Łzy- zespół kiczrockowy?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 09 sie 2003, 23:11

Lutien, na moje wyglądasz strasznie sztucznie...jestes zniewolona wyobrazeniami....niezdolna do własnej opinii....porownania zupełnie w niewłaściwą strone...Myliłem się. Jednak z góry miałaś założone, że wiesz swoje, i wygląda mi na to, że to wcale nie było żadne Twoje świadome założenie. Taki charakter.
marigell

Postautor: marigell » 10 sie 2003, 1:05

Dokładnie. Widać było po nastawieniu na koncert. Jak się komuś nie podoba niech nie słucha. Szkoda kasy na kiczowate koncerty. Po co takie poświęcenie??? Lutien pisała, ze słucha punka, ciekawa jestem jakich kapel. Chętnie bym się dowiedziała ale pewnie nie dane mi będzie...
...skojarzylo mi sie dziwnie z zespolem ich troje(nie mowie tutaj o muzyce)- ta spadajaca plachta...
Spadające płachty mi się ostatnio ze SweetNoise kojarzą, ale widać bywamy na innych koncertach...
...zaluje tylko ze nie moglam zostac dluzej
No tak. Może wtedy miałabyś więcej skojarzeń ...

PINIAK - istnieje taka instytucja jak psychiatra, ale chyba Ci nie po drodze. Czepianie się włosów Arka - świetna ocena Łez.
Dlugie włosy równa się przecież mrok
W ktorej bajce tak piszą??
Są sztuczni i komercyjni.
i jak widać niektórym ta "sztuczność i komercyjność" się podoba. Skoro Wam nie to do widzenie. Miło było. Ale dalsza "dyskusja" nie ma najmniejszego sensu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 10 sie 2003, 10:50

Sara podpisuję się pod tym co napisałaś. PINIAK zgłoś się do psychiatry przyda się TOBIe :)
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Awatar użytkownika
The Vill

Postautor: The Vill » 10 sie 2003, 13:21

saro mysle ze lutien nie bedzie miala nic przeciwko napisaniu czego slucha. na koncercie i3 ani ja ani lutnien nie bylysmy tez lutien nie pisala nigdzie ze na koncercie sweet noise byla albo nie byla wiec bezpodstawne wyda sie stwierdzenie o roznych koncertach zwlaszcza wypisane z takim tonem. do PINIAKA nie podchdzi sie az tak powaznie jak wy to robicie wiec naprawde nie ma co sie oburzac. a komentarz jedrka :
Sara podpisuję się pod tym co napisałaś. PINIAK zgłoś się do psychiatry przyda się TOBIe
zdaje sie byc tylko nabijaniem postow. no coz mi rozpoczecie koncertu tez zkojazylo sie z i3 a juz najbardziej te ognie i stroj Adama
jestem wszystkim i niczym, jestem wladca a wszystkie krainy podlegle sa mojej mocy, ja decyduje o nastaniu dnia lub nocy, odemnie zalezy dzien i godzina...
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 sie 2003, 14:48

The Vill pisze:na koncercie i3 ani ja ani lutnien nie bylysmy

no coz mi rozpoczecie koncertu tez skojarzylo sie z i3

:?
Awatar użytkownika
lutien

Postautor: lutien » 10 sie 2003, 15:09

Dlaczego nie dopuszczacie do siebie mysli ze lzy mogly mi sie zwyczajnie nie podobac? chyba nie kazdy musi ich lubic. skad wiecie jakie mialam nastawienie do koncertu? jestescie swietnymi psychologami skoro tak szybko poznaliscie moj charakter. gratuluje;), Adas: trudno nie zauwazyc ich3 w tv.
to ostatni post jaki napisalam na tym forum, a przynajmniej w tym temacie, bowiem zgadzam sie, Saro, z jednym: dalsza dyskusja tutaj nie ma juz sensu. zegnam

p.s. wszystkich zainteresowanych moimi muzycznymi zainteresowaniami, szczegolnie Ciebie Saro, odsylam na maila: dorota_p@gazeta.pl, naprawde nie bedzie dla mnie wielkim problemem opowiedziec o tym:)
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 10 sie 2003, 15:25

lutien pisze:Dlaczego nie dopuszczacie do siebie mysli ze lzy mogly mi sie zwyczajnie nie podobac?

Wlasnie caly numer polega na tym, ze nie o podobanie lub niepodobanie tu chodzi ;)
Jak na razie Twoje słowa swiadczą jednoznacznie, że nie znasz - i byłoby zrozumiałe i uczciwe, że nie masz zdania....ale mimo to upierasz się, ze Ci sie nie podoba.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 10 sie 2003, 16:32

Pozwólcie, że sie wypowiem...

PINIAK pisze:Spójrzmy chociażby na takiego Arka. Włosy prawie do ziemi. Toż to przecież nieprzyzwoite. Istnieje instytusja zwana fryzjer. Ale nie. Bo po co? Dlugie włosy równa się przecież mrok.

