KOŚCIÓŁ

Sprawy nie związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 09 sie 2003, 14:59

widze ze temat jest w duzym zainteresowaniu!
teraz jestem na pielgrzymce wlasnie mam postoj w sieradzu i siedze na necie, fajnie jest juz 6 dni ide i nie mam nic problemow z nogai, fajnie bylo poczytac forum ale nie moge nigdzie lez posluchac! spadam bo zaraz mi grupa ucieknie! nara ale zgadzam sie z jesosem i adasiem uznawac prawdy katplickie i degalog--katolik
jak to forum będzie takie jak kiedyś to tu wrócę...
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 12 sie 2003, 12:05

Jeslio chodzi o kosciol jako o instytycje to jestem do tego nasawiony bardzo negatywnie... w zasadzie kosicol w POlsce np. stal sie niezlym sposobem na zarabianie pieniedzy, a takze miejscem gdzie czesto dochodzi do dziwnych ekscesow seksualnych, ale nie mowie ze tak jest wszeedzie, ale jednak da sie zauwazyc ze nie sa to jakies odosobnione przypadki a takich zdarzen jest naprawde duzo...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 12 sie 2003, 12:20

ja do koscioła chodzę, w zasadzie myślę że mogę nazwać siebie wierzącą
jeśli chodzi o księży tospotkałam się z przypadkami gdzie wyciągali z ludzi pieniądze jak tylko można
Awatar użytkownika
Slaweeek

Postautor: Slaweeek » 12 sie 2003, 15:14

nula pisze:jeśli chodzi o księży tospotkałam się z przypadkami gdzie wyciągali z ludzi pieniądze jak tylko można

I to właśnie sprawia że ja przestałem chodzić do kościoła... bo taraz to już tylko to się tam liczy, mało zostało już księży którzy czynią swoją powinność nie dla pieniędzy, a reszta... jakie oni mają samochody, ile afer ostatnio słychać o Kościele, a przecież napewno nie wszystkie wyszły na jaw... ja tam sobie jestem wierzący nie praktykujący, pomodlę się czasem ale kościół dla mnie jest jak poborca podatkowy a nie wspólnota...
Awatar użytkownika
nula

Postautor: nula » 13 sie 2003, 20:40

na wlaśnie ja chodzę do kościola ponieważ w mojej parafii trafili się księza troche milsi bardziej dbają o parafian
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 13 sie 2003, 22:24

hm...no cóz o księżach to ja wole nie opowiadac..bo czasem takie numery odstawiają, że lepiej nie mówić. Choc zdarzają sie jeszcze "prawdziwi" księża...i to całe szczęście. Bo bez takich to juz chyba bym straciła pozytywne nastawienie do Kościoła. Ogólnie jestem wierząca..ale wierze w Boga..a nie w Kościół jako budynek :wink: Choc przyznam, że lubie chodzic do Kościoła, bo tam mogę się całkowiecie wyciszyc i nikt mi nie przeszkadza.
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 15 sie 2003, 15:13

wlasnie wrocilem z pielgrzymki!
bylo naprawde super... bylem tylko raz na forumm zaplacielm za 6 minut neta 12 zl troche szalenstwo ale "dla milosci wrto" przynajmniej wiedzialem co sie dzieje na forunm! brakowalo mi muzyki i to odczulem najbardziej (ŁZY) wrocilem z czestochowy na stopa. oplacalo sie isc przytylem 8 kg, mogl bym opowiadac o pielgr5zymce godzinami ale nie bede zanudzal...
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 16 sie 2003, 11:12

Przytyłeś? Czy schudłeś? Hehe... ja chciałam w tym roku iść, ale nie wyszło... powiedziałam, że w przyszłym nawet jeśli mnie rodzice nie puszczą to pójdę... chcę isć... nawet jak rodzice będą na NIE! to pójdę...
Awatar użytkownika
Aniołek
Kontaktowanie:

Postautor: Aniołek » 16 sie 2003, 17:44

A warto iść naprawde :wink:
I've tried so hard to tell myself that you're gone
and though you're still with me
I've been alone all along

www.natusia17.blog.pl
Awatar użytkownika
Ewela

Postautor: Ewela » 16 sie 2003, 18:20

Temat troszke nie na miejscu...każdego indywidualna sprawa.Pozdrawiam:)
,,... poczuć mi daj, że to wszystko ma sens..."
FC Ani Wyszkoni -> zapraszamy http://www.aniawyszkoni.pl/fanclub
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 16 sie 2003, 21:29

Ewela pisze:Temat troszke nie na miejscu...każdego indywidualna sprawa.Pozdrawiam:)

Zabawne...słysze to juz chyba 4ty raz...na tym forum ;) jak się zawziąść to co drugi temat na tym forum jest "nie na miejscu" ;P indywidualna sprawa jakie kto ma uprzedzenia...również pozdrawiam.
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Niussia
Kontaktowanie:

Postautor: Niussia » 17 sie 2003, 13:50

Ewela pisze:Temat troszke nie na miejscu...każdego indywidualna sprawa.Pozdrawiam:)

Nie rozumiem za bardzo... jasne, ze indywidualna sprawa,, ale czy to oznacza, ze nie mozna na ten temat dyskutowac?
Gdy do walki Ci zabraknie sił, chcesz poddać się, masz dość. Jestem tutaj aby pomóc Ci, więc wsłuchaj się w mój głos - (c) Tres
Awatar użytkownika
Kalakirya

Postautor: Kalakirya » 17 sie 2003, 16:12

Ja osobiście wierzę w Boga, ale nie lubię chodzić do Kościoła. Nie podoba mi się fanatyczna wiara, nawracanie ludzi na siłe i tym podobne rzeczy. Moim zdaniem każdy powinien wybrać czy chce uczęszczać do tego miejca czy nie. To jest indywidualny wybór każdego człowieka. Ja niestety nie chcę i nie mam ochoty tam być, a ostatni raz tam byłam na swoim bierzmowaniu :roll: :wink:
Awatar użytkownika
benektorun
Członek FFC

Postautor: benektorun » 17 sie 2003, 18:07

ja przytylem!11 aniolek bylas w tym roku?? ja mielem kontakt w tym roku z kaszubska i calo [pomorska grupa! moze sie spotkalismy jak bylas a nawet o tym nie wiemy?
warto isc nie tylko ze wzgledu na religie ale jest tez motyw przygody by wyrwac sie z szarej rz3eczywistosci zycia w miescie! wierzcie mi jest inaczej 2 rozne swiaty! nten temat moze byc dla kazdego indywidualny ale jak ktos nie chce to nier musi sie wypowiedac! i popieram jesoosa ze mozna traktowac tak wiekszosc tematow! jak bym mial tak podchodzic do zycia to bym nic nie robil;:)
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 17 sie 2003, 19:13

Kalakirya pisze:Ja osobiście wierzę w Boga,

Zabawnie wyglądają te słowa gdy sobie przypomnę jak śmigałaś z 'satanistycznym' pentagramem na szyi w Dobczycach :twisted:
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.

Wróć do „Różne czyli Inne”