SECTY...

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 02 sie 2003, 22:09

Cień Anioła pisze:
Syriel pisze: Na pewno większość z tegoi forum co ubiera się na czarno, spotkała się z jakimiś głupimi komentarzami szczególnie ze strony ludzi starszych...

Na mnie się każdy 'dziwnie' patrzy jak jestem ubrana na czarno,mam krzyz na szyji ,dużo branzoletek i pasek z ćwiekami.Zero tolerancji...na skeatów

Tu ocieramy się o kwestję tolerancji... a jak z nią jest w naszym kraju to każdy widzi... Mnie tylko ciekawi skąd się wziął ten streotyp na czarno=satanista... to dopiero paranoja....
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 03 sie 2003, 1:33

Syriel pisze:Mnie tylko ciekawi skąd się wziął ten streotyp na czarno=satanista... to dopiero paranoja....

No właśnie..może dlatego,że osoby ubierająco się na czarno (przewaznie)słuchają metalu,a ta muzyka jest odbierana jako satanistyczna...
Awatar użytkownika
Jędrek
Kontaktowanie:

Postautor: Jędrek » 03 sie 2003, 11:44

Z czym kojarzy się Tobie czarny ???
Mnie z nocą, a niektórzy nocy się boją inni śmierci. Ja też ubieram się na czarno zachowuję się tak jak chcę nie dbając o stereotyp. Uważany jestem u mnie za czarną owcę. Już zostałem nazwany satanistą, teraz w moje realia świata przystąpiły jeszcze dwie osoby.
Spotkałem się z takim mówieniem że to wszystko moja wina, że powinienem przeprowadzić się bo jestem "inny". Ludzie czasami są beznadziiejni.
Ci co mieszkają w dużych miastach nie są sami napewno sa inne osoby które ubierają się tak samo, albo słuchają tej samej muzyki. W małych miejscowościach jest dużo gorzej.
Ktoś spalił ogrody z naszymi snami
Wyrwał korzenie marzeń
Podeptane kwiaty naszych rozkoszy
Marnieją samotnie
Mówiłem - tak nie może być
List z raju
www.sluah.blog.pl
Martynka

Postautor: Martynka » 03 sie 2003, 17:16

To już jest normalne... Ja też w Zakopanem zostałam nazwana satanistką...;P A moja koleżanka skomentowała to tak 'taaa... satanistka co chodzi do kościoła';P
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 03 sie 2003, 19:11

Ludzie są inni... co im to przeszkadza jak ktoś chodzi ubrany, na Woodstoku zostałem bardzo mile zaskoczony, bo całe miasteczko Żary nie mialo nic przeciwko, może się już do tego przyzwyczaili, ale i tak, widząc kilkutysięczne armie ludzi ubranych na czarno patrzyli z pokojowym wyrazem twarzy a nie ze złością, czy strachem, szkoda tylko że wszędzie nie możne tego spotkać...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 05 sie 2003, 20:02

