Teledyski

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 26 gru 2003, 18:40

Teledysk do "Opowiem jej historie" mnie sie osobiście podoba, ale teraz to już go nie puszczają... :( Na pewno najbardziej efektowny jest do "Anastazjii" i do "Oczu szeroko zamknietych".
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 26 gru 2003, 18:41

magda89 pisze:Jedyny teledysk jakiego nie widzialam to OWJH a jak dotad to najbardziej podobal mi sie klip do Oczu...

Jejku ja mogłaś tego teledysku nie widzieć :P Często go swojego czasu w tv puszczali. Bardzo mi się podoba...Ania ma w nim tyle energii :)
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 26 gru 2003, 19:51

Fajnie jakby przy robieniu teledysków Łzy wzięły przykład z zespołu Evanescence :wink:
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 26 gru 2003, 22:15

Coma (dziwnie sie tak zwracac do Ciebie) wiec nie o tym ale popieram faktycznie maja super teledyski ale Łezki tez niczego nie moga sobie zarzucic pozdrawiam
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 26 gru 2003, 22:26

(Dlaczego dziwnie zwracac?), no powiedzmy ze kiedys Łzy miały lepsze teledyski (przed Anką, ot tak) Według mnie, oczywiście, zeby nie bylo... :wink:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 26 gru 2003, 22:48

Cień Anioła pisze:
magda89 pisze:Jedyny teledysk jakiego nie widzialam to OWJH a jak dotad to najbardziej podobal mi sie klip do Oczu...

Jejku ja mogłaś tego teledysku nie widzieć :P Często go swojego czasu w tv puszczali. Bardzo mi się podoba...Ania ma w nim tyle energii :)

No, i w listach przebojów telewizyjnych przez długi czas byla. Ja tez bardzo lubie ten teledysk. I własnie wole takie teledyski jak OWJH czy Niebieska Sukienke.. choc moze nie sa "profesjonalne" czy jakies szczegolnie wymyslne.. ale sa dla mnie własnie takie łzowe. profesjonalizm nie zawsze jest najlepszym rozwiazaniem.
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 26 gru 2003, 22:50

Coma^ pisze:Fajnie jakby przy robieniu teledysków Łzy wzięły przykład z zespołu Evanescence :wink:

NIEMA NIC GORSZEGO JAK KOPIOWANIE INNYCH. TU TRZEBA BYĆ INDYWIDUALNYM!!! NAWET JEŻELI CZASEM NIEWYCHODZI..
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 26 gru 2003, 22:57

No wiesz Łukaszo, nie chodzilo mi o kopię, raczej o podobny klimat i tylko o to. A tak w ogole to zgadzam sie z Tobą, nie ma co kopiowac. Ostatnio widzialam jak Ala Janosz ubiera sie tak zeby upodobnic sie do Avril Lavigne, i to jest bee. :?
Awatar użytkownika
MaVeRiC

Postautor: MaVeRiC » 27 gru 2003, 0:28

nasza malutka Alex ..... no wiesz :) ......fakt faktem teledyski mieli calkiem nie zle :) chociaz nie wiem jak wam ale mi sie przypomnial teledysk do Narcyza :) za piewrszym razme bardzo mnie zrobawil ale dla mnie jednym z najlepszych teledyskow jest Anastazja i jezeli o mnie chodzi to bardzo mi sie podoba teledysk JJJ :)
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 27 gru 2003, 0:42

Mnie sie najbardziej nie podoba "Jestem Dilerem", a JJJ jest ok.
Awatar użytkownika
Danamericus

Postautor: Danamericus » 27 gru 2003, 7:58

Coma^ pisze:Danamericus , you should download "Kazaa" program, and then you will be able to find some videos from other`s computers.. :wink:

I hate to say this but this is how I originally heard of Lzy, well that is how I first heard this music. I was told about how great Lzy was but I could not find out how too listen other than too download... I am sorry if I offend you. I did not want to steal your music in fact I did the opposite, after I learned about you, I bought ALL your albums as soon as I could!

