Łzy- zespół kiczrockowy?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
The Vill

Postautor: The Vill » 11 sie 2003, 10:50

dla niektorych on byl bezsensowny od poczatku. dla innych dopiero staje sie bezsensowny, kwestia osobowosci. jak dla ciebie juz sie stal to wiecej na niego nie whodz i nie bedzie problemu.
jestem wszystkim i niczym, jestem wladca a wszystkie krainy podlegle sa mojej mocy, ja decyduje o nastaniu dnia lub nocy, odemnie zalezy dzien i godzina...
Awatar użytkownika
lukrecja_15
Kontaktowanie:

Postautor: lukrecja_15 » 13 sie 2003, 0:17

Ja wiem ze już temat podobny istnieje.......i to chyba nawet nie jeden....ale to co znowu się dzieje na FORUM.....mnie osobiście bardzo smuci.....z forum zniknęli ludzie którzy to forum tworzyli....ale zniknęli też ludzie którzy pisali już od dłuższego czasu....z którymi można było polemizować.....dyskutować.....wspominać.....a pojawili się całkiem nowi fani....którzy niestety nie potrafią uszanować tego porządku który tu panował ......może to tylko moje spostrzeżenia.......wiem że starzy członkowie FFC.....czytają.....ale sami mówią "że nie ma już tu kompletnie co pisać".........osobiście dostaję sms-y....wiadomości .....żeby tematy które w ostatnim czasie powstały kasować......wywalać posty które nie są kompletnie na temat.......ale doszłam z moderatorami do wniosku że wtedy to by trzeba chyba by skasować połowę FORUM....

Proszę w tym miejscu o opinie......czy FORUM.....i jego forma.....PISAĆ BYLE DUŻO.....czy starać się naprawić to co znowu zostało popsute.....

Od razu mówię że to nie moja złosliwość........ale sentyment do czegoś co tworzyłam.....a co idzie na dno..........z prędkością błyskawicy....
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 13 sie 2003, 2:06

piwo dla tego pana...
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Martynka_Pajonczek

Postautor: Martynka_Pajonczek » 13 sie 2003, 21:53

Hę? "Drogi Pniu" ? :lol: przepraszam kto to? a i jeszcze chcialam dodac "[img]file:///C:/Program%20Files/Gadu-Gadu/emots/2/hahaha.gif[/img]"
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 27 sie 2003, 14:27

posluchalam tekstow lez i sie zalamalam. I ja sadze ze to kicz. swoja wielka slawe moga zawdzieczac wylacznie niskiemu ilorazowi inteligencji spoleczenstwa ktore sadzi ze ich teksty sa cudowne i glebokie. nie uwazam siebie za wybitnie inteligetna ale takie bzdury chyba kazdemy wydaja sie bzdurami o ile jest to homo sapiens sapiens
mam samochod sportowy, nie do konca sluzbowy
kocham Konkola i dobrego jabola

Postautor: eisen » 27 sie 2003, 17:32

Marta (ot, tak) pisze:posluchalam tekstow lez i sie zalamalam. I ja sadze ze to kicz. swoja wielka slawe moga zawdzieczac wylacznie niskiemu ilorazowi inteligencji spoleczenstwa ktore sadzi ze ich teksty sa cudowne i glebokie. nie uwazam siebie za wybitnie inteligetna ale takie bzdury chyba kazdemy wydaja sie bzdurami o ile jest to homo sapiens sapiens

hehe... wydaje sie ze wiekszosci "homo sapiens sapiens" Łzy sie podobaja - przynajmniej mi bo nie bede sie wypowiadal za innych oni z pewnoscia jeszcze dorzuca swoje 3 (albo i wiecej) grosze - w zwiazku z tym z calym brakiem szacunku musze stwierdzic, ze rozumujac logicznie... jak to "homo sapiens sapiens" wychodzi na to ze Ty do tego gatunku sie nie zaliczasz... :)...hehehe :) poza tym jesli tak nie podobaja Ci sie teksty Łez to po jaką cholere odwiedzasz ich strone???... :D dziekuje... to by bylo na tyle z mojej strony :)

Pozdrowienia Marto (ot, tak) :D

P.S. I taka moja rada... przysluchaj sie dokladniej tekstom :)
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 27 sie 2003, 19:40

Marta (ot, tak) pisze:posluchalam tekstow lez i sie zalamalam. I ja sadze ze to kicz. swoja wielka slawe moga zawdzieczac wylacznie niskiemu ilorazowi inteligencji spoleczenstwa ktore sadzi ze ich teksty sa cudowne i glebokie. nie uwazam siebie za wybitnie inteligetna ale takie bzdury chyba kazdemy wydaja sie bzdurami o ile jest to homo sapiens sapiens

