"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 06 mar 2004, 22:26

no własnie, mnie się też wydawało, że leciał tam teledysk.. co prawda nie dużo tam było widać.. ale zawsze coś.. zapowiada się dobrze.. ;) okaże się w poniedziałek..
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 06 mar 2004, 22:30

No właśne coś niecoś było tam chyba widać. Deszcza napewno padał :D
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 06 mar 2004, 23:07

ja tam widziałam Karpacz i śnieg ;-)
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 06 mar 2004, 23:35

ja widzialem Adama przez szybe samochodu :P jesli zwidow nie mialem :D
Zorganizuj sobie Spontanicznosc!
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 06 mar 2004, 23:37

a ja nic nie widzialam :P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 06 mar 2004, 23:38

sliwka pisze:a ja nic nie widzialam :P

otworz oczy kochanie :*
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 06 mar 2004, 23:39

mialam otwarte tylko nie widzialm :P patrzylam na cos innego :D :P kochanie :* :P
Awatar użytkownika
Carti

Postautor: Carti » 07 mar 2004, 0:02

sliwka pisze:mialam otwarte tylko nie widzialm :P patrzylam na cos innego :D :P kochanie :* :P

no niewiedzialem ze podoba Ci sie Wisniewski :twisted: no ale niezasmiecajmy :*
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 07 mar 2004, 0:20

nie wiedziales? no to juz wiesz :P szczegolnie w blad wlosach :D no dobra juz nie smiece :P :*
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 07 mar 2004, 10:25

a ja widziałam już cały teledysk..Weszłam w sobotę do domu..a mo brat mówi że własnie Łzy lecą w Tv. Ja patrzę a to teledysk do "TWTD"
I musze powiedziec że jest całkiem sympatyczny..niestety nie mogłam się skupić na tym co oglądam..bo mama coś chciała ja musiałam się rozebrać i tak dalej..Ale teledysk już jest :D więc oglądajcie Vivę ;D
Obrazek
Awatar użytkownika
Coma^
Kontaktowanie:

Postautor: Coma^ » 07 mar 2004, 11:36

A ja właśnie przed chwilą zobaczyłam teledysk na Vivie i muszę przyznać że podoba mi się !! :D Trochę przypomina mi klimatem "Niebieską sukienkę" :wink: Ale jest właśnie taki, jaki powinien być... Ta para wybrana z castingu jest całkiem sympatyczna..swoją drogą ciekawe ile mają lat :lol: Fajnie by było gdyby wypowiedzieli się tu na forum.. NO i Adaś w końcowych ujęciach, a dokładnie jego zdjęcie :) Super !!
Awatar użytkownika
sliwka

Postautor: sliwka » 07 mar 2004, 11:36

ja wlasnie przed chwila jedzac sniadanko widzialam Clip :) i musze powiedziec ze calkiem niezly...tylko pod koniec troche smieszny :P Caly czas jest pokazana ta para z castingu jakies tam zabawy w sniegu i takie *pier*...i to jest przerywane grajacym zespolem bez Adama...potem niby ten chlopak daje tej dziewczynie jakis naszyjnik...i na slowach "Moje srece jest jak ognia zar...." Ania trzyma ten naszyjnik tak jak by Ona byla ta dziewczyna...i juz calkiem na koniec jest pokazane zdjecia Adama tak jak by On byl tym chlopakiem :D co wlansie jest troch smieszne :P ale clip ogolnie fajny :D
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 07 mar 2004, 11:37

przed chwilką na VIVIE leciał nowy teledysk... i widziałam :D :D muszę przyznać że jestem teraz strasznie oszołomiona;P no ale napiszę coś niecoś... podobał mi się... nawet bardzo...
Opowiada on o parze (młodej Ance i młodym Adamie) i ciągle są pokazywane różne sceny Ich razem... w większości na śniegu... co chwilkę są też pokazywani członkowie zespołu grający na swoich instrumentach... no i śpiewająca Ania... rzuciło mi się w oczy, że Rafał nie gra na elektryku tylko na gitarze klasycznej... :) zakończenie jest takie... tej dziewczynie chłopak daje naszyjnik i Jej go zapina... a później jest znowu scena z Anią, która trzyma ten naszyjnik w dłoni i śpiewa... "moje serce jest jak ognia żar......"... wtedy spogląda na fotografie na której jest Adam....
nie wiem czy coś zajarzycie z mojego opisu... ale cóż;P jestem bardzo podekscytowana;P to dlatego
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 07 mar 2004, 12:30

Ale macie fajnie...już widzieliście....a ja coś czuję, że nie szybko ten teledysk zobaczę...bo nie mam ani VIVY ani MTV :(
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 07 mar 2004, 12:58

Śliwak, a Ty zamiast wysłac mi sms po teledysku mogłaś wyslac w jego trakcie ;P ale i tak dziękuje;*

ja jeszcze nie widziałam, chciałam czatować dopiero od poniedziałku.. ale skoro już jest, to polecam oglądać Vive Polską dziś o 13 - program "Nowe na Vivie" i o 15 - "Planet Viva"... ale po opisach widzę, że teledysk udany.. :)

Wróć do „Łzy”