Kraków.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 05 lut 2009, 22:47

Ja będę, potwierdzam :-)

Mój numer komórki 50 80 75 750
Dzwońce, możemy umówić się wszyscy w jednym miejscu o konkretnej godzinie i razem pójść na miejsce koncertu. Jak wolicie?.
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 06 lut 2009, 17:36

Niestety jadę z rodzicami i z siostrą... Wyjeżdżamy o 15, droga 2 godziny, więc tak czy siak będę dopiero ok 17. Będę na Was czekać pod tą halą. Jak coś się zmieni, to dam znać.
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 06 lut 2009, 17:52

Ja najprawdopodobniej będę na pkp o 16..
dokładnie nie wiem niestety czym pojadę...
ale albo o 15.20 albo o 16.25.

Ja do Hali wiem jak trafić więc jak coś to Was znajdę :)
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Ania xD
Członek FFC

Postautor: Ania xD » 06 lut 2009, 18:05

Ja, najprawdopodobniej będę w Krakowie już od jutra, lub od niedzieli rano, więc postaram się być przed halą ok. 17;>
Awatar użytkownika
pama63

Postautor: pama63 » 08 lut 2009, 20:22

Dziękuje Klaudii za "Niebieską sukienke", "gdybyś był"
oraz piosenke, którą muszę przemyśleć-"weź nie *pier*" :twisted: :P:P
gg: 3908874 :)
Awatar użytkownika
tynka
Członek FFC

Postautor: tynka » 08 lut 2009, 21:29

Dzięki Sylwi za "Aniele mój" ;)
i za pozdrowienia od ekipy koncertowej.

Ewcia - trzymam za słowo, hehe :twisted:
iskierka
Członek FFC

Postautor: iskierka » 09 lut 2009, 9:08

Ja też dziękuję Sylwii za kolejną piosenkę z koncertu :wink:
Awatar użytkownika
Aśka - Mały

Postautor: Aśka - Mały » 09 lut 2009, 10:08

I Niestety już po koncercie :( Zdążyłam na niego w ostatniej chwili, Jak bym nie wykonała Jednego telefonu to prawdo podobnie by mnie tam nie było. I dlatego dziękuje tej osobie. Zespołowi za cudowny koncert. Ani za autografy i rysunek. I oczywiście Maćkowi za to że dam byłam :) :)
Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 09 lut 2009, 12:27

W dzień koncertu spotkałam Anie i Maćka w Galerii Krakowskiej.
Awatar użytkownika
sylwiak
Członek FFC

Postautor: sylwiak » 09 lut 2009, 14:04

asiule3q pisze:W dzień koncertu spotkałam Anie i Maćka w Galerii Krakowskiej.

To żadna nowość Asiu ;)

A moja relacja jak wrócę do siebie, bo ten koncert a raczej to co było po nim to była wielka masakra :P
tel. 794-968-977
Myspace :-) Last.fm :-) Facebook
Awatar użytkownika
klaudia_kl.

Postautor: klaudia_kl. » 09 lut 2009, 14:40

8 luty 2009 - koncert w Krakowie.

Z domu wyjechałam o 14.15. Podróż mijała szybko i dojechaliśmy do Krakowa już ok. 16. Mieliśmy małe trudności z dotarciem na miejsce koncertu, lecz lud Krakowa nas skierował :wink: Na miejscu byłam przed czasem, więc czekałam "kilka" minut w samochodzie. W końcu dostałam znak od Sylwii i tak rodzice z siostrą pojechali do Galerii, a ja poszłam w swoją stronę.