Marta, poprostu texty Łez trzeba zrozumieć ;) heh
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 27 sie 2003, 22:18

wchodze dla beki kazdy moze
a na tym forum niezle mozna sobie wkrecic :P
teksty lez sa rzeczywiscie glebokie ja tez mam samochod sportowy nie do konca sluzbowy.
rowniez odczytuje to jako taka zyciowa biblie. np anka ot tak jest wskazowka dla mnie jak zyc a zdjecia z wakacji jak truc ludzi a potem sie z nimi kochac...
wzruszajace do glebi

Postautor: słoneczko » 27 sie 2003, 22:31

Marto ot tak!
Na poczatek zaznacze ze nie chcialabym cie tym postem obrazic lecz po prostu wyrazic to w jaki sposob ja odczytuje twoje zdanie na temat Łez. Mysle ze ich nie lubisz, nie podobaja ci sie ani czlonkowie zespolu ani teksty. W takim razie nasuwa mi sie podstawowe pytanie: Co ty tutaj robisz? To przeciez forum fanow Łez a nie antyfanow.
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 27 sie 2003, 22:32

wchodze dla beki kazdy moze
a na tym forum niezle mozna sobie wkrecic
teksty lez sa rzeczywiscie glebokie ja tez mam samochod sportowy nie do konca sluzbowy.
rowniez odczytuje to jako taka zyciowa biblie. np anka ot tak jest wskazowka dla mnie jak zyc a zdjecia z wakacji jak truc ludzi a potem sie z nimi kochac...
wzruszajace do glebi

heheheeh.... dobra to bylo ... brawa dla tej pani... hehehe.. nigdy sie tak nie usmialem... skad u ciebie takie poczucie humoru :lol: to bylo swietne.... pierwsza klasa... :twisted:
Awatar użytkownika
Marta (ot, tak)

Postautor: Marta (ot, tak) » 27 sie 2003, 22:41

forum jest do wyrazania opini i ja TO robie ;)
moze pomylilo sie wam z fanclubem tez na f... ja sie tam nie pcham.
a tak przy okazji to bardzo mnie obrazilas ja teraz przez ciebie zalewam sie rzewnymi Lzami.
no i znowu te Bzy
Kontaktowanie:

Postautor: Margot » 27 sie 2003, 22:41

Poczucie humoru jest najważniejsze...
"Spoglądam czasem w lustro
Czy jestem jeszcze tam?
Dlaczego komplikuję sobie całe życie
Przecież im mniej posiadam, tym więcej mam..."

http://gosiaxxx.blog.pl
Awatar użytkownika
Adas
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Adas » 28 sie 2003, 9:11

Marta (ot, tak) pisze:nie uwazam siebie za wybitnie inteligetna

(Łzy) swoja wielka slawe moga zawdzieczac wylacznie niskiemu ilorazowi inteligencji spoleczenstwa

I słusznie, że się nie uważasz....skoro Ty, rzekomo "nie uważająca się za wybitnie inteligentna" - uważasz się jednak za bardziej inteligentną od owego, cytuję: "społeczeństwa".

Ale to tylko był Twój błąd logiczny, który mogę zrozumieć, pominąć.

Bardziej dla mnie o Twojej inteligencji świadczą te słowa, cytuję: "a zdjecia z wakacji jak truc ludzi a potem sie z nimi kochac..."

Aż mi się odechciewa komentować, bo najwyraźniej rozumiesz tu tylko słowa "truć", "kochać się z kimś", a sensu zdań zdajesz się w ogóle nie widzieć.
Zacytowałaś ten fragment "Zdjęć z wakacji" jako słowa, mniej więcej tak, jakbyś czytała i cytowała fragment słownika ortograficznego, jakby układ słow w zdaniach w ogóle nie miał znaczenia dla sensu wypowiedzi.

Gdybyś zechciała więcej uwagi zwrócić na lekcje języka polskiego... albo (w zamian na wypadek np. wstrętu do nauki) gdybyś chociaż polubiła czytanie książek... (po przeczytaniu kilkuset książek jest duża szansa, że człowiekowi się utrwali rozumienie zdań, poprzez samo zainteresowanie akcją. Bo gdyby zdań nie rozumiał - to psychicznie raczej nie wytrzymałby czytania kilkuset książek).
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 29 sie 2003, 14:56

Marta (ot, tak) pisze: nie uwazam siebie za wybitnie inteligetna ale takie bzdury chyba kazdemy wydaja sie bzdurami o ile jest to homo sapiens sapiens

Ja mysle ,ze jednak nie kazdemu skoro Łzy sa najpopularniejszym zespolem w Polsce.Widocznie wielu osobom sie takie 'bzdury' podobaja.
marigell

Postautor: marigell » 29 sie 2003, 14:59

No bo wiekszość społeczenstwa w Polsce posiada bardzo niski iloraz inteligencji i dlatego słucha Łez i rozumie ich teksty .... my też się do niego zaliczamy ... nie to co Marta (ot tak), no ale dobrze że Nas uświadomiła, wciąż żylibyśmy w nieświadomości :lol: :lol: :lol:
Obrazek

Wróć do „Łzy”