"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 08 mar 2004, 22:52

no własnie, mnie też się to podoba..

i myślę, że chodziło m.in. o to, żeby pokazać, że to działo się jakiś czas temu, jest stare.. i fajny jest ten efekt.. tak, jak napisał Moon.. ;)
Awatar użytkownika
damantia

TWTD

Postautor: damantia » 09 mar 2004, 7:18

Widziałam! :D bardzo miła odmiana po Julii oraz Ance, typowo Łezkowy teledysk - tutaj słowo typowo nie ma negatywnego znaczenia. Naprawdę teledysk świetny i jestem zadowolona. Chociaż jedyną wadą jego, moim zdaniem, jest brak Adama :(
Damantia
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 09 mar 2004, 7:47

moon pisze:
Coma^ pisze:Trochę nie podoba mi się, że te sceny z tą parą są takie nieostre i obraz "się trzęsie" :lol: Ale dobrze ze nie ma zadnych animowanych wstawek :D

A mnie to się bardzo podoba.. wydaje mi się, że o to w tym właśnie chodziło! Wygląda tak jakby było kręcone amatorską kamerą! Jakby była to zwykła kaseta wideo z ich własnej półki ;)

wspomnienia to przecież tak nie wiele....:)
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Aja

Postautor: Aja » 09 mar 2004, 9:18

Ej może być ktoś tak miły i mi opowiedzieć ten teledysk :(
"Żyj tak jakbyś wiedział, że jest to ostatni dzień twojego życia."
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 09 mar 2004, 9:25

Aja pisze:Ej może być ktoś tak miły i mi opowiedzieć ten teledysk :(

Zaczyna sie jak para tych nastolatków jedzie autkiem, pozniej przez caly teledysk bawią sie na sniegu - jezdza na sankach, rzucaja sniezkami, przytulaja sie, skakają itd, na koncu nawet sa pol nadzy, ale top szczegól. Calosc jest przerywana widokiem zespolu, a zwlaszcza Ani w bialej bluzce kreeceocej sie dookoła wlasnej osi. Na koncu gdy jest text ,,moje serce jest jak ognia zar,, wchodzi Ania na to swoje czarne tło tyrzyma w reku jakis naszyjnik czerwono-biały, wyciąga reke do przodu, skrzywia biodra i dupe, jak ona to lubi robic,a potem kamera na zdjecie adama, cale zamazane, tylko widac jego twarz i koniec.
Wiecej nie zapamietałem jak na 1 obejrzeniew.
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Ania Radziszewska
Członek FFC

Postautor: Ania Radziszewska » 09 mar 2004, 11:17

Clip jest jakby "dojzalszy" w porownaniu z Julia, poniewaz uwazam ze jest taki bardziej przyziemski :), poniewaz Julia byla strasznie kolorowa.
Teledysk mi sie podoba poniewaz przypomina mi taki jeden wyjazd w Gory :)!! A pozatym paea wyglada bardzo sympatycznie. Chlopak podobny do mojego znajomego
nie igraj z ogniem bo sploniesz...
nie wlaz w moje zycie gdy nie zaprosze bo zatracisz sie w swojim...
nie mow o mnie bo zapomna mowic o tobie...
...bad bad girl.... (z takim niewinnym spojzeniem dziecka :P)
Awatar użytkownika
Syriel

Postautor: Syriel » 09 mar 2004, 11:37

Może teraz krótka recenzja teledysku do TWTD w moim wykonaniu...

Przyznam, że już krótkie urywki, które udało mi się dojrzeć podczas programu Michała W. pozytywnie mnie nastroiły.... I nie zawiodłam się. Aż miło się patrzy... Rzeczywiście, może się trochę kojarzyć z "Niebieską Sukienką", ale akurat w pozytywnych aspektach... Ania w bieli, reszta w czerni... Fajnie to wygląda... Jedyne, co się rzuca w oczy to brak Adama i nie rekompensuje tego nawet Jego zdjęcie na końcu...