KIEDYŚ, DAWNO TEMU, OGLĄDAŁEM SOBIE KTÓRĄŚ Z CZĘŚCI "SPOTKANIA Z BALLADĄ". I PADŁO TAM PYTANIE :"DLACZEGO WY Z KOPYDŁOWA NIELUBICIE TYCH Z GWIZDOŁEK?" I ODPOWIEDŹ :"BO SĄ, A KOGOŚ TRZA!!!" .....I WYDAJE MI SIĘ ŻE TE SŁOWA MAJA SWOJE ODZWIERCIEDLENIE TAKŻE W TEJ NASZEJ RZECZYWISTOŚCI.... LUDZIE WYGADUJĄ RÓŻNE NIESTWORZONE RZECZY O 'SATANISTACH' WCALE ICH NIEZNAJĄC. NAWET NIECHCĄ ICH ZNAĆ. JEDYNIE MIESZKAŃCY ŻAR MIELI OKAZJĘ PRZEKONAĆ SIĘ JAKA JEST PRAWDA. MIOM ZDANIEM "METALE" TO NAJBARDZIEJ RADOSNA I TOLERANCYJNA GRUPA SPOŁECZNA (jesli można tak ją nazwać) NA CAŁYM ŚWIECIE. :!: :D :!: JA WPRAWDZIE NIEUBIERAM SIĘ NA CZARNO (może zacznę?) ALE LUBIĘ TRZYMAĆ Z TAKIMI LUDŹMI, BO SĄ NAPRAWDĘ ZAJEBIŚCI :!: MAM WŚRÓD NICH PARU PRZYJACIÓŁ ORAZ WIELU KOLEGÓW I KOLEŻANEK.
JA SAM JESTEM MOTOCYKLISTĄ I Z TEGO POWODU TAKŻE MIAŁEM OKAZJĘ DOŚWIADCZYĆ DYSKRYMINACJI. BO WSZĘDZIE PANUJE PRZEKONANIE ŻE MOTOCYKLIŚCI TO "DAWCY ORGANÓW", "ŚWIRY", "DEBILE"..ITP....
A GDYBY WIEDZIELI ILE ONI AKCJI I IMPREZ CHARYTATYWNYCH ORGANIZUJĄ, ILE SZKOLEŃ PIERWSZEJ POMOCY....NIKOGO TO JUZ NIEINTERESUJE....FAKT, ŻE MOTOCYKLIŚCI JEŻDŻĄ SZYBKO, BO MOTOR IM TO UMOZLIWIA...ALE SKORO UMOŻLIWIA, TO POCO WLEC SIĘ ZA JAKIMS MALUCHEM LUB STAĆ W KORKU :?: ...ZDROWY ROZSĄDEK OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH...MOTOCYKLIŚCI TAKŻE GO WBREW POZOROM GO MAJĄ...
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
marigell

Postautor: marigell » 05 sie 2003, 20:17

Łukaszo pisze:
jesoos pisze:Zależy kogo nazywasz sekciarzami...

NO SEKCIARZE TO TACY CO WIDZĄ ŚWIAT "DO GÓRY NOGAMI" I PRÓBUJA WPOIĆ TO INNYM. TO TAK W SKRÓCIE :wink:

A jak wygląda swiat nie do gory nogami? Mógłbyś to jednak rozwinąć?

Sławeeek pisze:widząc kilkutysięczne armie ludzi ubranych na czarno patrzyli z pokojowym wyrazem twarzy

EEeee ... chyba troche przesadziłeś. Kilkutysięczna armia ubrana na czarno?? Aż tylu to ja nie widziałam ubranych na czarno. Trzeba było do Bolkowa jechać :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 05 sie 2003, 21:23

Łukaszo pisze:NO SEKCIARZE TO TACY CO WIDZĄ ŚWIAT "DO GÓRY NOGAMI" I PRÓBUJA WPOIĆ TO INNYM. TO TAK W SKRÓCIE :wink:

Ja bym prędzej powiedział że to ludzie czerpiący pieniadze i władzę z "zagubionych dusz" :(

sara pisze:
Sławeeek pisze:widząc kilkutysięczne armie ludzi ubranych na czarno patrzyli z pokojowym wyrazem twarzy

EEeee ... chyba troche przesadziłeś. Kilkutysięczna armia ubrana na czarno?? Aż tylu to ja nie widziałam ubranych na czarno. Trzeba było do Bolkowa jechać :wink:

Świnte słowa :twisted: takiej wiary nawet na młotkomani nie widziałem :) nie tylko na czarno ale...jakie stroje!! Choć największą fantazją cehcowali sie chyba niemcy...

ps: nieskromnie dodam że jest to mój 666ósty post -jest co swiętować :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 06 sie 2003, 12:41

O tak... na CP było naprawdę czarno :D.... Niektórzy byli naprawdę świetnie przebrani... Jesoos a pamiętasz pana w podwiązkach?? ;) heheh...
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 06 sie 2003, 14:57

