesz co moge (nie chce teraz pokazac jak ja to potrafie pisac teskty). Najlepiej przemysl to wszystko i nie wyciągaj pochopnych wnioskow.

Zresztą ja nie musze ci sie tłumaczyć, a ty NIE MOŻESZ nikogo obrazac nie znajac go.

A my bedziemy sie starali aby pioseki byly jak najelpsze w kolejnych plytach. Byc moze ktos z forum ucieszy sie kiedys jak byc moze odniesiemy jakis chocby mały sukces

Jezeli ktos ma pytania niech je pisze na gg, bo mi nie chce sie pisac postow.

Wszystkim, nawet tobie Rokko, dziekuje za opinie, pomogą przy tworzeniu nastepnej plyty. Ja bede teraz troche zajęty przez jakis czas, wiec rzadko bede tu wpadał. Piszcie na gg. Rokko pisz na gg i dajmy juz spokoij temu cyrkowi. ocenisz teskty i muzyke, ale zwłaszcza teksty jak juz wszystko bedzie i to samo zrobią inni. to na pewno pomoze.

Pozdrawiam
Izma wróciła
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 29 lip 2003, 11:05

juz powinna sie tam brama sciągnąc. zrobilem wszystko co mogłem i mnie się sciąga i kilku moim znajomym. tak za tydzien powinny byc wszystkie.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 29 lip 2003, 11:39

Mi się mimo wszystko nie chce ściągnąć... Ale to "Kocham" (chyba tak to się nazywało) nie za bardzo mi się spodobało...
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Katie

Postautor: Katie » 29 lip 2003, 12:24

Sorki,ale takiego szajsu jeszcze nie slyszalam nigdy......Jedynie co szacunek dla gitarzysty :)
Może to wszystko robię dla Ciebie
I gdzieś tam jesteś, i o tym nie wiesz
Może to wszystko polega na tym
By żyć dla kogoś...
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 29 lip 2003, 14:19

Wd5 Ja niewiem co się dzieje , ale mi się niechą sciągac żadne piosenki :twisted: :( A może ty tak specjalnie , żebym tylko ja nie mogła sciągac :?: Co :?:
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 05 wrz 2003, 20:42

Chcialbym oglosic, ze zespol AV rozpadł sie i juz nie istnieje. Jego strona oficjalna będzie działac dopoki Interia.pl nie usunie konta. Szkoda, ze nie mogslicie posluchac kilku innych, lepszych piosenek. Szkoda, ze nie moge przekazac tego co wymysliłem ,,na zaś,, a juz tego nie ma. Dla wielu z Was tan informacja jest powodem do radosci, dla jeszcze wiekszej ilosci osob bedzie obojętna, ale czułem sie zobowiązany napisac tu o tym, bo jak juz z wami o tym zacząłem to trzeba mowic do konca. Moze pytacie, dlaczego sie rozpadł? Mysle, ze wokal, Aneta, nie nadaje sie do takich rzeczy. Nie chodzi o glos. Chodzi o calokszałt. Dzis, po wielu moich staraniach potrafiła powiedziec, ze jej sie to znudziło i to zawsze bylo dla niej takie zwykle. Moze tego nie rozumiecie, ale to przykre. Nie bede jej jednak prosił. Od dnia 18 lutego 2003 do 5 wrzesnia 2003 trwał i istniał zespół AV, ktory wydał jedną plytę (bez jednej piosenki) z ambicjami na nastepne w nakładzie 1 sztuka.
Mam nadzieje, ze jeszcze cos odpiszecie na ten temat.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
rhaist

Postautor: rhaist » 05 wrz 2003, 20:51

szkoda... bo szczerze powiedziawszy, bylem ciekawe co bedzie dalej :/ wokal jedna sprawa, ambicje co innego. lzom tez od poczatku nei szlo zapevne rewelacyjnie, a punkt zwrotny po kilku latach pracy dodal dopiero im skrzydel (chyba ;) ) jak masz pomysly, to probuj dalej ;P na muzyke zawsze bedzie zapotrzebowanie ...
"..I am your light on through the night.."
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 05 wrz 2003, 21:53

Nie ma sensu. Kto mi to bedzie spiewac?
Izma wróciła

Wróć do „Różne czyli Inne”