"Trochę wspomnień, tamtych dni" - nowy singiel

Dyskusje związane z zespołem

Moderatorzy: Nemo, Małgorzata, Cień Anioła, Adrian-LZY, Dagmara

Awatar użytkownika
Ninona
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Ninona » 23 sie 2003, 16:28

a ja bym bardzo chciała na singiel - "dla miłości warto", choć "TWTD" to też ciekawy pomysł. Poza tym zima się zbliża...
Awatar użytkownika
Paula_Jestem
Członek FFC

Postautor: Paula_Jestem » 23 sie 2003, 16:38

"dla miłości, warto" jedna z lepszych piosenek na tej płycie. mogłaby stać sie kiedyś singlem..
"Dzień jak codzień a wszystko zmienił"
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 23 sie 2003, 18:34

Syriel, mi sie też 2 zwrotka podoba :lol:
Jędrek, pomysł na teledysk fajny, ale nie spodobało mi się z tym strzelaniem.... mogłeś se już darować hehehe :P
Dorota
Kontaktowanie:

Postautor: Dorota » 23 sie 2003, 20:05

ja uważam że to dobry wybór... "trochę wspomnień" to również jedna z moich ulubionych piosenek z płyty... jest o niebo (albo nawet dwa;)) lepsza od "Anki"... teledysku sobie jak na razie nie wyobrażałam... na chwile obecną jestem bardzo ciekawa clipu do Aneczki;)...
Są łzy, które jak ogień palą...
Awatar użytkownika
iwan

Postautor: iwan » 24 sie 2003, 3:26

"Troche wspomnien tamtych dni, biala zima ja i Ty" -no niezle-zimowa sceneria hmmm mysle ze bedzie pasowac (gorzej jak znowu sniegu nie bedzie w tym roku :P ) Chyba to dobry wybor.... :D
Propo kolorow to ja zawsze tego uzywam co teraz wiec nie podszywac sie hehe :)
Aha aero32 nastepny raz jak bede czytal twojego posta (str.2) to se zaloze ciemne okulary hehe :lol:
====> Śpieszmy się kochać ludzi-tak szybko odchodzą... <====
Awatar użytkownika
Malvina
Członek FFC
Kontaktowanie:

Postautor: Malvina » 24 sie 2003, 9:39

Ale fajnie,jeszzce nie wyszedł drugi singiel,a ja juz czekam na nastepne.Ja chce "Tańcz,zaprosili Cie na bal"Ale pewnie i tak nie będzie :( Tak samo jak nie było teledysku do Lukrecji :? A ja tak bardzo chiałabym taki zobaczyć...
Awatar użytkownika
aero32

Postautor: aero32 » 25 sie 2003, 20:24

Cień Anioła pisze:No tak...ale jeśli ludzie kupią płytę ,bo im sie 'Anka,ot tak' spodoba i nic podobnego nie znajdą na płycie to co wtedy :roll:

To wersja tak samo prawdopodobna jak i moja :roll: Zresztą jednym pewnie spodobają się bardziej innsze piosenki, a dla drugich naj, naj, naj będzie Anka. Rzecz gustu. :)

A co do kolorów to od teraz będę pisał za każdym razem innym. Może będziecie się mnie czepiać, że kradnę Wam kolory, a może nie. Mnie to wszystko jedno :P :twisted:
Awatar użytkownika
Ghrave

Postautor: Ghrave » 25 sie 2003, 21:07

Ale jak uzyjesz pogrubionego oliwkowego to bede bił :P :twisted:
Awatar użytkownika
tuptus_lzy

Postautor: tuptus_lzy » 25 sie 2003, 22:15

Ja sadze ze w sondzie jaka piosenka ma bbyc singlem ludzie kierowali sie ulubionymi piosenkami. W Ance bedzie sie cos dziac. drugie chyba dla milosci warto. Mi sie ta piosenka bardzo podoba ale teledysk by byl kiepski. Ja sie kieruje tym czy cos sie bedzie w teledyslu dziac. Troche wspomnien tamtych dni jest piosenka w ktora opowiada o jakiejs historii. I z tego bedzie naprawde doby teledysk :D
Łzy rules!
Awatar użytkownika
morelka
Członek FFC

Postautor: morelka » 28 sie 2003, 1:25

Sądzę, że Troche wspomnien... to najlepszy pomysł na kolejny singiel. naprawde ta piosenka bedzie pasowała, tymbardziej gdy bedzie mozna jej posłuchac w zimowe wieczorki, gdy za oknem bedzie padał śnieg. Co do poisenki, ktro wielu z was typuje na singiel, a mianowicie Dla miłosci... to nie ukrywam, ze bardzo mi sie ta piosenka nie podoba. Uważam, że jak dla mnie jest ona jedna z gorszych piosenek na płycie.
P.S Jędrek gratulacje za świetny pomysł na teledysk... to by moglo byc cos naprawde fajnego, no moze poza tym strzelaniem mozna cos innego wylyslic
Więc żeby uczucie trwało, trzeba zgodzić się na niepewność, wypłynąć na niebezpieczne wody, tam gdzie posuwa się do przodu tylko ten, kto ufa...
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 sie 2003, 11:30

no tak... ale taka dygresyjka... jak mysle o teledysku do "Tancz, zaprosili cie na bal" to od razu widze przed oczami teledysk do "Bal wszystkich sietych" Budki Suflera... hehehe.. ah ta moja ograniczona wyobraznnia... no ale te maski i wogole ... :lol:
Awatar użytkownika
kasieńka

Postautor: kasieńka » 28 sie 2003, 14:37

Ja zgadzam sie z Morelkaz."trochę wspomnień tamtych dni"nadaję sie na kolejny singiel.Jest to moja jedna z ulubionych piosenek.Kasiu dobry pomysł z tematem :wink: :D :D
Awatar użytkownika
Asiuncia

Postautor: Asiuncia » 28 sie 2003, 19:57

Ghrave pisze:Ale jak uzyjesz pogrubionego oliwkowego to bede bił :P :twisted:

a ja bede biła jak urzyjesz pomarańczowego hehe ;P
Awatar użytkownika
eisen

Postautor: eisen » 28 sie 2003, 20:08

Sorki ze uzywam pomaranczowego...ale staram sie go pogrubiac :) A co do "Troche Wspomnien..." to juz widze teledysk do tego kawalka... Ale nie zdradze tego... Zobaczymy czy chociaz troche z tego co widzialbym w tym teledyku sie w nim znajdzie... :) Juz sie nie moge doczekac :D
Awatar użytkownika
Daga
Kontaktowanie:

Postautor: Daga » 28 sie 2003, 22:44

No cóż. Myślę, że "Troche wspomnień tamtych dni" to dobry pomysł na singiel. Może będzie to hit tegorocznych świąt :D Moja ulubioną piosenką z "Nie czekaj na jutro" jest "Serce z kamienia" ale niestety na singiel sie chyba nie nadaje, bo nie trafiłaby do szerszej publiczności. A co do teledysku "TWTD" to nie byłby zbyt ciekawy. Chociaż wszystko zależy od dobrego pomysłu i realizatora.
"Czas.
Mój wróg.
Wszystkie piękne dni
Posyła w nicość."

Wróć do „Łzy”