Przemyśl.

Wasze wrażenia, opinie i dyskusje o naszych koncertach

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Łezka.....

Przemyśl.

Postautor: Łezka..... » 21 sie 2003, 12:24

KIedy przechodziłam przez rynek w moim mieści e zauważyłam plakat informujący o koncercie łez który miał sie odbyć 24 sierpnia ale niestety pod plakatem był naklejony napis...odwołane.wtedy mnie zmroźiło...I teraz mała informacja do zespołu...Właśnie straciliście jedną bardzo bardzo bardzo bardz wierną fanke...Przegieliście. :cry:
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 21 sie 2003, 12:30

Sorry łezko, ale temat nadaje się do koncertów.... :roll:
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 sie 2003, 12:46

I to nie zawsze zależy od Łez.Pomyślałaś że może być to wina organizatorów? I jeśli przez nieudany koncert już nie będziesz słuchać Łez to przepraszam bardzo . . . :?
marigell

Postautor: marigell » 21 sie 2003, 12:47

a po drugie skąd wiesz z jakiej przyczyny koncert został odwołany? Może to organizatorzy zrezygnowali? Zespół raczej nie odwołuje koncertów z własnego "widzimisie" z tego co wiem :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 21 sie 2003, 13:24

Łezka..... pisze:Właśnie straciliście jedną bardzo bardzo bardzo bardz wierną fanke...Przegieliście. :cry:

tak fanka widze bardzo wierna...
ally
Zarząd FFC

Postautor: ally » 21 sie 2003, 13:43

Miejmy nadzieje ze takich "bardzo bardzo bardzo wiernych fanów" jest niewiele....
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 21 sie 2003, 13:45

sliwka pisze:
Łezka..... pisze:Właśnie straciliście jedną bardzo bardzo bardzo bardz wierną fanke...Przegieliście. :cry:

tak fanka widze bardzo wierna...

popieram... ;)
mi kiedys tez odwołano koncert na który sie wybierałam, a jednak fanką Łez jestem dalej... :roll: (i to jeszcze większa niz wtedy)
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 sie 2003, 13:56

Asiuncia pisze:
mi kiedys tez odwołano koncert na który sie wybierałam, a jednak fanką Łez jestem dalej... :roll: (i to jeszcze większa niz wtedy)

Hehe to akurat dokładnie pamiętam, bo zamiast u Ciebie był koncert w Szczecinie dla studentów 24 października :D
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 sie 2003, 14:06

rozumiem że czujesz sie źle bo odwołano koncert w Twoim mieście, też takie coś przeżyłam kiedy odwołali 3 koncerty w pobliżu mojego miasta.
ale Twoje podejście jest jakieś nie teges. przecież to nie jest wina zespołu, z tego co wiem to oni ot tak sobie nie odwołują koncertów.przeważnie wine za to ponoszą organizatorzy. jaka z Ciebie "bardzo bardzo bardzo wierna fanka" skoro masz takie podejście. załamałaś sie oki, przejdzie ale żeby zaraz zwalać wine na zespół i żeby takie coś było powodem to tego by przestać ich słuchać/ przecież jeszcze nie raz bedzie okazja by pojechać na ich koncert.cierpliwości na pewno bedą jeszcze w Przemyślu.
aha i jeszcze coś chyba pomyliły Ci sie działy na forum. dział koncerty troche niżej.
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 21 sie 2003, 14:11

Cień Anioła pisze:
Asiuncia pisze:

Hehe to akurat dokładnie pamiętam, bo zamiast u Ciebie był koncert w Szczecinie dla studentów 24 października :D

przynajmniej Ty w tym czasie dobrze sie bawiłaś ;)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 sie 2003, 14:14

jeśli chodzi Ci Asiu o ten odwołany w Legnicy to też potym cierpiałam bo sie na niego wybierałam a tu "odwołany"...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 21 sie 2003, 15:54

Chyba ten koncert 24 października był najlepszy na jakim byłam :D Dowiedziałam się o tym dzień przed koncertem-cóż to była za radość,i pierwsza styczność z zespołem :)
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 21 sie 2003, 18:19

Hej, "bardzo, brdzo, bardzo, bardzo wierna fanka"?? :D bueheheheheheheheheheheheheheheheh :D zaraz mnie chyba cos trafii... od kiedy taka wierna fanka odwraca sie od ukochanego zespołu?? Czy ty Łezko widzisz wogóle co piszesz??... sylwia;-)
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 21 sie 2003, 18:31

ona pefnie jest jeszcze w stanie oszołomienia po tym odwołanym koncercie :wink:
Awatar użytkownika
luki

Postautor: luki » 22 sie 2003, 15:06

bardzo wielka ta to bardzo wielka wanka ale jaja jak berety fanka ja nie wiem co jak kilof do szkła . zeby sie odwracać od ukachanego zespołu ja nie wiem co by sie dzało chodzi by mnie mieli zabic bym się nie odwróciło jak zespoł to tylko lzy
kiedys wiezylem w miłosc a teraz juz nie . Moze kiedys uwierze. A moze juz nigdy je niespotkam
Mam jedak przyjaciół was

Wróć do „Koncerty”