Hej, musze się przyznać, że i ja spotkałam się z tym, że inni dziwnie na mnie patrzą, bo jestem ubrana na ciemno (może nie zawsze na czarno, bo w grę wchodzi tez zgniła zieleń, granat itd, ale nie ma przepros czerń jest KRÓLUJĄCA)... słyszałma tez kometrzarze, że skoro faceci maja długie włosy to sa cholernymi brudasami, bo niby jak to chłopak i długie włosy(buu a przecież CI z długimi batami są tacy słodcy.. popatrzmynp na Arka D. :P no i nie tylko, Ci z krótkimi tez są oki :lol: ) . A najbardziej to wqrzają mnie te starsze ludziska bo oni człowieka nie znaja, a juz im metki przykładają czasami mam ochotę ich pod murem poustawiać i strzelić im takie wiązanki słów, że chyba by sie niepozbierali :evil: :wink: :twisted: . Słyszłam mnóstwo różnych tekstów na takich jakich MY i wpiepsza mnie fakt, że robia z nas nawet bandytów (nawet takie coś słyszałam) itp :cry: Zgadzam sie z Łukaszo, że metale są najtolerancyjniejszą i radosną grupą na świecie... Buziaki i nie przejmujmy sie tymi głupimi plotkami, sami wiemy jacy jesteśmy, a jestesmy SUPER czyż nie?? sylwia;-)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 sie 2003, 18:10

Syriel pisze:O tak... na CP było naprawdę czarno :D.... Niektórzy byli naprawdę świetnie przebrani... Jesoos a pamiętasz pana w podwiązkach?? ;) heheh...

Pana w podwiązkach...i pana niemca z włosami na sztorc :) i pana który wygladał jak Gandalf...szczerze powiedziawszy gdyby Ci wszyscy panowie w spódnicach nie nosili bród mozna by pomylić ich z kobietami :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 sie 2003, 18:22

Sylwia;-) pisze: Hej, musze się przyznać, że i ja spotkałam się z tym, że inni dziwnie na mnie patrzą, bo jestem ubrana na ciemno

Muszę przyznać, że u siebie sie z tym raczej nie spotykam...mieszkam w mieście położonym 40 km od Wrocławia -niezwykle tolerancyjnej stolicy dolnego śląska, gdzie populacja "metali" na oko wynosi 1/3 ludności -nikt tam sie na nikogo krzywo nie patrzy...
U nas jest podobnie...miasto nieduże...dwa ogólniaki...parę osiedli...większość ludzi się zna i nikt nikogo raczej brudasem nie nazwie...starsi też sa przyzwyczajeni :) ...no chyba że ktos naprawdę chce pozowac na satana -one-color-true-black i odwrócone krzyże -to rzeczywiście staruszki dziwnie patrzą i mijaja szerokim łukiem :wink:

Sylwia;-) pisze:a przecież CI z długimi batami są tacy słodcy..

hihi to ja juz nic nie mówię :twisted: :wink:
It's the only way.
Awatar użytkownika
anka, ot tak

Postautor: anka, ot tak » 06 sie 2003, 18:59

[quote="czarna łza"]moja mama powiedziała niedawnio: te łzy: czati forum tosekta!
[color=white][/color]moi rodzice też tak myśla, ja tego nie rozumiem, nic o Łzach nie wiedzą, a wmawiają mi, że to sekta, że biedni ludzie z tych z Łez, tacy czarni i satanistyczni. Ja nie wiem naprawde jak można na coś takiego wpaść, ja Łzy cenie bardziej od moich rodziców i mnie nie obchodzi co im sie wydaje, a co Wasi rodzice sądzą o Łzach?
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 06 sie 2003, 20:11

Rodzice mówią tak bo nigdy nie byli w żadnym fanklubie ;) i nie wiedzą że w takich przypadkach często ma sie "pewną" szajbę na punkcie wykonawcy ;)
Matka pewnej mojej znajomej jest w oficjalnym fanklubie Queen ...i też ma szajbe :) nie ma oczywiście wszystkich oruginalnych krążków bo to niepracująca kobieta ale gdzie tylko zobaczy napis "Queen" musi to mieć ;)
It's the only way.
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 06 sie 2003, 20:35

Moi rodzice sie tylko lekko zdziwili jak im oznajmilem ze jestem w FFC - ich pytanie, które padlo w moim kierunku brzmialo tak - W takim wieku !? - I tyle nic a nic wiecej nie mówią - raczej chyba by nie wpadli na pomysł ze to moze byc jakis satanizm czy sekta :) Zreszta tata lubi piosnki Lezek - nie wszystkie - ale polowe to napewno :)
You cry, You learn

Wróć do „Różne czyli Inne”