Kraków.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 01 lut 2004, 21:02

IWONKA, TY NIE PRZESADZAJ :!: O ŻADNYM "NASTEPCY" MOWY NIEMA :!: :!: :!: TO TYLKO ZASTEPCA :!: :!: :evil:
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 01 lut 2004, 21:44

Łukaszo pisze:IWONKA, TY NIE PRZESADZAJ :!: O ŻADNYM "NASTEPCY" MOWY NIEMA :!: :!: :!: TO TYLKO ZASTEPCA :!: :!: :evil:

dla mnie slowo "nastepca" i "zastepca" znaczy to samo..
tak więc...nie przesadzam...
Tutaj miejsce gdzie jest dobrze
Tutaj aksamitny spokój...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 02 lut 2004, 10:32

Teraz chyba juz Iwonka rozumiesz różnice....
Bo nie wolno pisac ze "nastepca" bo wtedy to brzmi jakby Adam miał juz nie wrócic do Łezek :cry:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Marcin-Moon
Członek FFC

Postautor: Marcin-Moon » 02 lut 2004, 10:36

Dokładnie. Szkoda, że mnie nie było na tym koncercie... Ciekawe czy jest jakaś znaczna różnica w muzyce... :?:
...
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 02 lut 2004, 12:09

NASTĘPCA ADAMA JESZCZE SIE NIE URODZIŁ :)

A W GRANIU RÓZNICE SĄ, MOZE NIETYLE W JAKOŚCI, CO W TYM,ŻE TO GRA POPROSTU KTOŚ INNY. A TO NIGDY NIEBĘDZIE BRZMIAŁO "DOKŁADNIE" TAK SAMO.
"Zanim jednak mnie potępisz - stań przed lustrem, popatrz w siebie - i zastanów się przez chwile, czy nie jestem cząstką Ciebie.."
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 02 lut 2004, 13:32

Adam-LZY pisze:ZASTĘPCA ZASTĘPUJE KOGOŚ NA JAKIŚ CZAS,A NASTĘPCA ZAJMUJE CZYJEŚ MIEJSCE,PRZEWAŻNIE NA STAŁE-TERAZ WIDZISZ RÓŻNICE?

hmm....no widze... :twisted:
Awatar użytkownika
Dagmara

Postautor: Dagmara » 02 lut 2004, 15:18

mila pisze:Bo na stronie pisało że ma być zastępca, ale kto nim był :?: :?: :?:

To może zdjęcie z koncertu we Wrocku.. Autorstwa Cartiego :)
Obrazek
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 02 lut 2004, 17:30

Czyli ten facio z tatuażem na ramieniu...? to ON? :roll:
Awatar użytkownika
iwonkax
Kontaktowanie:

Postautor: iwonkax » 02 lut 2004, 18:24

mila pisze:Czyli ten facio z tatuażem na ramieniu...? to ON? :roll:

tak..to On..Zastępca Adama...
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 03 lut 2004, 0:30

To naprawde on... lojej... ale on tam dziwnie na tej scenie wyglada :roll: Wogołe nie pasuje :cry: Oby Adas jak najszybciej mogł wrócic na scene.... Bo bez niego to jakos tak dziwnie :cry:
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
Martin

Postautor: Martin » 03 lut 2004, 11:59

Dziewczyny wiekszosc juz napisaly, wiec wiecie jak to wygladalo :) Umowilem sie z Sylwia, Iwonkax i Doda kolo Skarbka w Katowicach, trzeba bylo jeszcze pojechac po Ally :) Epitetow jakie polecialy w strone tego miasta nie bede pisal... Po prostu sie zgubilismy... (przyznaje sie - pokrecilem droge). W koncu Ally sie znalazla i wyruszylismy :) W drodze do Krakowa Iwonkax, Doda i Ally postanowily rozweselic towarzystwo i zaczely spiewac piosenki. Ogolnie droga na A4 nie byla zla, gdyby nie zwezenia i roboty drogowe, ktore sie tam odbywaja. Atmosfera po koncercie byla super, pogadalismy chwile z zespolem (niektorzy poszli na parkiet pokazac co ludzie z naszych strona umieja). Zwiedzilismy Krakow noca odwozac Lukaszo i pojechalismy do domu. Droga powrotna minela nam zdecydowanie szybciej, moze dlatego ze warunki na drodze sie poprawily :) Niestety zwezenia na A4 dalej byly... :twisted: W domu bylem pozno w nocy. A moze to juz byl wczesny ranek :?:
Martin
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 03 lut 2004, 23:00

Martin ale zes sie wysilil :twisted: ;) a nikt nie wspomnial o Dody i mojej piosence... "ja mam wiare, ty masz szybki woz... w piecioro latwiej bedzie nam.. zostawmy to i uciekajmy stad, poki koncert jeszcze trwa...." czy jakos tak... no i psalmow w pewnej chwili tez nie zabraklo :D "nieeeeeeee zdazymy dojechac na konceert" :)
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 04 lut 2004, 10:44

JAKŻEŚCIE SIĘ MU TAK DARŁY ZA USZAMI TO NIEDZIWNE ŻE NIEZDĄŻYLIŚCIE NA KONCERT :twisted:
Awatar użytkownika
AGANIESZKA
Członek FFC

Postautor: AGANIESZKA » 04 lut 2004, 19:13

co do zastepcy adama. jak jush sie domyslacie grał we wrocku.. i nawet był ok zespół przedstawił go jako swojego przyjaciela..czyli nie bedzie tak żle..
Awatar użytkownika
Łukaszo
Członek FFC

Postautor: Łukaszo » 24 mar 2004, 18:42

:!: :!: :!: KOLEJNY KONCERT W KRAKOWIE :!: :!: :!: :D :D :D HURRRAAAA :D :D :D
8-MY MAJA :D :D :D
PRZYBYWAJCIE :!: :!: :!:

P.S. MAM NADZIEJE ZE NIE ZNIKNIE :wink:

Wróć do „Koncerty”