Z niecierpliwością czekam na reakcje krytyków... Może wreszcie doczekamy jakichś pozytywnych...
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 09 mar 2004, 14:45

A ja jestem ciekawa kto trzymał zdjęcie Adama...bo Ania ma tipsy a osoba mające zdjęcie w ręku miała krótkie paznokcie :roll: Wiem, że czepiam się szczegółów no ale coż :wink:
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 09 mar 2004, 16:41

tak? nie zwrócilam na to uwagi.. może zdjęcie trzymała ta dziewczyna z teledysku, wybrana na castingu.. ;)
Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 09 mar 2004, 17:48

a ja mam już dość..cały dzień ślęczę przy tej vivie..mam dość tych badziewnych piosenek..a "TWTD" jak nie widać tak nie widać..niech ktoś mi puści sygnał jak będą to grać..z góry dziękuję ;*
Obrazek
Awatar użytkownika
Anioł_ciemności

Postautor: Anioł_ciemności » 09 mar 2004, 18:06

Ojejq...Ile ja bym dała żeby to obejrzeć:( Nie mam vivy polska,a choćbym bardzo chciała,to i tak na niemieckiej nie puszczą:(((Hej,a kiedy to będzie leciało w MTV?Nie moge się doczekać...Z tego co czytałam (przyznam ze na razie urywki),to fajnie wyszło :D Cieszę się,wreszcie będzuie miła odmiana po Ance i Julce...Zupełnie inny klimat...No ciekawość mnie zżera : P Niech już to puszczą w MTV!

Takie rzeczy to tylko w...FFC!

Szatan,mrok cały rok!
Awatar użytkownika
Z.U.-Oliwia
Kontaktowanie:

Postautor: Z.U.-Oliwia » 09 mar 2004, 18:34

Ja ogólnie teledysk na Vivie Polskiej widziałam 4 razy :D :D

Dzisiaj o 17.00 był albo jeszcze jest program Charts Polska i "TWTD" Jest propozycją. Można głosować by weszło na liste. Treśc: viva 11 numer: 7140
Zachęcam do głosowania! :D
[."Kochać z całych sił, rodzić się co dnia, ja pragnę".]
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 09 mar 2004, 18:48

Najlepsze w tym teledysku jest to, że grają tam naprawdę zakochani ludzie i nie sa to aktorzy, ale tacy zwykli ludzie(nie lubie tego określenia) jak my :)
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."
Awatar użytkownika
wesoła przez Łzy

Postautor: wesoła przez Łzy » 09 mar 2004, 19:14

Mi teledysk do TWTD bardzo się podoba. Miła odmiana po Julii i Ance. Jak wielu z was, mi również rzucił się w oczy brak Adama, szkoda że nie ma go na tym teledysku... Ale całość wyszła bardzo fajnie... i mam nadzieje, że następne teledyski Łez bedą podobne do tego, a nie do Julii czy Anki. :)
:D
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 09 mar 2004, 19:31

Ja też już widziałam teledysk...Po pierwsze miła odmiana, po Ance, Julii wreszcie coś fajnego. Teledyski sam w sobie mi klimatem przypomina Niebieską Sukienkę, no ale to chyba dlatego, że obie te piosenki ( TW i NS) są do siebie podobne :D Opisu teledysku nie będę pisać na forum, bo to już jest :) Co prawda monotonność tych scen mi się trochę nie podoba (jak to już tu zostało zauważone), bo moim zdaniem na forum powstawały ciekawsze scenariusze i można byłoby je jakoś wykorzystać, albo coś innego zrobić - było by ciekawiej... No ale nie narzekam! Jest dobrze, podobają mi się te zabawy śnieżne, to turlanie się w śniegu i ta spontaniczność, naturalność całej sytuacji...Podoba mi się, jest lepiej niż myślałam! :wink:
A to że wygląda to jakby było kręcone zwykłą amatorską kamerą, to tym lepiej...zawsze miałam sentyment do takich teledysków, stąd też przypomina mi to trochę "stare Łzy", kiedy to jeszcze zespół nie robił profesjonalnych klipów (ach te czasy WZZS...) ...No na razie tyle, teledysk widziałam raz :lol:

PS: Na Vivie często leci między godz.13 a 14 :!:

Wróć do „Łzy”