W ciepłej hali, przy automacie z napojami zobaczyłam Sylwie i Dawida. Powitanie, a potem oblężenie schodów i tak nam mijały minuty na siedzeniu, gadaniu i nieprzyznawaniu się do pewnych osób, które koło nas przechodziły :P Po iluś tam minutach dostaliśmy cynk od Łukasza i wyszliśmy przed halę, aby go przywitać. Tam chwilę pogadaliśmy, pośmialiśmy się i Sylwia dostała kolejnego cynka. Poszliśmy na tyły i spotkałyśmy Kasie i Madzie z rodzicami, co było dla mnie dużą niespodzianką, bo miało Bliźniaczek nie być. Fajnie, że jednak przyjechałyście;* Wróciliśmy na hol i tam był już Paweł i Ewa, a potem także Anka, która nie wiem ile czasu koło mnie stała zanim się zapoznałyśmy, lecz tu ogólnie była stopniowa ceremonia zapoznawania się \m/ W składzie: Ewa, Sylwia, Dawid, Łukasz, Magda i Kasia oraz Anka, Paweł i ja znowu wyszliśmy z hali i poszliśmy, prowadzeni przez Ewę, na tyły. Chłopaki pomogli Dyziowi i zaraz po przekroczeniu wejścia ochrona powiedziała nam stop, lecz tu Dyzio pomógł nam :) Zostawiliśmy swoje rzeczy koło WC :twisted:

Wprowadzono nas na halę, która była podzielona na 3 części: po bokach trybuny, a środek podzielony na dwie – jedną z krzesełkami, a drugą dla skaczących pod sceną. Ewa i Paweł chowali się przed p.Krzysztofem :twisted: W końcu zajeliśmy krzesełka i czekaliśmy. Okazało się, że pierwsze gra jednak Video, co mnie lekko zaniepokoiło, że nie zdążę na całość Łez, ale wszystko się dobrze skończyło, lecz do tego dojdziemy :) Drugą ogromną niespodzianką było to, że Łzy grają koncert elektryczny, a nie akustyczny :D Wyszedł pan Strażak i dawał swoje kazanie na tematy jemu bliżej znane. Nie wiem co dokładniej, bo specjalnie nie słuchałam, ale wiem, że pytał co należy zrobić, gdy się pod kimś załamie lód na rzece, aby mu pomóc, czy należy wejść na lód czy też nie? I tak moim zdaniem wszystko zależy od tego czy pomagający dzień wcześniej się kąpał… :twisted: Niestety, to nie była prawidłowa odpowiedź, a tą znała Ewa. Jak będzie chciała Wam powiedzieć, to powie :wink: Pan gadał jakieś 10 minut i zapowiedziano Video.

Weszli, zaczeli grać, skakać, śpiewać, a my na krzesełkach. Muzyka podrywała, mi głowa chodziła już na wszystkie strony w rytm :wink: Paweł pokazywał mięśnie, machał rękami Anki :twisted: Łukasz, Dawid i ja śmialiśmy się z niektórych tekstów i z tego, że pod sceną „małe przedszkole” a wokalista jedzie „weź nie *pier*” :P , Sylwia pisała na telefonie przez gg :wink: , Bliźniaczki siedziały, a Ewa siedziała spokojnie, lecz w porywach wygłupiała się trochę z Pawłem, bo Ona, On i Anka siedzieli przed nami. Był oczywiście Soft. I to „hej hej” które od początku towarzyszyło Dawidowi :twisted: Potem bis, na którym Wojtek wziął małego chłopczyka na scenę, dał mu mikrofon i się chłopak odnalazł w śpiewaniu, z czego mieliśmy ubaw :D Video dostało nagrodę od jakiegoś radia za przebój roku – Soft i za coś jeszcze, chyba za płytę roku. Na koncercie obecna była także założycielka FC Video i sama stała cały czas pod scenę robiąc im zdjęcia. No i koniec koncertu Video.

Wstaliśmy, Ewa załatwiła co trzeba i upchali nas pod scenę. I się zaczęło. Nie pamiętam kolejności, ale było darcie ryja, skakanie, dostałam od kogoś łokciem, a Paweł (czy Dawid? bo tez już nie pamiętam dokładnie)miał czyjś palec w oku. Anka szalała, Adam stał i obserwował grając, Rafał i Arek dawali czadu jak zwykle, Adrian i Dawid też. Trochę nagrywałam, ze względu na to, że pewnie szybko na koncercie się nie pojawię… Nie wiem czy to dlatego, że byłam w tłumie, ale mam wrażenie, że na Łzach ludzie dużo mocniej angażowali się w śpiewanie, bawienie, niż na koncercie Video. Anka podzieliła się z nami wodą :twisted: Na GB poszła w krzesełka :P bo tam ludzie nadal siedzieli. Swoją drogą ciekawe jak dawali rade? Adam załapał się w obraz kamery i się trochę powygłupiał. No i przyszła kolej na Jesteś, z dedykacją dla fanów, przedstawienie Zespołu i koniec. Potem bis – Boys don’t cry oraz JJJ i już prawdziwy koniec.