Aha... widać, że nie było się kogo i czego przyczepić.... Wygląd Arka sprawia że są kiczowatym zespołęm?? Dobre sobie... proponuję posłuchać wypowiedzi Arka na multimediach zawartych na płycie NCNJ... Kontrowersyjny post?? O widać, że mało rzeczy widziałeś na tym forum :twisted:

The Vill pisze:.....na koncercie i3 ani ja ani lutnien nie bylysmy....
...no coz mi rozpoczecie koncertu tez skojarzylo sie z i3...

Zaskocze was ale są osoby z tego forum, które były na takim koncercie gdzie łzy grały przed ich3 (Katowcie) i jak dla mnie było widać kolosalną róźnicę między wizerunkiem scenicznym obu zespołów.... Co do płachty to bardzo dużo zespołów korzysta z tego typu rzeczy na koncertach np. wspomniani SN lub U2....

Lutien pisze:...zaluje tylko ze nie moglam zostac dluzej...

Ciekawe do którego momentu zostałeaś? jedną, dwie piosenki???

Lutien pisze:...dalsza dyskusja tutaj nie ma juz sensu. zegnam...

i jak tu polemizować... :?

Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 sie 2003, 21:37

Chyba powinno być tak:
The Vill pisze:no coz mi rozpoczecie koncertu tez skojarzylo sie z i3

choć...

The Vill pisze:na koncercie i3 ani ja ani lutnien nie bylysmy

cóż...powoli przyzwyczajam sie do braku logicznej spójności w waszych wypowiedziach :wink:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
The Vill

Postautor: The Vill » 10 sie 2003, 21:58

wiesz wcale nie trzeba byc na koncercie i3 zeby wiedziec jak on wyglada chocby z telewizji... no tak ale wy z gory zakladacie chyba ze telewizorow nie posiadamy...

mowicie ze lutien nie zna zespolu na tyle zeby sie wypowiadac... no coz na koncercie bylysmy moze nie na calym ale tez nie byla to tylko jedna badz dwie piosenki a reszte dobrze slyszalysmy z hotelu.znamy tez piosenki z radia i telewizji ktora jednak posiadamy a takze przesluchalysmy piosenki ktore nam polecaliscie. wiec jako tako znamy juz ten zespol i mamy prawo uczciwie opowiedziec ze lubimy badz nie i wcale niezrozumiale jest powiedziec ze nie mamy zdania jak juz zdazylysmy je wyrobic
jestem wszystkim i niczym, jestem wladca a wszystkie krainy podlegle sa mojej mocy, ja decyduje o nastaniu dnia lub nocy, odemnie zalezy dzien i godzina...
Awatar użytkownika
Ewelina(Ewka)

Postautor: Ewelina(Ewka) » 10 sie 2003, 23:20

Ojj to był cios, żeby doczepić się do Arka włosów. Takie włosy to moje marzenie, a jak na koncertach nimi wymiata, to dopiero widok, nie wyobrażam sobie Arka bez pieknych długich włosów.
"Nie mogę patrzec na Twoją twarz,me oczy pełne łez"
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 10 sie 2003, 23:23

The Vill pisze:wiesz wcale nie trzeba byc na koncercie i3 zeby wiedziec jak on wyglada chocby z telewizji... no tak ale wy z gory zakladacie chyba ze telewizorow nie posiadamy...

A to nie ma chyba większego związku :wink: tez mam telewizor..nawet dwa..a nie widziałem jeszcze żadnego koncertu i3 (pomijając opole :P )

Pozatym myślę że poznawanie zespołu po relacji z koncertu w telewizji to nie jest najlepsza metoda :P
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
marigell

Postautor: marigell » 11 sie 2003, 8:58

The Vill pisze:saro mysle ze lutien nie bedzie miala nic przeciwko napisaniu czego slucha. na koncercie i3 ani ja ani lutnien nie bylysmy tez lutien nie pisala nigdzie ze na koncercie sweet noise byla albo nie byla wiec bezpodstawne wyda sie stwierdzenie o roznych koncertach zwlaszcza wypisane z takim tonem

Ton był normalny. I ja też nigdzie nie napisałam, że lutien była na tych koncertach tylko, że ja byłam i że mi płachta się ze SN kojarzy. A stwierdzenie o tym, że bywamy chyba na różnych koncertach dotyczyło właśnie tego, że ja byłam a lutien chyba nie.
Co do zespołów których słucha lutien, skorzystałam z Jej propozycji.

IchTroje w TV również nie widziałam i tutaj można wysunąć przypuszczenie, że oglądamy inne programy.
Obrazek
Awatar użytkownika
The Vill

Postautor: The Vill » 11 sie 2003, 10:39

moze nie jest dobry sposob na poznanie zespolu. ja nie twierdze ze znam i3 dobrze. znam ich troche tyle co znalam lzy jak pierwszy raz weszlam na to forum. ale w telewizji moge zobaczyc koncert wcale nie poznajac zespolu tylko widzac jak on wyglada i nie uwazam ze to zly sposob na zobaczenie jak wyglada. na zywo czesto zobacze nawet mniej z powodu tlokow przed scena i mojego niewysokiego wzrostu. a jak moja siostra byla fanka i3 to nie ciezko bylo na to trafic w tv. :wink:
Awatar użytkownika
Margot
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 11 sie 2003, 10:42

:? Czy mi się wydaje, czy ten temat zaczyna się robić bezsensowny? :?
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl

Wróć do „Łzy”