I would love to get these videos too but downloading ANYTHING from Kazaa and things like it are almost illegal here in the US. I know of some people who still do but our Government is trying to ban this.

If I could get these videos by more, legal means I would love too!!!!!
Jestem Magyka!!!!
Jestem Madmixologist!!!!
Jestem Danamericus!!!!
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 27 gru 2003, 10:36

Ok, Danamericus give me your e-mail and I`ll do everything to send you some videos :)
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 27 gru 2003, 10:57

But first of all I have to know which videos you already have...?
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 27 gru 2003, 22:12

Nudziło mi się...i postanowiłam w kilku słowach opisać, każdy z teledysków łez... oczywiście jak ja to widzę :D

- W ZWIĄZKU Z SAMOTNOŚCIĄ -
Agnieszka - ma swój naturalny urok... sympatycznie nieprofesjonalny... lubię go :D

Narcyz - śmieszny... teraz bardziej niż kiedyś... może dlatego, że bardziej znam zespół.

Niebieska sukienka - lubię... i piosenkę i teledysk... może i nic niezwykłego... ale to "dobre, stare Łzy" (że tak powiem)... które tak bardzo kocham... (ps. Dawid ma fajną perkusje :P sasasa)

Opowiem wam jej historię - tak jak wyżej.... naturalny urok łez.

I tu sie kończy WZZS... podsumowując: naturalny nie profesjonalizm jeśli chodzi o klip... ŁZY (nic dodać, nic ująć) jeśli chodzi o muzykę...

- JESTEM JAKA JESTEM -

Jestem jaka jestem - ŁZY wyglądają tu, jak wręcz sztandarowy rockowy zespół... Jakość teledysku zasadniczo lepsza od tych z WZZS. Lubię.

Ja nie lubię nikogo - dla potencjalnego odbiorcy może być nudny... ja jednak lubię patrzyć jak chłopcy grają, a Ania śpiewa... Może być.

Anastazja - Jak dla mnie wraz z "Oczami..." czołówka jeśli chodzi o klipy Łez... Udana koncepcja, dobrze dobrana do tekstu... i wykonanie niczego sobie...

Jestem dilerem - widziałam może 2 razy... Nie zainteresował mnie zbytnio... Ale Pan Diler (techniczny) mu zawdzięcza swą sławę wśród FFC :P

JJJ... Podsumowując: znaczna poprawa jakości klipów w stosunku do WZZS... Fabuła, można by rzec tendencja sinusoidalna (dobre JJJ, gorsze JNLN, lepsza Anastazja, gorszy Diler...)

- NIE CZEKAJ NA JUTRO -

Oczy szeroko zamknięte - Jak pisałam wyżej... czołówka klipów Łez... jedyne do czego mogę mieć zastrzeżenie to za mało pokazywani są chłopcy... brak Arka i Dawida :(

Anka - cokolwiek bym powiedziała to i tak będzie za mało... :(... kto widział ten wie... totalna klapa w porównaniu nie tylko do "Oczu..." ale i do wcześniejszych teledysków ŁEZ... To nie tak miało być... :(

To na razie tyle z NCNJ... na razie powstrzymam się od oceny.

no i... Julia - jak dla mnie kolejna porażka... Teledysk adekwatny do piosenki... :(... Moja mama widząc go pierwszy raz powiedziała jedno słowo.... KICZ... niestety.

Musze z przykrością stwierdzić, że ostatnie dwa klipy to straszna tendencja spadkowa jeśli chodzi o teledyski zespołu ŁZY...
dzięki za uwagę...

Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 28 gru 2003, 19:00

Ej...Ludzie...Macie może jakieś teledyski Łez na kompie???A moglibyście mi przesłać jakiś???Proszęęęęęęęęęęę!!!!!!Nie moge żadnego dorwać :cry:

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!

Wróć do „Łzy”