"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 10 mar 2004, 17:44

iwonkax pisze:[b][color=yellowgreen]Ja tylko chciałam powiedzieć...że za każdym razem, gdy ktoś zwróci uwagę wd5

tylko pytanie czy slusznie?
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 11 mar 2004, 15:15

Dziś znów widziałam wspomnienia :lol:
Muszę powiedzieć, że ta para bardzo fajnie zagrała :D
I na końcu zamiast "Nie czekaj na jutro" jest napisane "Ni czekaj na jutro" :P Zawsze muszą jakąś literke Łzom uciąć :wink: Nie wiem przy jakim to teledysku było , ale zamiast Łzy było zy.
Awatar użytkownika
Małgorzata
Członek FFC

Postautor: Małgorzata » 11 mar 2004, 15:28

Cieniu....bo to tak po slunsku :lol: "Ni czekaj na jutro"
Świat jest jak burdel, w którym Ty bierzesz lub dajesz.
Awatar użytkownika
wd5

Postautor: wd5 » 11 mar 2004, 17:22

Cień Anioła pisze:Dziś znów widziałam wspomnienia :lol:
Muszę powiedzieć, że ta para bardzo fajnie zagrała :D
I na końcu zamiast "Nie czekaj na jutro" jest napisane "Ni czekaj na jutro" :P Zawsze muszą jakąś literke Łzom uciąć :wink: Nie wiem przy jakim to teledysku było , ale zamiast Łzy było zy.

przy oczach, jesli sie nie myle
Izma wróciła
Awatar użytkownika
Sylwia;-)

Postautor: Sylwia;-) » 11 mar 2004, 22:50

Teledysk do "Wspomnień" podoba mi się bardzo. Ale miałam bardzo głupie( :? na serio sorry, ale tak wyszło) skojarzenie na samym końcu klipu, jak była pokazana fota Adama. Jakoś mi się skojarzyło jakby Go już nie był we Łzach tylko wspomniamy, że kiedyś do nich należał (nie będę drążyć, bo nie chcę przykrości mu zrobić; ale mnie teraz zjadą :? ). Na szczęście jest odwrotnie :D ...sylwia;-)
Martynka

Postautor: Martynka » 12 mar 2004, 20:42

Ja widziałam PRAWIE cały teledysk :lol: Dokładnie od momentu "Moje serce jest jak ognia zar.." :lol: No.. to prawie tak jakby cały;)
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 mar 2004, 21:12

Może ktoś napisać o której to widział na vivie(?) bo ja sie katuje tym jakże ambitnym kanałem televizyjnym zdecydowanie za długo i zdecydowanie bez efektów ;(
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
frezzer

Postautor: frezzer » 12 mar 2004, 21:16

Dobra , a teraz niech ktos madry powie mi skad sciagnoąc owy teledysk, bo kablówki nie posiadam wiec go JESZCZE nie wiedziałem. moze ktos ma go ?
You cry, You learn
Awatar użytkownika
Cień Anioła
Członek FFC

Postautor: Cień Anioła » 12 mar 2004, 21:26

jesoos pisze:Może ktoś napisać o której to widział na vivie(?) bo ja sie katuje tym jakże ambitnym kanałem televizyjnym zdecydowanie za długo i zdecydowanie bez efektów ;(

No ja czesto widzialam miedzy 12 a 14...
Awatar użytkownika
mloda.jg
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: mloda.jg » 12 mar 2004, 21:27

ja chciałam napisać tu w tej samej sprawie co Frezz :D wiec Frezz jeśli tylko zdobędziesz teledysk to pochwal mi się ;) czy ktoś go już posiada na dysku??
"... Kochaj całym sercem wszystkich ludzi,
bo lepiej mieć w sercu ranę,
niż kamień zamiast serca..."
Awatar użytkownika
Vampirzyca

Postautor: Vampirzyca » 12 mar 2004, 21:28

jesoos pisze:Może ktoś napisać o której to widział na vivie(?) bo ja sie katuje tym jakże ambitnym kanałem televizyjnym zdecydowanie za długo i zdecydowanie bez efektów ;(

Jędrzej, teledysk leci prawdopodobnie w programach "Planet Vivia" i "Nowości na Vivie", czy jakoś tak.. sprawdź w programie telewizyjnym, te programy (ale zakręciłam;P) są kilka razy dziennie..
Ostatnio zmieniony 12 mar 2004, 22:05 przez Vampirzyca, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jesoos
Kontaktowanie:

Postautor: jesoos » 12 mar 2004, 22:01

Dzieki Cieniu ;*
Nadik: te tytuły mówią mi tyle dużo co słowa księdza na ambonie...ale dzięki za intencje :]
You know you got it when you're having fun,
And the rock n rolls shaking you under the sun,
You scream and you shout this is what it's all about,
It's the only way.
Awatar użytkownika
Gosiaak
Kontaktowanie:

Postautor: Gosiaak » 12 mar 2004, 22:12

A więc... powtórzę chyba wszystkich.... Clip mi się podoba... Para zagrała nawet fajnie... choć myslałam, że będzie więcej takich miłosnych ujęć :P Ogólnie jestem heppi, no bo jak wiadomo poprzednie clipy i piosenki nie były superowe i nareszcie TWTD zatuszuje to wszystko (mam nadzieję)
Ale muszę Wam powiedzieć coś okropnego... To zdjęcie Adama... ta Jego choroba i to wszystko złożyło się na to, że jak po raz pierwszy zobaczyłam teledysk i to zdjęcie... to się pobeczałam... dlaczego? Wybaczcie mi wszyscy... ale sekundę... to zdjęcie... tak jakby nasunęło mi... ehhh... tak jakby Adam odszedł z tego świata... to zdjęcie tak spowodowało... i byłam zła sama na siebie... jak mogłam w ogóle przez ułamek sekundy tak pomyśleć... no niestety... stało się... Sami wiecie, że Adamowi nie życzę źle... wręcz przeciwnie... życzę Mu wszystkiego co najlepsze... ale to zdjęcie... brrr... aż mnie ciarki przechodzą jak to piszę... więc kończę...
Awatar użytkownika
mila

Postautor: mila » 13 mar 2004, 19:07

Dzisiaj znowu widziałam teledysku...i naprawdę po tym co było (pop Ance i Julii) oceniam go na -6 (ten minus to dlatego że Adama nie ma)...i mi więcej go oglądam, tym mniej mam do niego zastrzeżeń...Mi się naprawdę podoba...brakowało mi takich teledysków, szczególnie ostatnio! :D :wink:

PS: I ta "Ania w młodszej wersji" ma ładniutki stanik...ja też taki chcę! :D
Martynka

Postautor: Martynka » 13 mar 2004, 22:12

Dzięki dobroci Sylwii mogę się wreszcie wypowiedzieć na temat "TWTD" ;) Więc teledysk bardzo mi się podoba:) A najbardziej bluzka Ani;P (nie no, to był żart;) ). I jestem bardzo szczęśliwa, ze ten teledysk nie ma NIC wspólnego z dziewczynami : "Julką" i "Anką" :lol:
...więc nie mów mi co dobre, a co złe, bo razem pójdziemy to tego samego piekła...

Wróć do „Łzy”