Paweł z Anką i Ewą poszli sprzedawać w sklepiku. Reszta wróciła po rzeczy. Chcieliśmy iść do nich, lecz ochroniarz powiedział, że nie ma już możliwości powrotu, więc postanowiliśmy wziąć także i ich rzeczy i nas zaprowadzono. Postaliśmy koło sklepiku, gdzie prócz naszych był też pan Krzysztof, którego poznałam. Ewa poopowiadała parę anegdot, doradziła mojej siostrze, która kupiła zdjęcie i poszła po autografy. Podeszła do nas pewna pani z kilkuletnią córeczką. Czekały na Video, lecz gdzieś poszły w tłum potem. Przyszła do nas manager (?) Video i Ewa powiedziała o fankach, po czym na pytanie kto czeka zgłosił się Dawid, który za Video nie przepada, a ta pani z taką troską poprosiła go, aby zostawił adres, to wyślą mu kartkę\m/ Pośmialiśmy się. Jakoś zauważyliśmy tą panią z dziewczynką i Ewa poszła im przekazać dobrą wiadomość. Zostawiły adres, dziewczynka bardzo się ucieszyła. Happy end:) Ludzie się rozeszli.

Zostaliśmy zaproszeni do Zespołu. Tam pośmialiśmy się, zostaliśmy poczęstowani tortem \m/. Niestety ze względu na leczenie stomatologiczne musiałam odmówić. Ania opowiadała o najzimniejszych koncertach na jakich grali, o rękawiczkach, Maciej kogoś tam naśladował, kto naśladował Rafała :twisted: Było bardzo miło, śmiesznie, oryginalnie ;D Czas bardzo szybko mijał i tak wybiła 22 – godzina o której miałam już być na zewnątrz gdzie na mnie czekali. Szybko zdjęcie z Anką, autografy, które niektórzy i nie mówię o Zespole, niechętnie dawali. Po co mi one? Ano na pamiątkę. Po prostu, za parę lat fajnie będzie na to zerknąć :) . Ujrzałam w koncie jeszcze Dawida, którego myślałam, że nie ma. Podeszłam i zapytałam czemu nie krzyczy, że jeszcze on i wtedy usłyszałam jego donośny głos. No cóż, jak poćwiczy, to kto wie, może wygryzie Ankę z wokalu :P Dużo nie mówiłam, bo strasznie ciężko było się rozstać. Tylko cześć i do zobaczenia. Na korytarzu złapałam jeszcze Rafała i potem biegiem, na około, do samochodu. Droga powrotna była zła, bo strasznie padał śnieg, ale jakoś po ponad 2 godzinach byliśmy w domu. Padałam na twarz, ale zasnąć nie mogłam. Dlaczego? Czułam jakby mi ktoś jeździł tarką po gardle :wink: Ale zmęczenie wygrało…

Podziękowania (kolejność przypadkowa):

Zarządowi - za załatwienie wejściówek, za to, że tak o nas dbacie, dużo by pisać'...;*
Sylwii – za kolejny koncert, towarzystwo, rozmowy;*
Dawidowi – za poznanie, towarzystwo i śmianie się na Video, żarty, zabawę na koncercie;*
Łukasz – za drugi już koncert, towarzystwo, śmianie się, rozmowy;*
Kasi i Magdzie – za to, że się jednak pojawiłyście, za to, że jesteście takimi fajnymi osobami, za towarzystwo na koncercie i potem w garderobie;** Pozdrawiam też rodziców;*
Ewie– za poznanie, śmianie się, anegdoty, zabawę, zapoznanie mnie z p. Krzysztofem;D, a ze strony siostry za doradzenie w wyborze zdjęć;*
Pawłowi – za kolejny koncert, pokazywanie mięśni, zabawę, żarty;*
Ani G. – za oryginalne zapoznanie się, zabawę, żarty;*
Dyziowi – za wszelką pomoc;*
Ani W. – za czas, poczęstunek, rozmowę, żarty, zdjęcie i za wszystko inne;*
Maciejowi – za super humor i rozśmieszanie nas, za chęć znalezienia noża, pokrojenie torta kartkami;*
Chłopakom – za koncert i wygłupy po nim;*

