"Łzy" są komercyjne?

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Dave

Postautor: Dave » 05 paź 2003, 23:00

Nie mam nic przeciwko temu, aby aby Łzy były znane i sławne. Chodzi o to aby zachowali swój własny niepowtarzalny styl, styl któremu dotychczas byli wierni. Oczywiście pewne zmiany są nieuniknione, czasem nawet konieczne,ale w moim odczuciu coraz bardziej Łzy odsuwają się od swojego stylu... Ja również unikałem jak mogłem słowa "komercja" i starałem się tłumaczyć wszystkie nie podobające mi się posunięcia zespołu, ale ile można.....
...jak świat pęka przede mną, jak ginę...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 22 paź 2003, 17:31

wesoła przez Łzy

Wysłany: Sro Paź 22, 2003 16:03 Temat postu: czytałam ostatnio gdzieś...

--------------------------------------------------------------------------------

...w jakimś komentarzu, ktoś napisał, że Łzy są komercyjne. Według mnie to kompletna bzdura!!! Gdyby byli komercyjni, to po koncercie po którym są na pewno bardzo zmęczeni graniem i śpiewaniem, nie zostawali żeby dać wszystkim podpisy. A oni zostają i dają autografy fanom, pozwalają też robić sobie z nimi zdjęcia. Jeśli to jest komercja to ja już chyba niczego nie rozumiem!
Awatar użytkownika
lobuz

Postautor: lobuz » 22 paź 2003, 18:42

Witam:):):) :D :D :D
W pierwszych latach współpracy "Łez" tzn. 2 pierwsze plyty mialy "cos" w sobie, sluchajac ich mozna bylo odnieżć wrazenie, ze byly pisane i komponowane prosto z "duszy". Niestety tak juz jest, ze wiekszosc zespolow, ktore maja w swych piosenkach wiele wartosci i staraja sie, siedza po nocach, opracowuja do najmniejszych szczegółów po jakims czasie ...traca ową pozytywna "energie prosto z serca....Ostatnie płyty "Nie czekajna jutro" "Jestes jaki Jestes" calkowicie sie roznia od chociarzby "W Zwiazku z Samotnoscia" i "Slonce. Piosenki staja sie dosc "plytkie i suche"

Piosenki z Pirwszych dwoch plyt "Czy to grzech. Labędż" "Słońce Dla Ciebie" "Aniele Mój" i "Opowiem Wam jej historie" Calkowicie sie roznia od piosenke z dwoch ostatnich plyt np. "Gdy na Was patrze" "Kocham, to nic Dzisiaj nie znaczy" "Bez sensu Nie wazne"....coz Latwo zauwazyc, ze pierwsze piosenke sa pozytywne, Cieple..a te ostatnie...brak nadzieji, nie udana milosc....hmmmm A najbardziej Negatywa piosenka to "CZASAMI OT TAk" Ale cos:):):) :D :D :D Nadal jestem Wierny,m fanem Łez i ZAWSZe bede i słuchal...chociarzby z szacunku....Baaaaaaardzo Pozytywnie na mnie wplywaja, ale CZEMU NAGLE TAKIE NEGATYWNE PIOSENKI ZACZELI PISAC???????

Pozdrawiam papapa :D :D :D :D :D
....perkusista Bosko Band .....
muzyka jest siłą napędową mojego życia i modliwą o pokój na Ziemi....

Wróć do „Łzy”