Zdjęć praktycznie nie mam, filmiki też nie najlepsze, bo albo niemiłosiernie wrzeszczę, albo skacze, lecz może cos uda się dać.

Edit:
Soft, inne nie nadają się do dania :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=8ZBrh56t ... annel_page
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 20:52 przez klaudia_kl., łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

"Oceniaj mnie! Niech jad strumieniami leje się!"
Awatar użytkownika
EfektMotyla
Kontaktowanie:

Postautor: EfektMotyla » 09 lut 2009, 15:24

sylwiiaa pisze:
asiule3q pisze:W dzień koncertu spotkałam Anie i Maćka w Galerii Krakowskiej.

To żadna nowość Asiu ;)

Jak dla kogo :wink: dla mnie też dużym zaskoczeniem był widok Ani czytającej Party w Wałbrzyskim EMPIK'u :D

P.S - Myślałem że to będzie koncert akustyczny :P , można liczyć na jakieś nagrania, zdjęcia... :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
DawcioTarcio
Członek FFC

Postautor: DawcioTarcio » 09 lut 2009, 18:57

To ja tylko napiszę, że wszystkim bardzo dziękuję i mam kaca oraz moja wątroba ledwo funkcjonuje..

:*

I macie na pamiątkę, zanim je skonsumuje... :D

http://img3.imageshack.us/my.php?image= ... 091rf3.jpg
Ostatnio zmieniony 09 lut 2009, 19:35 przez DawcioTarcio, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
asiule3q
Członek FFC

Postautor: asiule3q » 09 lut 2009, 19:04

To żadna nowość Asiu ;)

[/quote]

nOo jak dla Ciebie pewnie tak ;)
aLe dla mnie nie,ponieważ nie często mam możliwość Anię zobaczyć ;)
Awatar użytkownika
Nemo
Zarząd FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Nemo » 09 lut 2009, 22:27

klaudus99@op.pl pisze:Drugą ogromną niespodzianką było to, że Łzy grają koncert elektryczny, a nie akustyczny :D

Też mnie to zdziwiło ;) Strażacka trasa miała być akustyczna :P

klaudus99@op.pl pisze:Niestety, to nie była prawidłowa odpowiedź, a tą znała Ewa. Jak będzie chciała Wam powiedzieć, to powie :wink:

Że trzeba się czołgać itd. ;D A Ewci nie dziwie się, że zna na pamięć to, jeśli w weekend była na tylu koncertach strażackich ;D

klaudus99@op.pl pisze:Nie pamiętam kolejności, ale było darcie ryja, skakanie, dostałam od kogoś łokciem, a Paweł (czy Dawid? bo tez już nie pamiętam dokładnie)miał czyjś palec w oku.

Pełen hardkor ;>

klaudus99@op.pl pisze:Czekały na Video, lecz gdzieś poszły w tłum potem. Przyszła do nas manager (?) Video i Ewa powiedziała o fankach, po czym na pytanie kto czeka zgłosił się Dawid, który za Video nie przepada, a ta pani z taką troską poprosiła go, aby zostawił adres, to wyślą mu kartkę\m/

\m/

DawcioTarcio pisze:I macie na pamiątkę, zanim je skonsumuje... :D

http://img3.imageshack.us/my.php?image= ... 091rf3.jpg

Małgoś będzie zachwycona ;D
Stoję przed życiem, jak przed szybą zachlapaną farbami...
-
...Nemo my name forevermore...
-
Oficjalna strona FFC - www.ffclzy.pl

Wróć do „Koncerty”